EURO 2020 - ELIMINACJE. GRUPY, MECZE, TERMINARZ, LOSOWANIE

2019-06-13 11:49
POLSKA - PORTUGALIA 11.10.2018: WYNIK meczu przesądzony!
Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER EAST NEWS

EURO 2020 w piłce nożnej - kto z kim gra? Kto jest rywalem Polski? Gdzie odbędą się mecze ME? Idealna ściąga dla wszystkich kibiców i odpowiedzi na te pytania - oczywiście na ESKA.pl

Euro 2020 - gdzie się odbędzie, grupylosowanie, eliminacje - wszystkie informacje na ten temat znajdziecie w jednym miejscu. Po MŚ Rosja 2018 przyjdzie czas na 16. turniej o mistrzostwo Europy w piłce nożnej mężczyzn. Z kilku względów będzie to wyjątkowe wydarzenie. My mamy nadzieję, że Polska zaprezentuje się na tej imprezie, tak dobrze, jak w 2016 we Francji.

Euro 2020 - gdzie się odbędzie

Gdzie się odbędzie Euro 2020? Gdzie mecze w fazie grupowej, 1/8, 1/4, 1/2 i w finale? Mistrzostwa Europy po raz pierwszy w historii odbędą się w dwunastu różnych krajach, a nie tak jak dotychczas w jednym lub dwóch. Zobaczcie, jak wygląda rozpiska:

  • Euro 2020 - faza grupowa od 12 do 24 czerwca:

Grupa A: Baku (Stadion OlimpijskiM, Azerbejdżan) i Rzym (Stadio Olimpico, Włochy)
Grupa B: Sankt Petersburg (Zenit Arena, Rosja) i Kopenhaga (Parken, Dania)
Grupa C: Bukareszt (Stadionul National, Rumunia) i Amsterdam (Amsterdam Arena, Holandia)
Grupa D: Glasgow (Hampden Park, Szkocja) i Londyn (Wembley, Wielka Brytania)
Grupa E: Bilbao (San Mames, Hiszpania) i Dublin (Aviva Stadium, Irlandia)
Grupa F: Monachium (Allianz Arena, Niemcy) i Budapeszt (Stadion im. Ferenca Puskasa, Węgry)

  • Euro 2020 - mecze 1/8 finału:

Euro 2020 - 27 czerwca - Londyn: A1 (pierwszy w grupie A) grupy - C2 (drugi w grupie C) 
Euro 2020 - 27 czerwca - Amsterdam: A2 - B2 
Euro 2020 - 28 czerwca - Bilbao: B1 - A3/D3/E3/F3
Euro 2020 - 28 czerwca - Budapeszt: C1 - D3/E3/F3
Euro 2020 - 29 czerwca - Kopenhaga: D2 - E2
Euro 2020 - 29 czerwca - Bukareszt: F1 - A3/B3/C3
Euro 2020 - 30 czerwca - Glasgow: E1 - A3/B3/C3/D3
Euro 2020 - 30 czerwca - Dublin: D1 - F2

  • Euro 2020 - mecze 1/4 finału:

Euro 2020 - 3 lipca - Sankt Petersburg
Euro 2020 - 3 lipca - Monachium
Euro 2020 - 4 lipca - Baku
Euro 2020 - 4 lipca - Rzym

  • Euro 2020 - półfinały 

Euro 2020 - 7 lipca - Londyn
Euro 2020 - 8 lipca - Londyn

  • Euro 2020 - Finał:

Euro 2020 - 12 lipca - Londyn, Wembley

Euro 2020 - wyniki

Eliminacje Euro 2020 - wyniki meczów 21.03.2019

  • Irlandia 2-0 Estonia
  • Holandia 4-0 Białoruś
  • Słowacja 2-0 Węgry
  • Chorwacja 2-1 Azerbejdżan
  • Izrael 1-1 Słowenia
  • Macedonia 3-1 Łotwa
  • Austria 0-1 Polska
  • Belgia 3-1 Rosja

Eliminacje Euro 2020 - wyniki meczów 22.03.2019

  • Anglia 5 : 0 Czechy
  • Bułgaria 1 : 1 Czarnogóry
  • Luksemburg 2 : 1 Litwa
  • Portugalia 0 : 0 Ukraina
  • Albania 0 : 2 Turcja
  • Andora 0 : 2 Islandia
  • Mołdawia 1 : 4 Francja

Eliminacje Euro 2020 - wyniki meczów 23.03.2019

  • Gruzja 0 : 2 Szwajcaria
  • Gibraltar 0 : 1 Irlandia
  • Malta 2 : 1 Wyspy Owcze
  • Szwecja 2 : 1 Rumunia
  • Hiszpania 2 : 1 Norwegia
  • Bośnia i Hercegowina 2 : 1 Armenia
  • Włochy 2 : 0 Finlandia
  • Liechtenstein 0 : 2 Grecja

Eliminacje Euro 2020 - wyniki meczów 24.03.2019

  • Walia 1 : 0 Słowacja
  • Kazachstan 0 : 4 Rosja
  • Węgry 2 : 1 Chorwacja
  • Izrael 4 : 2 Austria
  • San Marino 0 : 2 Szkocja
  • Holandia 2 : 3 Niemcy
  • Irlandia Północna 2 : 1 Białoruś
  • Polska 2 : 0 Łotwa
  • Słowenia 1 : 1 Macedonia Północna
  • Cypr 0 : 2 Belgia

Eliminacje Euro 2020 - wyniki meczów 25.03.2019

  • Turcja 4 : 0 Mołdawia
  • Czarnogóra 1 : 5 Anglia
  • Kosowo 1 : 1 Bułgaria
  • Luksemburg 1 : 2 Ukraina
  • Portugalia 1 : 1 Serbia
  • Andora 0 : 3 Albania
  • Francja 4 : 0 Islandia

Eliminacje Euro 2020 - wyniki meczów 26.03.2019

  • Armenia 0 : 2 Finlandia
  • Irlandia 1 : 0 Gruzja
  • Szwajcaria 3 : 3 Dania
  • Malta 0 : 2 Hiszpania
  • Norwegia 3 : 3 Szwecja
  • Rumunia 4 : 1 Wyspy Owcze
  • Bośnia i Hercegowina 2 : 2 Grecja
  • Włochy 6 : 0 Liechtenstein

Eliminacje Euro 2020 - wyniki meczów 7.06.2019

  • Czechy - Bułgaria 2:1
  • Czarnogóra - Kosowo 1:1
  • Litwa - Luksemburg - 1:1
  • Ukraina - Serbia 5:0
  • Gruzja - Gibraltar 3:0
  • Dania - Irlandia 1:1
  • Wyspy Owcze - Hiszpania 1:4
  • Norwegia - Rumunia 2:2
  • Szwecja - Malta 3:0
  • Austria - Słowenia 1:0
  • Macedonia Północna - Polska 0:1
  • Łotwa - Izrael 0:3

Eliminacje Euro 2020 - wyniki meczów 8.06.2019

  • Białoruś - Niemcy - 0 : 2
  • Armenia - Liechtenstein 3 : 0
  • Azerbejdżan - Węgry 1 : 3
  • Estonia - Irlandia Północna - 1 : 2
  • Finlandia - Bośnia Hercegowina - 2 : 0
  • Mołdawia - Andora 1 : 0
  • Rosja - San Marino 9 : 0
  • Chorwacja - Walia - 2 : 1
  • Islandia - Albania 1: 0

Eliminacje Euro 2020 - wyniki meczów 10.06.2019

  • Czechy - Czarnogóra 3 : 0
  • Bułgaria - Kosowo 2 : 3
  • Serbia - Litwa 4 : 1
  • Ukraina - Luksemburg 1 : 0
  • Dania - Gruzja 5 : 1
  • Irlandia - Gibraltar 2 : 0
  • Wyspy Owcze - Norwegia 0 : 2
  • Malta - Rumunia 0 : 4
  • Hiszpania - Szwecja 3 : 0
  • Macedonia - Austria 1 : 4
  • Łotwa - Słowenia 0 : 5
  • Polska - Izrael 4 : 0

Eliminacje Euro 2020 - wyniki meczów 11.06.2019

  • Kazachstan - San Marino 4 : 0
  • Azerbejdżan - Słowacja 1 : 5
  • Białoruś - Irlandia Północna 0 : 1
  • Niemcy - Estonia 8 : 0
  • Węgry - Walia 1 : 0
  • Reprezentacja Walii 
  • Albania - Mołdawia 2 : 0
  • Andora - Francja 0 : 4
  • Islandia - Turcja 2 : 1
  • Belgia - Szkocja 3 : 0
  • Rosja - Cypr 1 : 0
  • Grecja - Armenia 2 : 3
  • Włochy - Bośnia i Hercegowina 2 : 1
  • Liechtenstein - Finlandia 0 : 2

EURO 2020 - GRUPY, TABELE, TERMINARZ, WSZYSTKIE WYNIKI

Euro 2020 - grupy, losowanie, eliminacje

Eliminacje Euro 2020 zaczęły się w marcu 2019, a zakończą w listopadzie 2019 roku. Samo losowanie grup eliminacji odbyło się 2 grudnia 2018 roku w Dublinie. W fazie grupowej eliminacji rywalizować będzie 55 drużyn w 10 grupach do listopada 2019. Na mistrzostwach Europy w dwunastu krajach zobaczymy ostatecznie 24 reprezentacje w grupach od A-F: 20 drużyn to zwycięzcy drogą eliminacji, a cztery pozostałe ekipy uzyskają awans po sukcesie w Lidze Narodów. W grudniu 2019 losowanie grup na Euro 2020. Na mistrzostwach Europy zobaczymy łącznie 51 meczów. Co ważne kraje, w których znajdują się miasta gospodarze nie będą automatycznie zakwalifikowane do turnieju.

Po losowaniu grup eliminacyjnych wiemy już, że o udział w Euro 2020 Polska zawalczy w grupie G. Oto składy wszystkich grup:

  • EURO 2020 - GRUPA POLSKI - GRUPA G
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Polska 4 12 8:0
2. Izrael 4 7 8:7
3. Austria 4 6 7:6
4. Słowenia 4 5 7:3
5. Macedonia 4 4 5:7
6. Łotwa 4 0 1:13
  • EURO 2020 - GRUPA A
Miejsce  Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Anglia 2 6 10:1
2. Czechy 3 6 5:6
3. Kosowo  3 5 5:4
4. Bułgaria 4 2 5:7
5. Czarnogóra 4 2 3:10

 

  • EURO 2020 - GRUPA B
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Ukraina 4 10 8:1
2. Luksemburg 4 4 4:5
3. Serbia 3 4 5:7
4. Portugalia 2 2 1:1
5. Litwa 3 1 3:7
  • EURO 2020 - GRUPA C
Miejsce     Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Irlandia Płn. 4 12 7:2
2. Niemcy 3 9 13:2
3. Holandia 2 3 6:3
4. Białoruś 4 0 1:9
5.  Estonia 3 0 1:12
  • EURO 2020 - GRUPA D
Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Irlandia 4 10 5:1
2. Dania 3 5 9:5
3. Szwajcaria 2 4 5:3
4. Gruzja 4 3 4:8
5. Gibraltar 3 0 0:6
  • EURO 2020 - GRUPA E
Miejsce Drużyna Mecze Punkty  Bramki
1. Węgry 4 9 6:4
2. Słowacja 3 6 7:2
3. Chorwacja 3 6 5:4
4. Walia  3 3 2:3
5. Azerbejdżan 3 0 3:10
  • EURO 2020 - GRUPA F
Miejsce  Drużyna  Mecze  Punkty  Bramki
1. Hiszpania 4 12 11:2
2. Rumunia  4 7 11:5
3. Szwecja 4 7 8:7
4. Norwegia 4 5 8:7
5. Malta 4 3 2:10
6. Wyspy Owcze 4 0 3:12
  • EURO 2020 - GRUPA H
Miejsce  Drużyna  Mecze  Punkty Bramki
1. Francja 4 9 12:3
2. Turcja 4 9 9:2
3. Islandia 4 9 5:5
4. Albania 4 6 5:3
5. Mołdawia 4 3 2:10
6. Andora 4 0 0:10
  • EURO 2020 - GRUPA I
Miejsce  Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Belgia 4 12 11:1
2. Rosja 4 9 15:3
3. Kazachstan 4 6 7:7
4. Szkocja 4 6 4:7
5. Cypr 4 3 6:5
6. San Marino 4 0 0:20
  • EURO 2020 - GRUPA J
Miejsce  Drużyna  Mecze  Punkty  Bramki
1. Włochy 4 12 13:1
2. Finlandia 4 9 6:2
3. Grecja  4 6 7:6
4. Bośnia i Hercegowina 4 4 6:8
5. Armenia  4 4 5:7
6. Liechtenstein 4 0 0:13

 

EURO 2020 - TERMINARZ, KOLEJKI

Kto z kim gra? Jak wygląda terminarz eliminacji Euro 2020? Zobaczcie dokładnie, by nie przegapić żadnego spotkania!

EURO 2020 - TERMINARZ GRUPA A

  • Anglia
  • Czechy
  • Bułgaria
  • Czarnogóra
  • Kosowo

Mecze el. Euro 2020 - 1. kolejka

  • Bułgaria - Czarnogóra (22.03.2019) WYNIK: 1:1
  • Anglia - Czechy (22.03.2019) WYNIK: 5:0

Mecze el. Euro 2020 - 2. kolejka

  • Czarnogóra - Anglia (25.03.2019, godz. 20:45) WYNIK: 1:5
  • Kosowo - Bułgaria (25.03.2019, godz. 20:45) WYNIK: 1:1

Mecze el. Euro 2020 - 3. kolejka

  • Czarnogóra - Kosowo (7.06.2019, godz. 20:45)
  • Czechy - Bułgaria (7.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 4. kolejka

  • Czechy - Czarnogóra (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Bułgaria - Kosowo (10.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 5. kolejka

  • Kosowo - Czechy (7.09.2019, godz. 15:00)
  • Anglia - Bułgaria (7.09.2019, godz. 18:00)

Mecze el. Euro 2020 - 6. kolejka

  • Anglia - Kosowo (10.09.2019, godz. 20:45)
  • Czarnogóra - Czechy (10.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 7. kolejka

  • Czechy - Anglia (11.10.2019, godz. 20:45)
  • Czarnogóra - Bułgaria (11.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 8. kolejka

  • Bułgaria - Anglia (14.10.2019, godz. 20:45)
  • Kosowo - Czarnogóra (14.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 9. kolejka

  • Anglia - Czarnogóra (14.11.2019, godz. 20:45)
  • Czechy - Kosowo (14.11.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 10. kolejka

  • Kosowo - Anglia (17.11.2019, godz. 18:00)
  • Bułgaria - Czechy (17.11.2019, godz. 18:00)

EURO 2020 - TERMINARZ GRUPA B

  • Portugalia
  • Ukraina
  • Serbia
  • Litwa
  • Luksemburg

Mecze el. Euro 2020 - 1. kolejka

  • Portugalia - Ukraina (22.03.2019) WYNIK: 0:0
  • Luksemburg - Litwa (22.03.2019) WYNIK: 2:1

Mecze el. Euro 2020 - 2. kolejka

  • Luksemburg - Ukraina (25.03.2019, godz. 20:45) WYNIK: 1:2
  • Portugalia - Serbia (25.03.2019, godz. 20:45) WYNIK: 1:1

Mecze el. Euro 2020 - 3. kolejka

  • Litwa - Luksemburg (7.06.2019, godz. 20:45)
  • Ukraina - Serbia (7.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 4. kolejka

  • Ukraina - Luksemburg (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Serbia - Litwa (10.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 5. kolejka

  • Litwa - Ukraina (7.09.2019, godz. 18:00)
  • Serbia - Portugalia (7.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 6. kolejka

  • Luksemburg - Serbia (10.09.2019, godz. 20:45)
  • Litwa - Portugalia (10.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 7. kolejka

  • Ukraina - Litwa (11.10.2019, 20:45)
  • Portugalia - Luksemburg (11.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 8. kolejka

  • Ukraina - Portugalia (14.10.2019, godz. 20:45)
  • Litwa - Serbia (14.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 9. kolejka

  • Serbia - Luksemburg (14.11.2019, godz. 20:45)
  • Portugalia - Litwa (14.11.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 10. kolejka

  • Luksemburg - Portugalia (17.11.2019, godz. 15:00)
  • Serbia - Ukraina (17.11.2019, godz. 15:00)

EURO 2020 - TERMINARZ GRUPA C

  • Holandia
  • Niemcy
  • Irlandia Północna
  • Estonia
  • Białoruś

Mecze el. Euro 2020 - 1. kolejka

  • Holandia - Białoruś 4:0 (2:0)
  • Irlandia Płn. - Estonia 2:0 (0:0)

Mecze el. Euro 2020 - 2. kolejka

  • Irlandia Płn. - Białoruś (24.03.2019) WYNIK: 2:1
  • Holandia - Niemcy (24.03.2019) WYNIK: 2:3

Mecze el. Euro 2020 - 3. kolejka

  • Estonia - Irlandia Płn. (8.06.2019, godz. 18:00)
  • Białoruś - Niemcy (8.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 4. kolejka

  • Niemcy - Estonia (11.06.2019, godz. 20:45)
  • Białoruś - Irlandia Płn. (11.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 5. kolejka

  • Niemcy - Holandia (6.09.2019, godz. 20:45)
  • Estonia - Białoruś (6.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 6. kolejka

  • Irlandia Płn. - Niemcy (9.09.2019, godz. 20:45)
  • Estonia - Holandia (9.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 7. kolejka

  • Holandia - Irlandia Płn. (10.10.2019, godz. 20:45)
  • Białoruś - Estonia (10.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 8. kolejka

  • Białoruś - Holandia (13.10.2019, godz. 18:00)
  • Estonia - Niemcy (13.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 9. kolejka

  • Niemcy - Białoruś (16.11.2019, godz. 20:45)
  • Irlandia Płn. Holandia (16.11.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 10. kolejka

  • Holandia - Estonia (19.11.2019, godz. 20:45)
  • Niemcy - Irlandia Płn. (19.11.2019, godz. 20:45)

EURO 2020 - TERMINARZ GRUPA D

  • Szwajcaria
  • Dania
  • Irlandia
  • Gruzja
  • Gibraltar

Mecze el. Euro 2020 - 1. kolejka

  • Gruzja - Szwajcaria (23.03.2019) WYNIK: 0:2
  • Gibraltar - Irlandia (23.03.2019) WYNIK: 0:1

Mecze el. Euro 2020 - 2. kolejka

  • Irlandia - Gruzja (26.03.2019, godz. 20:45) WYNIK: 1:0
  • Szwajcaria - Dania (26.03.2019, godz. 20:45) WYNIK: 3:3

Mecze el. Euro 2020 - 3. kolejka

  • Gruzja - Gibraltar (7.06.2019, godz. 18:00)
  • Dania - Irlandia (7.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 4. kolejka

  • Irlandia - Gibraltar (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Dania - Gruzja (10.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 5. kolejka

  • Irlandia - Szwajcaria (5.09.2019, godz. 20:45)
  • Gibraltar - Dania (5.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 6. kolejka

  • Szwajcaria - Gibraltar (8.09.2019, 18:00)
  • Gruzja - Dania (8.09.2019, 18:00)

Mecze el. Euro 2020 - 7. kolejka

  • Gruzja - Irlandia (12.10.2019, godz. 15:00)
  • Dania - Szwajcaria (12.10.2019, godz. 18:00)

Mecze el. Euro 2020 - 8. kolejka:

  • Gibraltar - Gruzja (15.10.2019, godz. 20:45)
  • Szwajcaria - Irlandia (15.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 9. kolejka

  • Szwajcaria - Gruzja (15.11.2019, godz. 20:45)
  • Dania - Gibraltar (15.11.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 10. kolejka

  • Gibraltar - Szwajcaria (18.11.2019, godz. 20:45)
  • Irlandia - Dania (18.11.2019, godz. 20:45)

EURO 2020 - TERMINARZ GRUPA E

  • Chorwacja
  • Walia
  • Słowacja
  • Węgry
  • Azerbejdżan

Mecze el. Euro 2020 - 1. kolejka

  • Chorwacja - Azerbejdżan 2:1 (1:1)
  • Słowacja - Węgry 2:0 (1:0)

Mecze el. Euro 2020 - 2. kolejka

  • Walia - Słowacja (24.03.2019, WYNIK: 1:0)
  • Węgry - Chorwacja (24.03.2019, WYNIK: 2:1)

Mecze el. Euro 2020 - 3. kolejka

  • Chorwacja - Walia (8.06.2019, godz. godz. 15:00)
  • Azerbejdżan - Węgry (8.06.2019, godz. godz. 18:00)

Mecze el. Euro 2020 - 4. kolejka

  • Azerbejdżan - Słowacja (11.06.2019, godz. 18:00)
  • Węgry - Walia (11.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 5. kolejka

  • Słowacja - Chorwacja (6.09.2019, godz. godz. 20:45)
  • Walia - Azerbejdżan (6.09.2019, godz. godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 6. kolejka

  • Azerbejdżan - Chorwacja (9.09.2019, godz. 18:00)
  • Węgry - Słowacja (9.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 7. kolejka

  • Chorwacja - Węgry (10.10.2019, godz. 20:45)
  • Słowacja - Walia (10.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 8. kolejka

  • Węgry - Azerbejdżan (13.10.2019, godz. 18:00)
  • Walia - Chorwacja (13.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 9. kolejka

  • Azerbejdżan - Walia (16.11.2019, godz. 18:00)
  • Chorwacja - Słowacja (16.11.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 10. kolejka

  • Walia - Węgry (19.11.2019, godz. 20:45)
  • Słowacja - Azerbejdżan (19.11.2019, godz. 20:45)

EURO 2020 - TERMINARZ GRUPA F

  • Hiszpania
  • Szwecja
  • Norwegia
  • Rumunia
  • Wyspy Owcze
  • Malta

Mecze el. Euro 2020 - 1. kolejka

  • Szwecja - Rumunia (23.03.2019, WYNIK: 2:1)
  • Malta - Wyspy Owcze (23.03.2019, WYNIK: 2:1)
  • Hiszpania - Norwegia (23.03.2019, WYNIK: 2:1)

Mecze el. Euro 2020 - 2. kolejka

  • Norwegia - Szwecja (26.03.2019, godz. 20:45) WYNIK: 3:3
  • Malta - Hiszpania (26.03.2019, godz. 20:45) WYNIK: 0:2
  • Rumunia - Wyspy Owcze (26.03.2019, godz. 20:45) WYNIK: 4:1

Mecze el. Euro 2020 - 3. kolejka

  • Wyspy Owcze - Hiszpania (7.06.2019, godz. 20:45)
  • Norwegia - Rumunia (7.06.2019, godz. 20:45)
  • Szwecja - Malta (7.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 4. kolejka

  • Hiszpania - Szwecja (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Wyspy Owcze - Norwegia (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Malta - Rumunia (10.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 5. kolejka

  • Rumunia - Hiszpania (5.09.2019, godz. 20:45)
  • Norwegia - Malta (5.09.2019, godz. 20:45)
  • Wyspy Owcze - Szwecja (5.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 6. kolejka

  • Hiszpania - Wyspy Owcze (8.09.2019, godz. 15:00)
  • Rumunia - Malta (8.09.2019, godz. 18:00)
  • Szwecja - Norwegia (8.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 7. kolejka

  • Wyspy Owcze - Rumunia (12.10.2019, godz. 18:00)
  • Norwegia - Hiszpania (12.10.2019, godz. 20:45)
  • Malta - Szwecja (12.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 8. kolejka

  • Szwecja - Hiszpania (15.10.2019, godz. 20:45)
  • Rumunia - Norwegia (15.10.2019, godz. 20:45)
  • Wyspy Owcze - Malta (15.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 9. kolejka

  • Hiszpania - Malta (15.11.2019, godz. 20:45)
  • Rumunia - Szwecja (15.11.2019, godz. 20:45)
  • Norwegia - Wyspy Owcze (15.11.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 10. kolejka

  • Hiszpania - Rumunia (17.11.2019, godz. 20:45)
  • Szwecja - Wyspy Owcze (17.11.2019, godz. 20:45)
  • Malta - Norwegia (18.11.2019, godz. 20:45)

EURO 2020 - TERMINARZ GRUPA G

  • Polska
  • Austria
  • Izrael
  • Słowenia
  • Macedonia
  • Łotwa

Mecze el. Euro 2020 - 1. kolejka

  • Austria - Polska 0:1 (0:0)
  • Macedonia - Łotwa 3:1 (2:0)
  • Izrael - Słowenia 1:1 (0:0)

Mecze el. Euro 2020 - 2. kolejka

  • Izrael - Austria (24.03.2019, WYNIK: 4:2)
  • Polska - Łotwa (24.03.2019, WYNIK: 2:0)
  • Słowenia - Macedonia (24.03.2019, WYNIK: 1:1)

Mecze el. Euro 2020 - 3. kolejka

  • Austria - Słowenia (7.06.2019, godz. 20:45)
  • Macedonia - Polska (7.06.2019, godz. 20:45)
  • Łotwa - Izrael (7.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 4. kolejka

  • Macedonia - Austria (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Łotwa - Słowenia (10.06.2019, godz. 20:45)
  • Polska - Izrael (10.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 5. kolejka

  • Izrael - Macedonia (5.09.2019, godz. 20:45)
  • Austria - Łotwa (6.09.2019, godz. 20:45)
  • Słowenia - Polska (6.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 6. kolejka

  • Łotwa - Macedonia (9.09.2019, godz. 20:45)
  • Polska - Austria (9.09.2019, godz. 20:45)
  • Słowenia - Izrael (9.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 7. kolejka

  • Austria - Izrael (10.10.2019, godz. 20:45)
  • Macedonia - Słowenia (10.10.2019, godz. 20:45)
  • Łotwa - Polska (10.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 8. kolejka

  • Polska - Macedonia (13.10.2019, godz. 20:45)
  • Słowenia - Austria (13.10.2019, godz. 20:45)
  • Izrael - Łotwa (15.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 9. kolejka

  • Słowenia - Łotwa (16.11.2019, godz. 18:00)
  • Austria - Macedonia (16.11.2019, godz. 20:45)
  • Izrael - Polska (16.11.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 10. kolejka

  • Macedonia - Izrael (19.11.2019, godz. 20:45)
  • Łotwa - Austria (19.11.2019, godz. 20:45)
  • Polska - Słowenia (19.11.2019, godz. 20:45)

EURO 2020 - TERMINARZ GRUPA H

  • Francja
  • Islandia
  • Turcja
  • Albania
  • Mołdawia
  • Andora

Mecze el. Euro 2020 - 1. kolejka

  • Albania - Turcja (22.03.2019) WYNIK: 0:2
  • Andora - Islandia (22.03.2019) WYNIK: 0:2
  • Mołdawia - Francja (22.03.2019) WYNIK: 1:4

Mecze el. Euro 2020 - 2. kolejka

  • Turcja - Mołdawia (25.03.2019, 18:00) WYNIK: 4:0
  • Andora - Albania (25.03.2019, 20:45) WYNIK: 0:3
  • Francja - Islandia (25.03.2019, 20:45) WYNIK: 4:0

Mecze el. Euro 2020 - 3. kolejka

  • Islandia - Albania (8.06.2019, godz. 15:00)
  • Mołdawia - Andora (8.06.2019, godz. 18:00)
  • Turcja - Francja (8.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 4. kolejka

  • Albania - Mołdawia (11.06.2019, godz. 20:45)
  • Andora - Francja (11.06.2019, godz. 20:45)
  • Islandia - Turcja (11.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 5. kolejka

  • Islandia - Mołdawia (7.09.2019, godz. 18:00)
  • Francja - Albania (7.09.2019, godz. 20:45)
  • Turcja - Andora (7.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 6. kolejka

  • Albania - Islandia (10.09.2019, godz. 20:45)
  • Francja - Andora (10.09.2019, godz. 20:45)
  • Mołdawia - Turcja (10.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 7. kolejka

  • Andora - Mołdawia (11.10.2019, godz. 20:45)
  • Islandia - Francja (11.10.2019, godz. 20:45)
  • Turcja - Albania (11.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 8. kolejka

  • Francja - Turcja (14.10.2019, godz. 20:45)
  • Islandia - Andora (14.10.2019, godz. 20:45)
  • Mołdawia - Albania (14.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 9. kolejka

  • Turcja - Islandia (14.11.2019, godz. 18:00)
  • Albania - Andora (14.11.2019, godz. 20:45)
  • Francja - Mołdawia (14.11.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 10. kolejka

  • Albania - Francja (17.11.2019, godz. 20:45)
  • Andora - Turcja (17.11.2019, godz. 20:45)
  • Mołdawia - Islandia (18.11.2019, godz. 20:45)

EURO 2020 - TERMINARZ GRUPA I

  • Belgia
  • Rosja
  • Szkocja
  • Cypr
  • Kazachstan
  • San Marino

Mecze el. Euro 2020 - 1. kolejka

  • Kazachstan - Szkocja 3:0 (2:0)
  • Belgia - Rosja 3:1 (2:1)
  • Cypr - San Marino 5:0 (4:0)

Mecze el. Euro 2020 - 2. kolejka

  • Kazachstan - Rosja (24.03.2019, WYNIK: 0:4)
  • San Marino - Szkocja (24.03.2019, WYNIK: 0:2)
  • Cypr - Belgia (24.03.2019, WYNIK: 0:2)

Mecze el. Euro 2020 - 3. kolejka

  • Rosja - San Marino (8.06.2019, godz. 18:00)
  • Belgia - Kazachstan (8.06.2019, godz. 20:45)
  • Szkocja - Cypr (8.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 4. kolejka

  • Kazachstan - San Marino (11.06.2019, godz. 16:00)
  • Belgia - Szkocja (11.06.2019, godz. 20:45)
  • Rosja - Cypr (11.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 5. kolejka

  • Cypr - Kazachstan (6.09.2019, godz. 20:45)
  • San Marino - Belgia (6.09.2019, godz. 20:45)
  • Szkocja - Rosja (6.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 6. kolejka

  • Rosja - Kazachstan (9.09.2019, godz. 20:45)
  • San Marino - Cypr (9.09.2019, godz. 20:45)
  • Szkocja - Belgia (9.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 7. kolejka

  • Kazachstan - Cypr (10.10.2019, godz. 16:00)
  • Belgia - San Marino (10.10.2019, godz. 20:45)
  • Rosja - Szkocja (10.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 8. kolejka

  • Kazachstan - Belgia (13.10.2019, godz. 15:00)
  • Cypr - Rosja (13.10.2019, godz. 18:00)
  • Szkocja - San Marino (13.10.2019, godz. 18:00)

Mecze el. Euro 2020 - 9. kolejka

  • Cypr - Szkocja (16.11.2019, godz. 15:00)
  • Rosja - Belgia (16.11.2019, godz. 18:00)
  • San Marino - Kazachstan (16.11.2019, godz. 18:00)

Mecze el. Euro 2020 - 10. kolejka

  • Belgia - Cypr (19.11.2019, godz. 20:45)
  • San Marino - Rosja (19.11.2019, godz. 20:45)
  • Szkocja - Kazachstan (19.11.2019, godz. 20:45)

EURO 2020 - TERMINARZ GRUPA J

  • Włochy
  • Bośnia i Hercegowina
  • Finlandia
  • Grecja
  • Armenia
  • Liechtenstein

Mecze el. Euro 2020 - 1. kolejka

  • Bośnia i Hercegowina - Armenia (23.03.2019, WYNIK: 2:1)
  • Włochy - Finlandia (23.03.2019, WYNIK: 2:0)
  • Liechtenstein - Grecja (23.03.2019, WYNIK: 0:2)

Mecze el. Euro 2020 - 2. kolejka

  • Armenia - Finlandia (26.03.2019, godz. 18:00) WYNIK: 0:2
  • Bośnia i Hercegowina - Grecja (26.03.2019, godz. 20:45) WYNIK: 2:2
  • Włochy - Liechtenstein (26.03.2019, godz. 20:45) WYNIK: 6:0

Mecze el. Euro 2020 - 3. kolejka

  • Armenia - Liechtenstein (8.06.2019, godz. 18:00)
  • Finlandia - Bośnia i Hercegowina (8.06.2019, godz. 18:00)
  • Grecja - Włochy (8.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 4. kolejka

  • Grecja - Armenia (11.06.2019, godz. 20:45)
  • Włochy - Bośnia i Hercegowina (11.06.2019, godz. 20:45)
  • Liechtenstein - Finlandia (11.06.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 5. kolejka

  • Armenia - Włochy (5.09.2019, godz. 18:00)
  • Bośnia i Hercegowina - Liechtenstein (5.09.2019, godz. 20:45)
  • Finlandia - Grecja (5.09.2019, godz. godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 6. kolejka

  • Armenia - Bośnia i Hercegowina (8.09.2019, godz. 18:00)
  • Finlandia - Włochy (8.09.2019, godz. 20:45)
  • Grecja - Liechtenstein (8.09.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 7. kolejka

  • Bośnia i Hercegowina - Finlandia (12.10.2019, godz. 18:00)
  • Włochy - Grecja (12.10.2019, godz. 20:45)
  • Liechtenstein - Armenia (12.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 8. kolejka

  • Finlandia - Armenia (15.10.2019, godz. 20:45)
  • Grecja - Bośnia i Hercegowina (15.10.2019, godz. 20:45)
  • Liechtenstein - Włochy (15.10.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 9. kolejka

  • Armenia - Grecja (15.11.2019, godz. godz. 18:00)
  • Finlandia - Liechtenstein (15.11.2019, godz. godz. 18:00)
  • Bośnia i Hercegowina - Włochy (15.11.2019, godz. 20:45)

Mecze el. Euro 2020 - 10. kolejka

  • Grecja - Finlandia (18.11.2019, godz. 20:45)
  • Włochy - Armenia (18.11.2019, godz. 20:45)
  • Liechtenstein - Bośnia i Hercegowina (18.11.2019, g20:45)
Najnowsze