Polska - Izrael 10.06.2019: WYNIK meczu, SKRÓT WIDEO, BRAMKI i STRZELCY

Autor: Piotr Dziurman/REPORTER Polska - Izrael 10.06.2019: WYNIK meczu, SKRÓT WIDEO, BRAMKI i STRZELCY

2019-06-10 22:34

Polska - Izrael na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie z kompletem publiczności! Wejściówki na czwarty mecz naszej reprezentacji w ramach eliminacji Euro 2020 rozeszły się w błyskawicznym tempie. Jak wyglądał przebieg spotkania? Jaki jest wynik? Kto stworzył sobie najciekawsze sytuacje? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Polska - Izrael 10.06.2019wynik meczu, skrót wideo, bramki i strzelcy, to cztery kwestie, które mogą być przydatne. Wynik Polska - Izrael, skrót meczu oraz szczegóły dotyczące przebiegu spotkania podrzucamy w tym miejscu, z myślą o osobach, które nie mogły oglądać pojedynku naszej kadry. Czwarty mecz piłkarzy Jerzego Brzęczka w eliminacjach do mistrzostw Europy ogląda komplet publiczności na PGE Stadionie Narodowym.

Zobacz: MECZE POLSKI 2019/2020 - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

Polska - Izrael 10.06.2019: WYNIK meczu

Wynik meczu Polska - Izrael 10 czerwca 2019 jest ważny dla sytuacji w grupie G. Do tej pory piłkarze Jerzego Brzeczka zgromadzili na swoim koncie komplet 12 punktów. Zajmujemy 1. miejsce.

Wynik meczu Polska - Izrael po 90 minutach 3:0 [35' minuta Krzysztof Piątek; 56' Lewandowski (k); 58' Grosicki; 84' Kądzior]

Polska - Izrael 10.06.2019: SKRÓT WIDEO

Skrót meczu Polska - Izrael 10 czerwca 2019 przyda się osobom, które z różnych przyczyn nie mogły oglądać hitowego starcia. Powtórka spotkania Polska - Izrael w TV od godziny 10:15 w TVP Sport. Jeśli nie chcecie czekać, to skróty znajdziecie na oficjalnej, sportowej stronie internetowej Telewizji Polskiej.