Piotr Piechowiak - kim jest rywal Marcina Najmana na Fame MMA 6?

2020-03-28 12:49
Piotr Piechowiak - kim jest rywal Marcina Najmana na Fame MMA 6?
Autor: Fame MMA 6 / Marcin Piechowiak Piotr Piechowiak - kim jest rywal Marcina Najmana na Fame MMA 6?

Piotr Piechowiak to nowa postać w karcie walk Fame MMA. Kulturysta spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki, podczas marcowej gali, która odbędzie się w Częstochowie. Kim jest Piotr Piechowiak, czyli rywal Marcina Najmana? Poznajcie go bliżej - w jednym miejscu na ESKA.pl.

Piotr Piechowiak - kim jest rywal Marcina Najmana na Fame MMA 6? Niektórzy pierwszy raz poznali go podczas 5. edycji gali, kiedy to wszedł do oktagonu i wyzwał do pojedynku legendarnego boksera. Już wtedy było wiadomo, że panowie skrzyżują rękawice i będziemy świadkami hitowego starcia. Instagramowy profil Piechowiaka śledzi ponad 54 tysiące osób. Sam obserwuje między innymi Przemka Saletę, Erko Juna i Agnieszkę Rylik. Kulturysta wrzuca do sieci zdjęcia z sal treningowych, zawodów, czy prywatnych chwil spędzonych w gronie najbliższych. 

Zobacz: Fame MMA 6 - KIEDY, GDZIE, KARTA WALK, WALKI, GODZINA, BILETY

Piotr Piechowiak - kim jest?

Kim jest Piotr Piechowiak? Urodził się 21 września 1981 roku, a trenować rozpoczął w wieku 14 lat. Kulturysta swoje pierwsze sukcesy odnosił w 1999 roku. Piotr Piechowiak ma na swoim koncie następujące osiągnięcia:

  • IFBB  - Elite PRO 
  • 2015/16 - Mistrz Polski+100
  • 2018 - M.Europy pary
  • 2019 - Diamond Grecja
  • 2019 - Bytów,Żelistrzewo,Grodzisk
  • 2019 - Diamond Malta

Piechowiak lubi również rap. W 2019 wydał utwór zatytułowany Jestem bestią. Kibice MMA zobaczą go w okrągłej klatce, podczas gali Fame MMA 6, która odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Rywalem Piechowiaka jest Marcin Najman. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze