Stachursky

i

Autor: WBF

Stachursky zawalczy w MMA. Kiedy walka popularnego wokalisty?

2021-08-03 11:36

Stachursky zawalczy w MMA podczas Elite Fighters? Wszystko na to wskazuje! Szef organizacji poinformował o tym fakcie podczas konferencji prasowej związanej z promocją pierwszej edycji cieszącego się wielkim zainteresowaniem wydarzenia sportowego. Kiedy możemy spodziewać się walki popularnego piosenkarza?

Stachursky jedną z gwiazd Elite Fighters? Taką informację przekazał sam Mirosław Barszowski, jeden z założycieli federacji, której pierwsza odsłona cieszyła się wielkim zainteresowaniem wśród fanów mieszanych sztuk walki. Elite Fighters to kolejna po Fame MMA czy MMA VIP organizacja, która oferuje kibicom walki typu freakfight. Zamiast profesjonalnych zawodników, osoby, które wykupiły dostęp do wydarzenia, mogły oglądać walki stoczone przez przedstawicieli świata mediów. Pierwsza edycja Elite Fighters miała miejsce w zeszły weekend w Rzeszowie i spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem. Okazuje się, że organizatorzy mają już konkretne plany dotyczące drugiej odsłony imprezy. Niewykluczone, że wśród zawodników zobaczymy znanego z hitów Typ niepokorny, Doskozzza oraz Jedwab Stachurky'ego, który wystąpił jako gość podczas pierwszej odsłony wydarzenia.

Sonda
Elite Fighters - czy gala Cię zainteresowała?

Stachursky na Elite Fighters - kiedy? 

Jak podaje serwis Sport.pl, Stachursky poważnie myśli o wkroczeniu w świat MMA i wystąpieniu podczas drugiej odsłony wydarzenia Elite Fighters. 

- Jacek jest znany z branży muzycznej, ale trenował też sztuki walki i mamy kilka wspólnych pomysłów. Jacek chciałby wziąć udział w gali, walcząc w niej. Myślę, że to wszystkich zaskoczy – w jakiej formule to będzie wyglądać, jak to zrobimy i co się będzie działo - miał powiedzieć Mirosław Barszowski, jeden z założycieli federacji.

Na ten moment nie są znane jednak żadne szczegóły. Artysta zamieścił screeny artykułów na swoim Instagramie, co można traktować jako potwierdzenie walki.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK