Piotr Piechowiak - kim jest rywal Marcina Najmana na Fame MMA 6?

2020-03-28 12:49
Piotr Piechowiak - kim jest rywal Marcina Najmana na Fame MMA 6?
Autor: Fame MMA 6 / Marcin Piechowiak Piotr Piechowiak - kim jest rywal Marcina Najmana na Fame MMA 6?

Piotr Piechowiak to nowa postać w karcie walk Fame MMA. Kulturysta spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki, podczas marcowej gali, która odbędzie się w Częstochowie. Kim jest Piotr Piechowiak, czyli rywal Marcina Najmana? Poznajcie go bliżej - w jednym miejscu na ESKA.pl.

Piotr Piechowiak - kim jest rywal Marcina Najmana na Fame MMA 6? Niektórzy pierwszy raz poznali go podczas 5. edycji gali, kiedy to wszedł do oktagonu i wyzwał do pojedynku legendarnego boksera. Już wtedy było wiadomo, że panowie skrzyżują rękawice i będziemy świadkami hitowego starcia. Instagramowy profil Piechowiaka śledzi ponad 54 tysiące osób. Sam obserwuje między innymi Przemka Saletę, Erko Juna i Agnieszkę Rylik. Kulturysta wrzuca do sieci zdjęcia z sal treningowych, zawodów, czy prywatnych chwil spędzonych w gronie najbliższych. 

Zobacz: Fame MMA 6 - KIEDY, GDZIE, KARTA WALK, WALKI, GODZINA, BILETY

Piotr Piechowiak - kim jest?

Kim jest Piotr Piechowiak? Urodził się 21 września 1981 roku, a trenować rozpoczął w wieku 14 lat. Kulturysta swoje pierwsze sukcesy odnosił w 1999 roku. Piotr Piechowiak ma na swoim koncie następujące osiągnięcia:

  • IFBB  - Elite PRO 
  • 2015/16 - Mistrz Polski+100
  • 2018 - M.Europy pary
  • 2019 - Diamond Grecja
  • 2019 - Bytów,Żelistrzewo,Grodzisk
  • 2019 - Diamond Malta

Piechowiak lubi również rap. W 2019 wydał utwór zatytułowany Jestem bestią. Kibice MMA zobaczą go w okrągłej klatce, podczas gali Fame MMA 6, która odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Rywalem Piechowiaka jest Marcin Najman. 

Najnowsze