Skoki narciarskie 9.12.2022 piątek - o której godzinie? Skoki na żywo w TITISEE-NEUSTADT

2022-12-09 9:00
Skoki narciarskie 9.12.2022 piątek - o której godzinie? Kwalifikacje w TITISEE-NEUSTADT
Autor: Mateusz Jagielski/East News Skoki narciarskie 9.12.2022 piątek - o której godzinie? Kwalifikacje w TITISEE-NEUSTADT

Godzina kwalifikacji w Titisee-Neustadt 9 grudnia 2022 przyda się wszystkim, którzy chcą oglądać i dowiedzieć się, jak poszło Polakom w walce o udział w piątkowym konkursie indywidualnym. Narciarska rodzina liczy na utrzymanie dobrej formy przez Dawida Kubackiego, lekką poprawę Piotra Żyły, ale również przebudzenie Kamila Stocha. Skoki narciarskie 9.12.2022 na żywo to także walka, w ramach piątego w sezonie konkursu indywidualnego! Zawody odbywają się przed południem, dlatego nie możecie ich przegapić!

Spis treści

  1. Skoki narciarskie 9.12.2022 piątek - o której godzinie?

Skoki narciarskie 9.12.2022 piątek - o której godzinie? Konkurs w Titisee-Neustadt jest ważne z kilku powodów, dlatego kibice nie chcą go przegapić. Same kwalifikacje będą odpowiedzią na to, którzy reprezentanci Polski dostaną się do konkursu głównego, a sam konkurs pokaże nam, jaka jest forma biało-czerwonych na kilka tygodni przed Turniejem Czterech Skoczni. W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata na pierwszym miejscu jest Dawid Kubacki,który zgromadził 290 punktów. Skoczek z Nowego Targu ma 5 punktów przewagi nad drugim Stefanem Kraftem oraz 54 punkty nad trzecim Anze Laniskiem. Drugim najwyżej uplasowanym Polakiem jest zajmujący piąte miejsce zajmuje Piotr Żyła. Kwalifikacje 9 grudnia 2022 są przeprowadzane, w ramach piątkowego konkursu indywidualnego.

Skoki narciarskie TITISEE-NEUSTADT 2022 - TERMINARZ. O której skoki 10 i 11 grudnia?

Ulubione piosenki skoczków narciarskich [Stoch, Żyła, Kubacki] | ESKA XD - Ale to już było! #62

Skoki narciarskie 9.12.2022 piątek - o której godzinie?

Skoki narciarskie 9 grudnia 2022 to najpierw kwalifikacje, a później konkurs indywidualny na dużej skoczni HS142. Piąte zawody w sezonie mają miejsce na obiekcie, który jest szczęśliwy dla biało-czerwonych. Tyczy się to ilości zwycięstw, a tych najwięcej w Titisee-Neustadt ma Adam Małysz. Polak trzykrotnie stawał na najwyższym stopniu podium. Kamil Stoch po tym weekendzie może znaleźć się wyżej w rankingu tego obiektu od Adama Małysza. Skoczek z Zębu ma szansę zrównać się z Małyszem pod względem wygranych, bo do tej pory zwyciężał dwukrotnie. Śledźcie zmagania skoczków na żywo od godziny 10:00. Wtedy rozpoczną się kwalifikacje. Tuż przed 12:00 początek pierwszej serii konkursowej w Titisee-Neustadt.

Program skoki narciarskie Titisee-Neustadt 9.12.2022:

  • 10:00 Kwalifikacje
  • 11:45 Konkurs indywidualny mężczyzn

KAMIL STOCH - wiek, czapki, waga, wzrost, dzieci, żona, Instagram, koniec kariery

Sonda
Czy Kamil Stoch wygra Puchar Świata w sezonie 2022/23?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze