Skoki narciarskie 7.02.2020 - GODZINA. O której godzinie kwalifikacje w Willingen?

2020-02-07 11:42 RW
Skoki narciarskie 7.02.2020 - GODZINA. O której godzinie kwalifikacje w Willingen?
Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Skoki narciarskie 7.02.2020 - GODZINA. O której godzinie kwalifikacje w Willingen?

Skoki narciarskie 7 lutego 2020, to kwalifikacje w niemieckim Willingen. Co najważniejsze czekają nas ogromne emocje, ponieważ wliczają się one do klasyfikacji generalnej turnieju Willingen Five. O której godzinie oglądać walkę o udział w konkursie indywidualnym? Przekonajcie się sprawdzając rozpiskę - na ESKA.pl.

Skoki narciarskie 7.02.2020 - godzina. Zastanawiacie się, o której godzinie kwalifikacje w Willingen? Podpowiadamy serwując program na cały dzień w tym miejscu - na ESKA.pl. Po emocjonujących zawodach w Zakopanem, dość loteryjnym konkursie w Saporro przyszedł czas na rywalizację w malowniczym Willingen. Na dużym obiekcie Muhlenkopfschanze odbędą się dwa konkursy indywidualne. Oficjalnym, zimowym rekordzistą obiektu jest Janne Ahonnen, który w 2005 roku wylądował aż 152 metry. Wcześniej tytuł ten należał do Adama Małysza. Ciężko jest sobie wyobrazić, by podczas tego weekendu, któremuś ze skoczków sędziowie pozwolą na tak odległy skok. Nie oznacza to jednak, że nie czekają nas ogromne emocje, które na dobrą sprawę rozpoczną się od 7 lutego, czyli już od sesji kwalifikacyjnej. W przypadku tych zawodów mamy do czynienia z turniejem Willingen Five. Do klasyfikacji generalnej turnieju będą zaliczane wyniki z wszystkich 4 serii konkursowych oraz właśnie piątkowych kwalifikacji.

Zobacz: SKOKI NARCIARSKIE 2019/2020: TERMINARZ, KALENDARZ. Kiedy, gdzie i o której skoki?

Skoki narciarskie 7.02.2020 - program

W całej historii startów w Willingen najwięcej razy na podium stawał Kamil Stoch! Polak jest liderem klasyfikacji za sprawą wyników: 3x - 1. miejsce, 2x - 2. miejsce, 0x - 3 miejsce. Łącznie stawał na podium pięć razy. Ciekawostką jest to, że drugi w klasyfikacji znajduje się Noriaki Kasai, który również stawał na najwyższym stopniu aż 3 razy. Kto wie, być może Kamil Stoch umocni swoją pozycję w tym zestawieniu. Pierwsze zadanie, to zakwalifikować się do konkursu indywidualnego. O której godzinie oglądać kwalifikacje w Willingen? Początek walki na obiekcie Muhlenkopfschanze już 7 lutego 2020 punktualnie o godzinie 18:00. 

Najnowsze