Prime MMA 4 PPV - CENA i GDZIE oglądać? Ile kosztuje transmisja Prime MMA 4 online?

i

Autor: Screen z YouTube: RING #1 I PRIME 4 : KRÓLESTWO | ZUSJE, SOROKO, PIĄTKOWSKA/ PRIME SHOW MMA Prime MMA 4 PPV - CENA i GDZIE oglądać? Ile kosztuje transmisja Prime MMA 4 online?

Prime MMA 4 - kiedy jest? O której godzinie zaczyna się Prime MMA 2022?

2022-11-23 16:08

Prime MMA jest jedną z głośniejszych federacji, w oktagonie prezentuje naprawdę mocne nazwiska! Edycja 4. nie będzie wyjątkiem, walką wieczoru jest w końcu pojedynek Don Kasjo ze słynnym Popkiem! Sprawdziliśmy, kiedy dokładnie odbywa się Prime MMA 4 oraz o której godzinie można będzie obejrzeć to wydarzenie.

Prime MMA 4 - kiedy się odbędzie oraz o której godzinie można będzie oglądać? To pytanie zadaje sobie wiele osób, w końcu fani widowiska czekają na spektakularne walki! Jedną z nich jest starcie pomiędzy znaną twarzą federacji - Don Kasjo, a sławnym w polskim show-biznesie Popkiem. Kolejna odsłona Prime MMA zbliża się wielkimi krokami, głośne pojedynki można będzie oglądać wraz z końcem listopada 2022 roku. Innymi wyczekiwanymi walkami jest ta Moniki "Esmeraldy" Godlewskiej z Zusje, a także znanego z programu telewizyjnego Warsaw Shore - Stiflera z Adamem Soroko! Pierwsze dwie walki dostępne będą za darmo!

Prime MMA 4: DATA, KARTA WALK, BILETY, ZAWODNICY, MIEJSCE. Kiedy jest Prime MMA 4?

Influencerzy grają w piłkę nożną! Tromba, Natsu i Gola w MOVE FEDERATION | ESKA XD - Radio Eska #62

Prime MMA 4 - kiedy się odbędzie i o której godzinie?

Jedna z najbardziej znanych federacji swoją czwartą odsłonę przedstawi już niedługo, bo w sobotę 26 listopada. Miejscem, w którym tym razem zagości jest Szczecin! Gala rozpocznie się o godzinie 20:00.

Don Kasjo - wiek, walki, waga, wzrost, Fame MMA, Top Model. Kto to Kasjusz Życiński?

Prime MMA 4 - cena

Cena PPV na Prime MMA 4 nie odbiega od innych cen podobnych widowisk. Jeśli chodzi o dwie pierwsze walki, są one darmowe! Za resztę należy zapłacić. W pakiecie Basic: 34,99, natomiast Premium kosztuje 39,99. Można będzie oglądać je na primemma.tv!

Sonda
Kto wygra walkę Don Kasjo - Popek na Prime MMA 4?