Prime MMA 2022 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 19.02.2021?

i

Autor: Instagram: https://www.instagram.com/primemma.pl/ Prime MMA 2022 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 19.02.2021?

Prime MMA 19.02.2022 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 1?

2022-02-19 17:50

Prime MMA 19 lutego 2022 - karta walk to w sumie osiem potwierdzonych pojedynków popularnych osobistości. W okrągłej klatce zobaczymy Lorda Kruszwila, Adriana Salomona, Jasia Kapelę, Damiana Stiflera Zduńczyka, Kamerzystę czy chociażby Julię Pelc, czyli Queen of the Black. Kto walczy na Prime MMA 2022? Karta walk do sprawdzenia w jednym miejscu.

Spis treści

 1. Prime MMA 2022 - KARTA WALK
 2. Prime MMA 2022 - ZAWODNICY

Prime MMA 2022 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY, czyli trzy podstawowe kwestie. Kto walczy na Prime MMA 19.02.2022? Jak wygląda sytuacja i karta walk Prime MMA 2022? Nowa federacja, której włodarzem jest Kasjusz Życiński z mocnym uderzeniem wkroczyła na rynek gal freak-fightowych. Organizatorzy na blisko dwa miesiące wcześniej zaskoczyli internautów ogłoszeniami głównych bohaterów pierwszej odsłony wydarzenia. Walki na Prime MMA 19 lutego 2022 rozgrzeją fanów największych gwiazd do czerwoności. W okrągłej klatce pojawi się Damian Stifler Zduńczyk, którego rywalem będzie mierzący 200 centymetrów wzrostu, Adam Soroko. Do oktagonu powróci również Mateusz Murański, który miał walczyć z Łukaszem Śmiłowskim. Zmierzą się również kobiety. Walka wieczoru Prime MMA 2022 natomiast to pojedynek dwóch dawnych przyjaciół. Kruszwil spróbuje pokonać wyższego i cięższego od siebie Kamerzystę. Na rozwiązanie tego konfliktu w klatce czekało wiele osób, które od początku śledziły uniwersum youtuberów.

Prime MMA - co to jest za federacja? Kto założył i o co chodzi?

Tomaszewski MASAKRUJE Sousę: To jest moralny PINOKIO! | Futbologia

Prime MMA 2022 - KARTA WALK

Prime MMA 2022 to wydarzenie, które przyciągnie przed ekrany setki tysięcy internautów. Zapowiadają się kolejne emocje z udziałem najpopularniejszych gwiazd internetu, mediów społecznościowych i telewizji. Pierwsza edycja freak-fightowowej gali odbędzie się już w drugiej połowie lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Głównym wydarzeniem będzie pojedynek Lorda Kruszwila z Kamerzystą, ale uwagę zwróci także starcie ludzi o dwóch przeciwnych poglądach politycznych i społecznych. Z jednej strony Jan Kapela, który popularność zyskał za sprawą Krzysztofa Stanowskiego w Kanale Sportowym, a z drugiej strony Ziemowit Kossakowski. Będziemy również świadkami starcia pomiędzy dziewczyną Kruszwila, czyli Karoliną Dumałą, a kontrowersyjną Julią Pelc, znaną jako Queen of the Black. 

Kto walczy na Prime MMA 19.02.2022? Oto karta walk Prime MMA 2022:

 • Lord Kruszwil - Kamerzysta [Main Event]
 • Ziemowit Kossakowski - Kamerzysta [Extra Fight]
 • Don Kasjo - Mateusz Murański
 • Jaś Kapela - Ziemowit Piast Kossakowski
 • Dawid Ambro Ambroziak - Adrian Cios
 • Adrian Meduza Salamon - Dawid Narożny
 • Michał Sobota Sobolewski - Adrian Pushbarber Salwa
 • Alan Kwieciński - Rafał Pazik oraz Jakub Lasik [2 vs 1 w K1]
 • Julia QueenOfTheBlack - Pelc - Ola Okrzesik
 • Paweł Tyburski - Łukasz Lupa
 • Adam Soroko - Damian Stifler Zduńczyk
 • Sebastian Ztrolowany Nowak - Jakub "HeCmAn" Rygiel
 • Wiola Kotelecka - Klaudia Kamińska
 • Paweł Całkowski - Sergiusz Zając

Prime MMA 2022 - ZAWODNICY

Zawodnicy na Prime MMA 2022 sprawią, że emocje będą na wysokim poziomie. Hitowo zapowiada się również pojedynek pomiędzy gwiazdami internetu wagi ciężkiej. Z jednej strony oktagonu Sebastian Nowak, czyli Ztrolowany, a z drugiej strony Jakub Hecman Rygiel. Do oktagonu powróci Adrian Meduza Salamon, a jego przeciwnikiem będzie debiutujący Dawid Narożny, czyli współzałożyciel zespołu Piękni i Młodzi. Zawalczy również Don Kasjo, którego rywalem będzie Mateusz Murański! Walka odbędzie się w formule bokserskiej.

PRIME MMA 2022 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, WALKI, BILETY

Sonda
Prime MMA 2022 - na którą walkę na czekasz najbardziej?