Prime MMA 2 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY. Kiedy i gdzie Prime MMA?

2022-07-02 12:32
Prime MMA 2 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY. Kiedy i gdzie Prime MMA?
Autor: Prime MMA 2 / plakat

Prime MMA 2022 to wydarzenie, które przyciągnie przed ekrany setki tysięcy internautów. Zapowiadają się kolejne emocje z udziałem najpopularniejszych gwiazd internetu, mediów społecznościowych i telewizji. Kto walczy na Prime MMA 2? Gdzie odbędzie się gala? Na kiedy zaplanowano drugą edycję? Przekonajcie się już teraz i poznajcie wszystkie szczegóły.

Spis treści

 1. Prime MMA 2 - DATA
 2. Prime MMA 2 - MIEJSCE
 3. PRIME MMA 2 - KARTA WALK
 4. PRIME MMA 2 - BILETY

Prime MMA 2 - data, miejsce, karta walk i bilety, to wszystko, czego poszukują internauci na temat gali. Jednak najczęściej jest wyszukiwanie pytanie odnośnie tego, kiedy i gdzie odbędzie się Prime MMA 2. Kibice liczą, że druga odsłona gali będzie równie emocjonująca, jak miało to miejsce w przypadku pierwszej edycji. Wówczas obejrzeliśmy pojedynek bokserski z udziałem Mateusza Murańskiego, a w walce wieczoru zobaczyliśmy Lorda Kruszwila. Do klatki wszedł także Michał Sobolewski, czyli Sobota, a jego rywalem był Adrian Salwa, znany jako Pushbarber. Miała miejsce również walka dwóch na jednego w K1. Alan Kwieciński zmierzył się z Rafałem Pazikiem i Kubą Lasikiem. 

High League 3: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

Kulisy Eurowizji 2022

Prime MMA 2 - DATA

Kiedy odbędzie się Prime MMA 2? Data interesuje osoby, które są ciekawe, jak będą wyglądać walki na gali i kto okaże się lepszy. Organizatorzy poinformowali, że druga edycja gali zaplanowana jest na 9 lipca 2022. Przypomnijmy, że debiutancka gala Prime MMA miała miejsce 19 lutego 2022.

Prime MMA 2 - MIEJSCE

Gdzie jest Prime MMA 2? Druga edycja gali odbędzie się w gdyńskiej Arenie, mogącej pomieścić 5,5 tysiąca widzów. Po sukcesie pierwszej gali, na której kibice zgromadzeni w Atlas Arenie oraz subskrybenci PPV mogli podziwiać 12 walk, Prime wraca z kolejny uderzeniem. 

PRIME MMA 2 - KARTA WALK

Karta walk Prime MMA 2 to w zasadzie najważniejsza kwestia. Na pierwszej gali zobaczyliśmy w sumie dwanaście pojedynków, które dostarczyły sporo emocji. Tych nie będzie brakować właśnie podczas drugiej edycji wydarzenia. Kto walczy na Prime MMA 2? Aktualizujemy listę w tym miejscu:

 • Norman Parke - Grzegorz Szuli Szulakowski
 • Gabriel Arab Al-Sulwi - Marcin Wrzosek
 • Serigne Bombardier Ousmane Dia - Damian Stifler Zduńczyk
 • Jaś Kapela - Konrad Skolim Skolimowski
 • Paweł Tyburski - Adam Soroko
 • Maciej Rataj - Damian Dzik Graf
 • Dominika Rybak vs Klaudia Klaudusiek Kapuśniak
 • Mateusz Milu Mil - Mikołaj Jedruszczak
 • Piotr Kaluski - TBA

Fame MMA 15 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 27.08.2022?

PRIME MMA 2 - BILETY

Kolejna gala PRIME SHOW MMA odbędzie się już 9 lipca w Gdyni! Bilety na to wydarzenie są już dostępne w serwisie Eventim. Po sukcesie pierwszej gali, na której kibice zgromadzeni w Atlas Arenie oraz subskrybenci PPV mogli podziwiać 12 walk, PRIME wraca z kolejny uderzeniem. PRIME 2: KOSMOS odbędzie się na Gdynia Arena, mogącej pomieścić 5,5 tysiąca widzów. PPV jest dostępna na stronie: https://primemma.tv.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze