Martyna Pysia Zbirańska - wiek, wzrost, chłopak, walka, gdzie mieszka, ciekawostki

2022-08-29 13:35
Martyna Zbirańska
Autor: Martyna Zbirańska

Kim jest Martyna Zbirańska? Kto to jest? Młoda dziewczyna robi furorę w mediach społecznościowych, ale już niebawem będzie o niej jeszcze głośniej! Radzimy zwrócić na nią uwagę, jeśli uwielbiacie śledzić życie znanych osobistości. Odkrywamy przed Wami nową gwiazdę na naszej stronie!

Spis treści

  1. Martyna Pysia Zbirańska - kim jest?
  2. Martyna Pysia Zbirańska - wiek
  3. Martyna Zbirańska - wzrost
  4. Martyna Zbirańska - internet, social-media
  5. Martyna Pysia Zbirańska - gdzie mieszka?
  6. Martyna Pysia Zbirańska - ciekawostki
  7. Martyna Pysia Zbirańska - walka
  8. Martyna Zbirańska - chłopak

Martyna Pysia Zbirańska - wiek, wzrost, chłopak, ciekawostki, czyli wszystko, co interesuje polskich internautów na temat influencerki. Wiele osób zastanawia się również, gdzie mieszka Martyna Zbirańska. Młoda gwiazda, którą, tylko w jednym serwisie społecznościowym śledzi ponad 800 tysięcy osób nie ma przed nami żadnych tajemnic. Za ogromną liczbą obserwujących idą także polubienia jej gorących zdjęć. Sama często chwali się, jak spędza wolny czas, przy jakich utworach najchętniej się bawi, czy chociażby reklamuje produkty znanych marek. Największą furorę robią fotki, na których pozuje w pięknych okolicznościach przyrody. Popularność Martyny Zbirańskiej jest jeszcze większa za sprawą jej debiutu w klatce MMA. Influencerka weźmie udział w gali Prime MMA 3. 

Martyna Pysia Zbirańska - kim jest?

Martyna Zbirańska jest influencerką, na którą trzeba zwrócić uwagę! W internecie działa od 5 lat. Początkowo nagrywała filmiki na Musically i właśnie tam zyskała największą popularność. Zanim rozpoczęła internetową działalność próbowała swoich sił w modelingu. Brała udział w pokazach dziecięcych.

Kacper Blonsky - wiek, wzrost, walki, dziewczyna, waga, samochód, bilans, Fame MMA

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055

Martyna Pysia Zbirańska - wiek

Ile lat ma Martyna Zbirańska? Wiek jednej z najszybciej zyskujących na popularności influencerek nie jest tajemnicą. Urodziła się w 7 kwietnia 2004 roku, co oznacza, że w 2022 świętowała 18. urodziny.

Martyna Zbirańska - wzrost

Ile wzrostu ma Martyna Zbirańska? Modelka mierzy ma około 160 centymetrów wzrostu.

Martyna Zbirańska - internet, social-media

Martyna Zbirańska obecnie ma trzy konta. Jej profil na TikToku jako @pysia67 śledzi ponad 1,7 miliona obserwujących, a na Instagramie ponad 886 tysięcy użytkowników. Ma również kanał na YouTube. Martyna Pysia ma ponad 15 tysięcy subskrybentów.

Martyna Pysia Zbirańska - gdzie mieszka?

Martyna Zbirańska urodziła się w Jaworznie, gdzie uczęszczała do szkoły. Obecnie jednak od dwóch lat mieszka w Warszawie, gdzie robi wielką karierę.

Martyna Pysia Zbirańska - ciekawostki

Martyna Zbirańska znana jest w internecie pod pseudonimem Pysia. Skąd pomysł na taką nazwę? Jak nam powiedziała: ten pseudonim wymyśliła mi mama. Jej największą pasją jest podróżowanie, bo uwielbia zwiedzać nowe zakątki święta, poznać nowych ludzi i ich kulturę.

Martyna Pysia Zbirańska - walka

Martyna Zbirańska zadebiutuje w okrągłej klatce MMA, podczas trzeciej odsłony Prime MMA. Jej rywalka nie jest jeszcze ujawniona.

Martyna Zbirańska - chłopak

Martyna Zbirańska ma chłopaka i często publicznie pokazuje do niego miłość.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze