Skoki narciarskie DZISIAJ na żywo: O KTÓREJ GODZINIE? O której skoki sobota 1.04.2023

i

Autor: Darko Bandic/Associated Press/East News Skoki narciarskie DZISIAJ na żywo: O KTÓREJ GODZINIE? O której skoki sobota 1.04.2023

Skoki narciarskie DZISIAJ na żywo: O KTÓREJ GODZINIE? O której skoki sobota 1.04.2023

2023-04-01 9:46

O której godzinie skoki narciarskie dzisiaj 1.04.2023? Ostatni w sezonie konkurs drużynowy zapowiada się arcyciekawie. Kibice, jak i sami zawodnicy mają nadzieję, że uda się rozegrać dwie serie. Dzień wcześniej był z tym problem i to Stefan Kraft wygrał jednoseryjne zawody w Planicy. Na miejscu 3. uplasował się Piotr Żyła. Wyjaśniła się też sytuacja Dawida Kubackiego w klasyfikacji generalnej. Polak ostatecznie zajmie wysokie 4. miejsce.

Spis treści

  1. Skoki narciarskie dzisiaj na żywo: o której godzinie?

Skoki narciarskie dzisiaj na żywo: o której godzinie? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o skoki narciarskie dzisiaj 1 kwietnia 2023? Nie jest prima aprilisowym żartem to, że przed nami ostatnie skoki narciarskie online i w TV w tym sezonie. Sobota to kończący rywalizację w Pucharze Narodów konkurs drużynowy. Na szczycie klasyfikacji znajdują się Austriacy z przewagą 1283 punktów nad drugimi Norwegami. Trzecie miejsce zajmują Słoweńcy, a na czwartej pozycji znajdują się Polacy. Już bez szans na miejsce w pierwszej trójce, ale i tak był to świetny sezon dla biało-czerwonych. Chociażby dla Piotr Żyły, który zdobył złoty medal mistrzostw świata. O której godzinie skoki w sobotę 1.04.2023? Zawody rozpoczną się popołudniu i nie możecie ich przegapić.

Skoki narciarskie 2022/2023 KLASYFIKACJA GENERALNA NA ŻYWO. Na którym miejscu Polacy?

Ulubione piosenki skoczków narciarskich [Stoch, Żyła, Kubacki] | ESKA XD - Ale to już było! #62

Skoki narciarskie dzisiaj na żywo: o której godzinie?

Dzisiaj skoki narciarskie 1.04.2023 to dwa konkursy. Za nami indywidualne zawody Pucharu Świata, które zostały przełożone z piątku. Organizatorzy przeprowadzili jedną serię konkursową, którą wygrał Stefan Kraft. Drugie miejsce zajął Słoweniec Anze Lanisek, a trzeci był Piotr Żyła.O godzinie 10:00 natomiast odbędzie się ostatni konkurs drużynowy. Wiatr raczej na szczęście nie pokrzyżuje planu organizatorom.