Skoki narciarskie DZISIAJ na żywo: O KTÓREJ GODZINIE? O której skoki sobota 1.04.2023

i

Autor: Darko Bandic/Associated Press/East News Skoki narciarskie DZISIAJ na żywo: O KTÓREJ GODZINIE? O której skoki sobota 1.04.2023

Skoki narciarskie DZISIAJ na żywo: O KTÓREJ GODZINIE? O której skoki sobota 1.04.2023

2023-04-01 9:46

O której godzinie skoki narciarskie dzisiaj 1.04.2023? Ostatni w sezonie konkurs drużynowy zapowiada się arcyciekawie. Kibice, jak i sami zawodnicy mają nadzieję, że uda się rozegrać dwie serie. Dzień wcześniej był z tym problem i to Stefan Kraft wygrał jednoseryjne zawody w Planicy. Na miejscu 3. uplasował się Piotr Żyła. Wyjaśniła się też sytuacja Dawida Kubackiego w klasyfikacji generalnej. Polak ostatecznie zajmie wysokie 4. miejsce.

Spis treści

  1. Skoki narciarskie dzisiaj na żywo: o której godzinie?

Skoki narciarskie dzisiaj na żywo: o której godzinie? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o skoki narciarskie dzisiaj 1 kwietnia 2023? Nie jest prima aprilisowym żartem to, że przed nami ostatnie skoki narciarskie online i w TV w tym sezonie. Sobota to kończący rywalizację w Pucharze Narodów konkurs drużynowy. Na szczycie klasyfikacji znajdują się Austriacy z przewagą 1283 punktów nad drugimi Norwegami. Trzecie miejsce zajmują Słoweńcy, a na czwartej pozycji znajdują się Polacy. Już bez szans na miejsce w pierwszej trójce, ale i tak był to świetny sezon dla biało-czerwonych. Chociażby dla Piotr Żyły, który zdobył złoty medal mistrzostw świata. O której godzinie skoki w sobotę 1.04.2023? Zawody rozpoczną się popołudniu i nie możecie ich przegapić.

Skoki narciarskie 2022/2023 KLASYFIKACJA GENERALNA NA ŻYWO. Na którym miejscu Polacy?

Ulubione piosenki skoczków narciarskich [Stoch, Żyła, Kubacki] | ESKA XD - Ale to już było! #62

Skoki narciarskie dzisiaj na żywo: o której godzinie?

Dzisiaj skoki narciarskie 1.04.2023 to dwa konkursy. Za nami indywidualne zawody Pucharu Świata, które zostały przełożone z piątku. Organizatorzy przeprowadzili jedną serię konkursową, którą wygrał Stefan Kraft. Drugie miejsce zajął Słoweniec Anze Lanisek, a trzeci był Piotr Żyła.O godzinie 10:00 natomiast odbędzie się ostatni konkurs drużynowy. Wiatr raczej na szczęście nie pokrzyżuje planu organizatorom.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE