Prime MMA 3 PPV: CENA. Ile kosztuje i gdzie oglądać Prime MMA 3 1.10.2022 online na żywo?

2022-10-01 12:12
Prime MMA 3 PPV: GDZIE OGLĄDAĆ? Transmisja Prime MMA 3 za darmo [STREAM]
Autor: Prime MMA Prime MMA 3 PPV GDZIE OGLĄDAĆ Transmisja Prime MMA 3 za darmo [STREAM]

Prime MMA 1 października 2022 w PPV to dawka emocji, jakich jeszcze nie było. W okrągłej klatce zadebiutują znane osobistości, ale pojawią się również gwiazdy, które mają już na koncie walki. Gdzie oglądać PPV MMA 3? Ile kosztuje transmisja na żywo? Przekonajcie się i poznajcie garść szczegółów już teraz.

Spis treści

  1. Prime MMA 3 PPV: gdzie oglądać?
  2. Prime MMA 3 za darmo - transmisja

Prime MMA 3 PPV: gdzie oglądać? Niewątpliwie transmisja Prime MMA 3 za darmo byłaby spełnieniem marzeń osób, które chcą zobaczyć elektryzujące walki osobistości znanych z platform internetowych, czy mediów społecznościowych. Prime MMA 1.10.2022 online będzie cieszyć się sporą oglądalnością ze względu na historyczny pojedynek w budce telefonicznej. Wejdzie do niej Kamerzysta, który w debiucie nie dał szans Kruszwilowi. Jego rywalem będzie Kuba Lasik, czyli aktor znany z anteny TTV. Uwagę na gali Don Kasjo zwróci również pojedynek Michała Bagietki Gorzelanczyka z Patrykiem Śliwą, znanym jako Robalini. Do okrągłej klatki powrócą również Tomek Olejsnik. Mateusz Tarzan Leśniak, czy Maciej Rataj. Cała karta walk Prime MMA 3 jest już znana.

POKAZALI ZA DUŻO? (Bandura, Franio, Zony) | ESKA XD - Hotplota #58

Prime MMA 3 PPV: gdzie oglądać?

Prime MMA 3 PPV jest jedyną możliwością, by oglądać galę. Licencję można kupić za pośrednictwem strony primemma.tv. Należy się zalogować lub założyć konto, kliknąć w zakładkę PPV, przetestować odtwarzacz i jeśli wszystko jest w porządku, to wykupić dostęp. Można skorzystać z dwóch wariantów:

Prime MMA 3 PPV: Street Fighter (od 34,99 zł)

  • LIVE 720p + 24H VOD
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p
  • Dostęp do zapisu wideo z gali na 24 godziny

Prime MMA 3 PPV: Street Fighter (od 39,99 zł)

  • LIVE 1080p + Strefa Cringu + 7D VOD
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p
  • Dostęp do zapisu wideo z gali na 7 dni
  • Dostęp do transmisji ze Strefy Cringu

Prime MMA 3 za darmo - transmisja

Transmisja Prime MMA 3 za darmo wzbudza duże zainteresowanie wśród fanów walk znanych osobistości. Organizatorzy takich starć zazwyczaj udostępniają pierwsze dwie walki bezpłatnie po to, by jeszcze zachęcić widzów do wykupowania licencji pay-per-view. Transmisja Prime MMA 1.10.2022 za free nie będzie udostępniona. Wszystkie nielegalne streamy będą blokowane.

Prime MMA 3 - KIEDY i GDZIE walczą? Ile kosztują bilety na Prime MMA 2022? [CENA]

Sonda
Prime MMA 3 - która walka jest najciekawsza?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze