TotalBET Punchdown 2021 - kiedy jest i o której godzinie? [DATA, GODZINA]

2021-03-18 12:46
TotalBET Punchdown 2021 - kiedy jest i o której godzinie? [DATA, GODZINA]
Autor: TotalBET Punchdown 3 TotalBET Punchdown 2021 - kiedy jest i o której godzinie? [DATA, GODZINA]

Kiedy jest TotalBET Punchdown 2021? O której godzinie start gali? Wiele osób z dużą niecierpliwości wyczekuje gorących pojedynków, które w niektórych momentach będą wywoływać przerażenie. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl.

TotalBET Punchdown 2021 - kiedy jest i o której godzinie? Zastanawiacie się, jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o TotalBET Puncdown 2021? Data i godzina wydarzenia, to kwestie, które warto zapamiętać. TotalBET Puncdown 3 to w sumie szesnastu zawodników, a wśród nich: najbardziej rozpoznawalny zawodnik na świecie, Vasili Kamotski. Na gali pojawi się również mistrz PunchDown 1, Łukasz Nowicki, mistrz PunchDown 2, Dawid Zalewski oraz wielokrotny medalista zawodów strongman Artur Walczak. To nie koniec niespodzianek. Punchdown 3, to również pierwszy w historii pojedynek kobiet w co-main evencie z udziałem influencerek. Esmeralda Godlewska zmierzy się z Anastasiyą Yandaltsavą. W walce wieczoru na przeciwko siebie staną Warszawski Dresik i Bonus BGC.

TOTALbet PunchDown 3 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Punchdown 20.03.2021?

Bonus BGC obiecuje LUJA OGŁUSZACZA na Warszawskim Dresiku | Punchdown 3

TotalBET Punchdown 3 - kiedy jest? [DATA]

Punchdown nie zwalnia tempa. Na zwycięzcę w pierwszej edycji czekała nagroda w wysokości 10.000 zł, a w kolejnej 20.000zł! Dodatkowo event uświetniali swoją obecnością znani influencerzy. Obie imprezy odbyły się w klubie muzycznym B17 na terenie stadionu mieszczącego się przy ulicy Bułgarskiej. Najbliższa impreza odbędzie się 20 marca 2021 pod tytułem THE WAR FROM WARSAW. Na zwycięzcę turnieju organizatorzy przygotowali nagrodę w wysokości 30 tysięcy złotych! Tym razem oprócz mężczyzn swoich sił w policzkowaniu będą mogły spróbować również panie. 

TotalBET Punchdown 3 - o której jest? [GODZINA]

O której jest TotalBET Punchdown 3? Gala rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:00 a transmisję będzie można oglądać na stronie: http://playlive.net.

TotalBET Punchdown - co to jest?

PunchDown to największa na świecie organizacja imprez rozrywkowo-sportowych w policzkowaniu. Na trzecią edycję turnieju sprowadziliśmy do Polski najpopularniejszego zawodnika na świecie - Vasiliego 'Dumpling' Kamotskiego, który będzie miał szansę zmierzyć się z mistrzem PunchDown 2 - Dawidem 'Zalesiem' Zalewskim. Ponadto po raz pierwszy będziemy mieli okazję zobaczyć walkę kobiet. Uczestnicy rywalizują ze sobą na zasadzie pucharowej, uderzając się w policzek otwartą ręką, maksymalnie trzy ciosy na osobę. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez nokaut lub decyzję sędziego.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze