Kamil Stoch - żona, dzieci, instagram, czapki, Soczi, zarobki

i

Autor: Fot. EAST NEWS Kamil Stoch

KAMIL STOCH - wiek, czapki, waga, wzrost, dzieci, żona, Instagram, koniec kariery

2022-10-25 12:17

Kamil Stoch to trzykrotny indywidualny mistrz olimpijski oraz drużynowy brązowy medalista olimpijski z 2018 roku. To także dwukrotny zdobywca Pucharu Świata oraz zwycięzca trzech edycji Turnieju Czterech Skoczni. A to tylko część sukcesów, które można przypisać polskiemu skoczkowi narciarskiemu. Nic więc dziwnego, że internauci szukają w sieci rozmaitych informacji na temat Kamila Stocha. Najczęściej wyszukiwane hasła zebraliśmy i opisaliśmy w jednym miejscu ma ESKA.pl.

Małysz, Stoch, Kubacki - Tak Polacy wygrywali Turniej Czterech Skoczni

Kamil Stoch - wiek, czapki, waga, wzrost, dzieci, żona, Instagram, zarobki, koniec kariery - to informacje, które ciekawią internautów i fanów skoków narciarskich. Na wszystkie interesujące was kwestię na temat mistrza olimpijskiego z zimowych igrzysk w Rosji - odpowiadamy na ESKA.pl! Kamil Stoch, zdaniem niektórych jest już lepszym zawodnikiem niż Adam Małysz. Jednak trzeba pamiętać, że to dzięki "Małyszomanii" pojawiło się mnóstwo utalentowanych zawodników, chcących iść śladami mistrza.

Kamil Stoch zdobył trzecie trofeum Złotego Orła. Co ciekawe, stało się to 20. rocznicę od tryumfu Adama Małysza w Turnieju Czterech Skoczni.

Kamil Stoch - wiek

Kamil Stoch urodził się 25 maja 1987 roku w Zakopanem. W 2022 skończył więc 35 lat.

Kamil Stoch - żona

Żona Kamila Stocha to Ewa Stoch z domu Bilan. Tak jak Kamil, chodziła do Szkoły Mistrzostwa Sportowego, gdzie trenowała judo. Poznali się jednak na skoczni w słoweńskiej Planicy. Ewa wówczas robiła zdjęcia skoczkom. Aktualnie jest menedżerką naszego mistrza.

Kamil Stoch - dzieci

Kamil Stoch ze swoją żoną Ewą, nie mają aktualnie dzieci. Lider reprezentacji Polski na pewno planuje założenie rodziny.

Kamil Stoch - wzrost, waga

Ile wzrostu ma Kamil Stoch? Polak nie należy do najwyższych, jeśli chodzi o wszystkich zawodników Pucharu Świata. Kamil ma 1,73 m wzrostu. Niektórzy zastanawiają się również, ile waży Stoch. Otóż waga naszego mistrza waha się w granicach 55 kilogramów.

Kamil Stoch - instagram

Sonda
Czy Kamil Stoch po raz czwarty sięgnie po Kryształową Kulę?

Instagram Kamila Stocha od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Naszego zawodnika, tylko w tym serwisie społecznościowym, śledzi ponad śledzi ponad 100 tysięcy osób. Na jego profilu znajdziemy prywatne zdjęcia, a także fotografie, na których trenuje bądź świętuje zwycięstwo.

Kamil Stoch - czapki

Kamil Stoch prowadzi internetowy sklep kamiland.pl, w którym można kupić odzież, torby, breloki, magnesy lub właśnie czapki. 

Kamil Stoch - Soczi

Kamil Stoch w Soczi nie miał sobie równych! W trakcie Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Rosji 2014 zdobył złoto na skoczni normalnej i dużej! I to właśnie na większym obiekcie wyrównał rekord skoczni wynoszący 139 m.

Kamil Stoch - zarobki

Jak podaje serwis superbiz.se.pl w 12 konkursach sezonu 2017/2018 zarobił już ponad 250 tys. zł. Kamil Stoch w sezonie 2019/2020 zarobił ponad 740 tysięcy złotych. W karierze trzykrotnie wygrywał Turniej Czterech Skoczni, Willingen Five, Planica 7 czy turniej Raw Air. Super Express wyliczył, że same premie z tytułu sześciu zwycięstw przyniosły mu ponad 800 tysięcy złotych! Dochodzi do tego sukces na rynku reklamowym. Wartość reklamowa Kamila może sięgać nawet 1-1,2 mln zł. Sam zawodnik na swoim koncie bankowym ma ponad milion. 

Kamil Stoch - koniec kariery

W mediach pojawiały się informacje o końcu kariery Kamila Stocha, bowiem skoczek ma już 34 lata. Są to informacje nieprawdziwe. Skoczek  w jednym ze swoich postów odniósł się do często zadawanego pytania. Napisał: "Kiedyś skończę, jak każdy z nas ale póki co mam mnóstwo energii, motywacji i radości z tego co robię. Doceniam swoje doświadczenie. Mam wiele sportowych marzeń i siłę by je realizować".  Trzymamy kciuki za Kamila Stocha i kolejne sukcesy! Oby skakał jak najdłużej!