Robert Lewandowski - dlaczego nie gra w meczu? [Anglia - Polska 31.03.2021]

Robert Lewandowski - dlaczego nie gra w meczu? [Anglia - Polska 31.03.2021]
Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Robert Lewandowski - dlaczego nie gra w meczu? [Anglia - Polska 31.03.2021]

Robert Lewandowski nie gra w meczu z Anglią 31 marca 2021, co jest dużą stratą zarówno dla reprezentacji, jak i dla kibiców oglądających ten pojedynek. Dlaczego nie ma Roberta Lewandowskiego? Co się stało, że Lewego nie ma na boisku? Przekonajcie się sprawdzając garść szczegółów.

Robert Lewandowski - dlaczego nie gra w meczu? Zastanawiacie się, dlaczego nie ma Roberta Lewandowskiego 31.03.2021? Co się stało, że Robert Lewandowski nie gra z Anglią? Zdecydowania te trzy pytania, zadawane w różnej formie, pojawiają się podczas trwania meczu Polska Anglia 31 marca 2021. Kapitan naszej kadry i lider Bayernu Monachium doznał urazu, w czasie rywalizacji z Andorą, w ramach eliminacji do katarskich mistrzostw świata. Kontuzja Roberta Lewandowskiego okazała się tak bolesna i problematyczna, że król strzelców niemieckiej Bundesligi opuścił zgrupowanie i poleciał leczyć uraz do Bawarii.

To w tej sytuacji Lewandowski doznał KONTUZJI!

Robert Lewandowski - dlaczego nie gra w meczu? [KONTUZJA]

Dlaczego Robert Lewandowski nie gra w meczu z Anglią? Polak nabawił się urazu, który wykluczy go z gry na około cztery tygodnie. Choć początkowo mówiono, że leczenie tego typu kontuzji trwa średnio od 5 do 10 dni. Jeśli RL9 nie pojawi się na boisku przez miesiąc, oznaczać to będzie, że opuści mecze z następującymi drużynami:

  • Anglia 
  • RB Lipsk 
  • PSG 
  • Union Berlin 
  • PSG 
  • Wolfsburg 
  • Bayer Leverkusen 

Pierwszy o nieobecności kapitana naszej reprezentacji napisał serwis Łączy Nas Piłka. Napisano w oficjalnym oświadczeniu: - Robert Lewandowski z powodu urazu nie zagra w środowym meczu eliminacji mistrzostw świata 2022 przeciwko Anglii w Londynie. Badania kliniczne i obrazowe wykazały uszkodzenie więzadła pobocznego prawego kolana. Krótki czas pozostający do kolejnego meczu kadry wyklucza udział kapitana reprezentacji w tym spotkaniu. Wiązałoby się to ze zbyt dużym ryzykiem pogłębienia urazu. Taka decyzja jest jedyną słuszną, mając na uwadze zbliżający się turniej EURO 2020.

Najnowsze