Polska - Mołdawia: mecz na żywo 2023. Kiedy i gdzie się odbędzie? [DATA, MIEJSCE]

i

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Polska - Mołdawia: mecz na żywo 2023. Kiedy i gdzie się odbędzie? [DATA, MIEJSCE]

Polska - Mołdawia: mecz na żywo 2023. Kiedy i gdzie się odbędzie? [DATA, MIEJSCE]

2023-03-28 11:15

Mecz Polska - Mołdawia 2023 trzymać będzie kibiców w niepewności, czy jednak biało-czerwoni gładko pokonają swoich rywali? Zadanie nie będzie łatwe, ponieważ Mołdawia urwała trzy punkty Czechom, z którymi piłkarze Fernando Santosa mieli ogromny problem. Zapowiada się ciekawy pojedynek, którego nie możecie przegapić. Sprawdźcie już teraz, kiedy jest mecz Polska - Mołdawia 2023.

Spis treści

  1. Polska - Mołdawia: mecz na żywo 2023
  2. Polska - Mołdawia 2023: MIEJSCE

Polska - Mołdawia: mecz na żywo 2023 obejrzą kibice, którym nie jest obojętny los narodowej reprezentacji. Ta najgorzej jak mogła rozpoczęła eliminacje Euro 2024. Polska pod wodzą selekcjonera, który ma na koncie mistrzostwo Europy z Portugalią w 2016 roku przegrała kompromitująco 1:3 z Czechami. Co gorsza biało-czerwoni dwie pierwsze bramki stracili w dwóch pierwszych minutach. Trzy dni później nadszedł czas zmazania plamy wstydliwej przegranej i nasi piłkarze wygrali z Albanią strzelając jedną bramkę. Kibice dają czas nowemu selekcjonerowi na zbudowanie drużyny, która będzie cieszyć stylem prezentowanym na boisku. Być może pierwsze efekty przyjdą już podczas czerwcowego meczu z Mołdawią. Ta niespodziewanie zremisowała z Wyspami Owczymi i Czechami. Szczególnie ten drugi remis nakazuje nam myśleć, iż jest to rywal, którego nie wolno zlekceważyć. Następne mecze reprezentacji Polski już niebawem!

Cezary Kulesza po wyborze Fernando Santosa na selekcjonera

Polska - Mołdawia: mecz na żywo 2023

Kiedy jest mecz Polska - Mołdawia 2023? Trzecie spotkanie w ramach eliminacji Euro 2024 odbędzie się na sam koniec wiosny. 20 czerwca 2023 piłkarze obu drużyn wyjdą na murawę, by powalczyć o cenne trzy punkty. Później następny mecz dopiero we wrześniu.

Polska - Mołdawia 2023: MIEJSCE

Pierwsze starcie Polska Mołdawia 20.06.2023 odbędzie się na stadionie Zimbru w Kiszyniowie, czyli obiekcie znajdującym się w stolicy naszego rywala. Boisko otoczone jest dwupoziomowymi trybunami o pojemności 10.500 miejsc. Cztery dni przed tym pojedynkiem reprezentacja Polski rozegra towarzyski pojedynek. Rywal, a także miejsce nie zostały jeszcze ujawnione.

Eliminacje Euro 2024: MECZE, TABELA, GRUPY. Kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE