Polska - Iran: siatkówka 24.07.2021 SKŁAD. Kto gra w meczu Polska - Iran w Tokio?

2021-07-24 12:50
Siatkarze
Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS

Polscy siatkarze szybko rozpoczną swoje zmagania na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Ich pierwszymi rywalami będzie reprezentacja Iranu. Wszystkich kibiców interesuje, kogo zobaczymy na boisku. Jaki jest skład Polaków na zaplanowane 24 lipca spotkanie? Kto gra w meczu Polska - Iran w Tokio?

Polska - Iran: siatkówka 24.07.2021 SKŁAD. Kto gra w meczu Polska - Iran w Tokio? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo pożądana przez wszystkich kibiców, którzy z niecierpliwością wyczekiwali rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Polska ma w tym roku szansę na przywiezienie wielu medali. Spore nadzieje pokładane są w polskich siatkarzach, którzy swoją przygodę w Tokio rozpoczną dość wcześnie, bo już 24 lipca. Tego dnia reprezentacja Polski zmierzy się w meczu z reprezentacją Iranu. W przeszłości biało-czerwoni okazywali się znacznie lepsi od rywali. Trzy ostatnie spotkania zakończyły się wygraną właśnie dla Polski. Eksperci nie mają zatem wątpliwości, że to polska drużyna ma większe szanse na odniesienie zwycięstwa.

Wszystkich kibiców interesuje to, jaki będzie skład polskich siatkarzy w meczu Polska - Iran. To, kogo zobaczymy na boisku, może mieć wpływ na ostateczny wynik. Warto wspomnieć o tym, że siatkarze będą w tym roku walczyć o przełamanie klątwy, jaka ciążyła na nich w XXI wieku. Wszystkie cztery spotkania w ramach poprzednich edycji Igrzysk Olimpijskich kończyły się dla nich w fazie ćwierćfinałów.

Materiał Partnera

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, w 2021 roku obchodzi Jubileusz 65-lecia. To #WielkieChwile nie tylko dla spółki, lecz także dla wszystkich miłośników sportu i kultury, którzy wiedzą, że ta znana Polakom firma była, jest i będzie największym mecenasem obu dziedzin życia.

Polska - Iran 24.07.2021: SKŁAD

Siatkarze pod przewodnictwem Vitala Heynena w wyniku losowania trafili do grupy A. Pierwszy mecz rozegrają z Iranem. Wiadomo, że wśród zawodników zabraknie Karola Kłosa. Kto zatem zagra podczas meczu Polska - Iran w sobotę, 24 lipca? Skład reprezentacji Polski w Tokio 2020 prezentuje się następująco:

  • Polska: Bartosz Kurek, Wilfredo Leon, Fabian Drzyzga, Aleksander Śliwka, Jakub Kochanowski, Mateusz Bieniek, Paweł Zatorski (libero)
  • Iran: Milad, Marouf, Seyed, Ghafour, Mojarad, Salehi M., A. Salehi (libero)
Klątwa igrzysk olimpijskich trwa od lat! | Kiedyś to było
Najnowsze