Prime MMA - co to jest za federacja? Kto założył i o co chodzi?

i

Autor: Prime MMA Prime MMA - co to jest za federacja? Kto założył i o co chodzi?

Prime MMA 19.02.2022 - GODZINA. O której godzinie Prime MMA Show?

2022-02-19 19:39

Prime MMA rozgrzeje polskich internautów od pierwszych minut. Nic dziwnego, że fani nie chcą przegapić żadnego momentu pierwszej edycji wydarzenia. O której godzinie jest Prime MMA 1? Do której godziny potrwa gala? Przekonajcie się sprawdzając garść szczegółów już teraz.

Spis treści

  1. Prime MMA 19.02.2022 - GODZINA

Prime MMA 19.02.2022 - godzina rozpoczęcia wydarzenia to jednocześnie start dużych emocji. O której godzinie Prime MMA Show? Zastanawiacie się, czy godzina Prime MMA jest znana? Od której do której trwa Prime MMA 19 lutego 2022? Pojawiło się wiele pytań związanych z początkiem gali, dlatego postanowiliśmy odpowiedzieć na wszystkie nurtujące internautów kwestie. W czasie pierwszej edycji wydarzenia, którego twarzą jest Kasjusz Życiński, dojdzie do elektryzujących pojedynków. Sam włodarz, Don Kasjo, zawalczy z Mateuszem Murańskim i być może wejdzie do świata, o którym nie miał pojęcia. W klatce pojawi się również Jaś Kapela, który popularność zyskał za sprawą Krzysztofa Stanowskiego i programu HejtPark w Kanale Sportowym. Jego rywalem będzie Ziemowit Kossakowski. W walce wieczoru Kamerzysta zmierzy się z Kruszwilem. Osoby znające uniwersum tych dwóch Youtuberów z niecierpliwością czekają na te starcie.

Prime MMA 1 - WALKI za darmo online potwierdzone! Gdzie oglądać Prime MMA 1 live za free?

Fame MMA 13 - WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 26.03.2022?

Prime MMA 2022 [KRUSZWIL, KAMERZYSTA, STIFLER, JAŚ KAPELA] | ESKA XD - Radio Eska #41

Prime MMA 19.02.2022 - GODZINA

O której godzinie jest Prime MMA 19 lutego 2022? Godzina wydarzenia nie jest żadną tajemnicą. Początek zaplanowano na godzinę 19:00. Wtedy też odbędą się pierwsze pojedynki. W sumie będzie ich aż trzynaście, co jest rekordową liczbą, jeśli chodzi o gale freak-fightowe. Ostatni pojedynek odbędzie się zapewne po północy. Zawodnicy stoczą pojedynki w łódzkiej Atlas Arenie. 

Prime MMA 2022 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 19.02.2022?

W karcie walk znajdują się wielkie gwiazdy internetu, muzyki i freakfightów. W walce wieczoru zmierzy się dwóch dawnych przyjaciół Kruszwil i Kamerzysta. Obaj chcą rozwiązać swój konflikt w klatce, a na jego rozstrzygnięcie czekają dawni i obecni widzowie. W co-main evencie zawalczy sam włodarz organizacji Don Kasjo, który zmierzy się z Mateuszem Murańskim. Na rozpisce znajduje się również pierwsze starcie "freakowe" z podtekstem politycznym. Znany lewicowy publicysta Jaś Kapela, znany z występu w Kanale Sportowym, zmierzy się z prawicowym dziennikarzem Ziemowitem Piastem Kossakowskim. Podczas pierwszej konfrontacji doszło między nimi nawet do rękoczynów.

Sonda
Prime MMA 2022 - na którą walkę na czekasz najbardziej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE