Polska - Włochy: siatkówka Tokio 2020. Kiedy i o której godzinie mecz?

2021-07-24 13:08
Igrzyska w Tokio
Autor: Paweł Skraba / Super Express

Igrzyska w Tokio rozpoczęły się ceremonią otwarcia w piątek 23 lipca. Przed nami kilkanaście dni sportowych zmagań, na które wyjątkowo przyszło nam czekać aż pięć lat. Wśród polskich zawodników jest oczywiście nasza drużyna siatkarzy, którzy walczą o medale. Jak podopieczni Vitala Heynena poradzą sobie na tegorocznych Igrzyskach?

Polska - Włochy: siatkówka Tokio 2020. Kiedy i o której godzinie mecz? Polska reprezentacja siatkówki do zdecydowanie jedni z faworytów do medali olimpijskich na tegorocznych igrzyskach. Polacy mają za sobą dobry występ w Lidze Narodów, a także kolejne zwycięstwo na tegorocznym Memoriale Wagnera. Teraz wyruszają na podbój igrzysk! Mecze siatkówki na igrzyskach olimpijskich zaczynają się już w sobotę 24 lipca. Polacy w pierwszej fazie rozegrają pięć meczów - pierwszym rywalem naszej reprezentacji jest reprezentacja Iranu. Kolejno polscy siatkarze rozegrają jeszcze mecze z Włochami, Wenezuelą, Japonią oraz Kanadą. Wszystkie mecze siatkówki na Igrzyskach w Tokio potrwają do 7 sierpnia.

Materiał Partnera

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, w 2021 roku obchodzi Jubileusz 65-lecia. To #WielkieChwile nie tylko dla spółki, lecz także dla wszystkich miłośników sportu i kultury, którzy wiedzą, że ta znana Polakom firma była, jest i będzie największym mecenasem obu dziedzin życia.

Polska - Włochy: siatkówka Tokio 2020. Kiedy i o której godzinie mecz?

Zdaniem ekspertów reprezentacja Włoch to najcięższy przeciwnik Polaków w pierwszej fazie igrzysk. Drugi mecz polskich siatkarzy w Tokio będzie więc z pewnością bardzo emocjonujący. Spotkanie zostało zaplanowane na poniedziałek 26 lipca na godzinę 7:20. Kolejne mecze Polaków w siatkówkę mają odbyć się kolejno w środę, piątek i niedzielę. W ćwierćfinale Igrzysk spotkają się cztery najlepsze drużyny. Trzymamy kciuki, aby nie zabrakło wśród nich Polski!

Igrzyska TOKIO 2020. Dyscypliny, które można trenować samemu | ESKA XD - Fit vlog #27
Najnowsze