Robert Lewandowski wyrównał ważny rekord! To dobra oznacza przed Euro 2020

i

Autor: PETER KNEFFEL/POOL VIA AP Robert Lewandowski wyrównał ważny rekord! To dobra oznacza przed Euro 2020

Robert Lewandowski wyrównał ważny rekord! To dobra oznaka przed Euro 2020

2021-05-15 16:45

Robert Lewandowski to wyjątkowy piłkarz, który na swoim koncie ma bardzo wiele ważnych pucharów. Oprócz tego, jest uważany za jednego z najlepszych strzelców ostatnich czasów. Nie ma się co dziwić. Lewy w sobotę 15 maja 2021 roku, wyrównał pewien ważny rekord. To bardzo dobrze wróży dla naszej reprezentacji, tuż przed zbliżającym się Euro 2020.

Robert Lewandowski to jeden z najlepszych strzelców świata. Bardzo dobrze radzi sobie w bieżącym sezonie Bundesligi. Nasz piłkarz z meczu na mecz pokazuje, że jest w wyśmienitej formie i jest w stanie pokonać każdego bramkarza. Przypomnijmy, że Lewy próbuje dogonić legendarnego niemieckiego napastnika Gerda Muellera, który w rozgrywkach 1971/1972, ustanowił rekord goli. Strzelił wtedy aż 40 bramek. Okazuje się, że Lewandowski jest w stanie pobić wyczyn swojego poprzednika i zapisać się złotymi zgłoskami na kartach historii.

EURO 2021 - piosenka We Are The People. O czym jest hymn Euro 2021? [TEKST]

Jan Tomaszewski wspomina GERDA MUELLERA: Był moim KATEM, ale Lewandowski jest lepszy
Sonda
Ile bramek na Euro 2020 strzeli Robert Lewandowski?

Robert Lewandowski wyrównał rekord!

Przed pierwszy gwizdkiem, w sobotę, 15 maja 2021 roku, Polak miał na koncie 39 bramek. Do pobicia rekordu Gerda Mellera zostały mu tylko dwa celne gole. W pierwszej połowie spotkania Freiburg - Bayern, Robert Lewandowski wykorzystał faul na Thomasie Muellerze i w podyktowanym rzucie karnym, snajper Bayernu wykorzystał sytuacje i oddał strzał w światło bramki.