Pudzianowski - Khalidov 2022: o której godzinie? Kiedy walka Pudzian Khalidov?

2022-12-17 17:36
Pudzianowski - Khalidov 2022 o której godzinie walka Kiedy walka Pudzian Khalidov
Autor: XTB KSW / materiał prasowy Pudzianowski - Khalidov 2022 o której godzinie walka Kiedy walka Pudzian Khalidov

O której godzinie walka Pudzianowski - Khalidov 2022? Godzina rozpoczęcia pojedynku legend wzbudza ogromne zainteresowanie, ale nie ma się co dziwić. Mamy do czynienia z jednym z najgorętszych starć w całej historii polskiego MMA. Zestawienie tych dwóch sportowych osobistości stało się możliwe ze względu na zacięcie i motywację, jaką ma Pudzian. Po latach owocnej pracy, w końcu zasłużył na starcie z prawdziwym mistrzem formuły mieszanych sztuk walki.

Spis treści

  1. Pudzianowski - Khalidov 2022: o której godzinie?

Pudzianowski - Khalidov 2022: o której godzinie? Jeden z najbardziej emocjonujących i ekscytujących pojedynków stał się faktem po tym, gdy wielokrotny mistrz strongmanów wygrał z Michałem Materlą. Nieco sensacyjnie, bo zawodnik ze Szczecina nie takich fighterów pokonywał. Mniej sensacyjnie, bo Pudzianowski od 13 lat wykazywał potencjał i udowadniał, że uprawia mieszane sztuki walki, by osiągnąć kolejny życiowy sukces. A to wszystko ciężką pracą, której efekty w końcu przyszły. Kibice wiedzą, jak bardzo to ważny pojedynek, dlatego nie chcą go przegapić. Kiedy walka Pudzianowski - Khalidov? Starcie w formule MMA, pomimo większej wagi Pudziana, odbędzie się 17 grudnia 2022. Godzina orientacyjnie jest już znana.

Mariusz Pudzianowski - Mamed Khalidov 2022: GDZIE OGLĄDAĆ? Walka Pudziana live za darmo?

Andrzej Kostyra i trener Mirek Okniński TYPUJĄ walkę Pudzianowski - Khalidov

Pudzianowski - Khalidov 2022: o której godzinie?

Walka Pudzianowski - Khalidov 2022 to największe starcie w historii KSW. Pojedynek dwóch największych gwiazd w historii organizacji KSW będzie walką wieczoru nadciągającej gali XTB KSW 77, która odbędzie się 17 grudnia w Arenie Gliwice. Najpierw zobaczymy osiem pojedynków karty głównej. Później odbędzie się walka o pas wagi półciężkiej pomiędzy Ibragimem Czużygajewem a Ivanem Erslanem. Później rękawice o pas wagi koguciej Sebastian Przybysz skrzyżuje z Jakubem Wikłaczem. Organizatorzy zdecydowali, że walka Pudzianowski Khalidov 2022 odbędzie się jako ostatnia w kolejności. Walka wieczoru, biorąc pod uwagę, że gala rozpocznie się o 19:00, powinna rozpocząć się po godzinie 23:00. Być może, ale to zależy od rozstrzygnięć w poprzednich pojedynkach, Pudzian i Khalidov wyjdą do klatki około północy.

Pudzianowski - Khalidov 2022: najdroższa walka w historii! Tytani KSW ujawnia jeszcze więcej tajemnic

Sonda
Mariusz Pudzianowski vs Mamed Khalidov: kto wygra?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze