Polska - Słowenia siatkówka 2021: DATA, MIEJSCE, BILETY, GODZINA. Kiedy i o której mecz?

2021-09-16 9:47
Polska - Słowenia siatkówka 2021: DATA, MIEJSCE, BILETY, GODZINA. Kiedy i o której mecz?
Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Polska - Słowenia siatkówka 2021: DATA, MIEJSCE, BILETY, GODZINA. Kiedy i o której mecz?

Polska - Słowenia 2021, czyli ostatnie starcie w drodze do wielkiego finału, w którym reprezentacje zmierzą się o tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu. Kiedy i o której godzinie mecz Polski w półfinale? Gdzie i po ile kupić bilety na mecz Polska - Słowenia? Przekonajcie się i poznajcie najświeższe szczegóły w jednym miejscu.

Polska - Słowenia siatkówka 2021: data, miejsce, bilety, godzina. To wszystko, co najważniejsze, jeśli chodzi o mecz Polska Słowenia 2021. Reprezentacja prowadzona przez Vitala Heynena zmazała plamę porażki, podczas turnieju olimpijskiego w Tokio. Biało-czerwoni, w czasie trwających mistrzostw Europy, bez większych kłopotów przebrnęli przez fazę grupową i awansowali do fazy pucharowej. A w niej wygrali z Finlandią i w ćwierćfinale wyeliminowali wicemistrzów olimpijskich, Rosję. Oba spotkania zakończyły się wynikiem 3:0. Teraz od walki o tytuł drugiej bądź najlepszej reprezentacji Starego Kontynentu dzieli ich dosłownie jedno spotkanie. Nie możecie go przegapić!

ME siatkówka mężczyzn 2021 - TERMINARZ i DRABINKA. Kiedy, o której i z kim gra Polska?

Shanguy oczarowali słuchaczy wykonując hit C'est La Vie w ESKA Live!

Polska - Słowenia siatkówka 2021: data, miejsce

Kiedy jest mecz Polska - Słowenia 2021? Spotkanie odbędzie 18 września. Półfinałowe spotkanie odbędzie się w katowickiej Hali Spodek!

Polska - Słowenia siatkówka 2021: bilety

Gdzie i po ile kupić bilety na mecz Polska - Słowenia siatkówka 2021? Wejściówki, które uprawniają do wejścia na teren obiektu są dostępne na stronie ebilet.pl. Na tę chwilę nie są dostępne, ale warto sprawdzać ten adres, by nie przegapić. 

Polska - Słowenia siatkówka 2021: godzina

O której godzinie mecz Polska Słowenia? Początek spotkania został ustalony pomiędzy drużynami. Start punktualnie o godzinie 20:30.

Sonda
Czy Wilfredo Leon to najlepszy siatkarz na świecie?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze