Prime MMA 3 - O KTÓREJ godzinie się zaczyna? Kiedy jest Prime MMA 3? [GODZINA]

2022-10-01 19:05
Prime MMA 3 - O KTÓREJ godzinie się zaczyna? Kiedy jest Prime MMA 3? [GODZINA]
Autor: Prime MMA Prime MMA 3 - O KTÓREJ godzinie się zaczyna? Kiedy jest Prime MMA 3? [GODZINA]

O której godzinie jest Prime MMA 3? Jeżeli uwielbiacie mieszane sztuki walki z udziałem znanych gwiazd, to czeka Was emocjonujący wieczór. Będziecie świadkami trzech pojedynków kobiet, ciekawego co-main eventu pomiędzy sportowcami i historycznej walki w budce telefonicznej. Poznajcie dokładniejsze szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Prime MMA 3 - o której? [GODZINA]

Prime MMA 3o której godzinie się zaczyna? Rozpoczęcie wydarzenia, którego twarzą jest Don Kasjo interesuje wiele osób. Szczególnie zainteresowani są ci, którzy czekają na kilka elektryzujących starć. Zawirowania związane z walką Kamerzysty doprowadziły do tego, że jako pierwszy w Polsce zawalczy w budce telefonicznej. Starcie odbędzie się bez limitu czasowego i bez jakichkolwiek zasad. Rywalem Kamusia będzie kontrowersyjny influencer Kuba Lasik. W walce wieczoru zmierzą się jednak kobiety. Paulina Hornik z Teamu X przyjęła wyzwanie i zmierzy się z Martyną Pysią Zbirańską. Emocji nie będzie brakować podczas starcia Robaliniego z Bagietą! Wydaje się, że to pomiędzy tymi zawodnikami jest największy konflikt! Karta walk Prime MMA 3 to też kilka innych ciekawych zestawień. 

Martyna Pysia Zbirańska - wiek, wzrost, chłopak, walka, gdzie mieszka, ciekawostki

POKAZALI ZA DUŻO? (Bandura, Franio, Zony) | ESKA XD - Hotplota #58

Prime MMA 3 - o której? [GODZINA]

Gala Prime MMA 3 odbędzie się pod hasłem Street Fighter. W sumie zobaczymy jedenaście pojedynków, a pierwszy z nich zaraz po godzinie 20:00. Sama gala rozpocznie się punktualnie o 19. Wtedy poznamy opinie i typowania Don Kasjo, a także gości w studio. Galę otworzy Mateusz Tarzan Leśniak, który zmierzy się z Kacprem Kajmano Kabarą. Później do klatki wejdzie dziennikarz, Michał Cichy. Do tej pory mogliśmy go poznać na galach PRIME jako prowadzącego konferencje i ważenia oraz z przeprowadzania wywiadów po pojedynkach. Teraz zobaczymy go w klatce i to w pojedynku z Adrianem Ciosem. 

Sonda
Prime MMA 3 - która walka jest najciekawsza?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze