Popek NIE ZAWALCZY na Fame MMA 9. Kizo zirytowany KOMENTUJE

2021-03-02 14:09
Popek NIE ZAWALCZY na Fame MMA 9. Kizo zirytowany KOMENTUJE kontuzję Popka
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER / EAST NEWS Popek NIE ZAWALCZY na Fame MMA 9. Kizo zirytowany KOMENTUJE kontuzję Popka

Popek nie zawalczy na Fame MMA 9. Wiadomość pojawiła się niespodziewanie 2 marca 2021, czyli na trzy dni przed oficjalnym ważeniem i cztery dni przed galą. Sprawę postanowił skomentować rywal samozwańczego Króla Albanii, Patryk Woziński. Co powiedział Kizo?

Spis treści

  1. Popek - kontuzja
  2. Kizo o kontuzji Popka - co powiedział?

Popek nie zawalczy na Fame MMA 9. Wiadomość o tym, że kontuzja Popka jest na tyle poważna i całkowicie wyklucza go z walki, zasmuciła wszystkich fanów rapera. Obserwowali oni w ostatnich miesiącach progres, jaki poczynił Paweł Mikołajuw. Lepiej się odżywiał, nie imprezował, a większość czasu spędzał w sali treningowej. Przygotowując się do starcia z Kizo, miał w perspektywie przyszłościową walkę o pas federacji w wadze ciężkiej. Tym bardziej jest to dramatyczne, że kontuzja Popka miała miejsce niedługo przed oficjalnym wydarzeniem. Serwis mma.pl podał, że samozwańczy Król Albanii ma problemy z ręką. 

Popek - KONTUZJA: co się stało? Raper nie zawalczy na Fame MMA 9!

WARDĘGA: To może być mój KONIEC w FAME MMA! [Koloseum]

Popek - kontuzja

Kontuzja Popka jest na tyle poważna, że całkowicie wyklucza go z walki z Patrykiem Wozińskim. Potwierdził to sam Kizo sugerując, że lada chwila pojawi się oficjalne oświadczenie w tej sprawie zarządu Fame MMA. Chęć walki z Kizo zgłosił Arkadiusz Tańcula. Na swoim InstaStories powiedział: Jak wiecie Popuś złamał rękę i szukają zastępstwa. Ja jestem w treningu, więc się zgłaszam. 

Kizo o kontuzji Popka - co powiedział?

Kizo zirytowany skomentował wieść o tym, że Popek ma kontuzję. Na swoim instastories zaapelował, żeby przestać zadawać mu pytania w tej kwestii i poczekać na oficjalne oświadczenie federacji. Jadąc samochodem zakomunikował: 

Dajcie mi ku*wa spokój i przestańcie wypisywać co chwilę. 'co teraz, co teraz, co teraz'. Poczekajcie na oficjalne ku*wa federacji i tyle. Pozdrawiam.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze