Fame MMA 6 - KIEDY, GDZIE, KARTA WALK, WALKI, GODZINA, BILETY

2020-01-07 8:33 RW
Fame MMA 6 - KIEDY, GDZIE, KARTA WALK, WALKI, GODZINA, BILETY
Autor: Karolina Misztal/REPORTER / EAST NEWS Fame MMA 6 - KIEDY, GDZIE, KARTA WALK, WALKI, GODZINA, BILETY

Kiedy jest FAME MMA 6? Gdzie się odbędzie i kto walczy? Po ile są bilety na kolejną edycję wydarzenia? Zdecydowanie takie pytania zadają osoby, które z niecierpliwością czekają na następną odsłonę gali, w czasie której do klatki wchodzą gwiazdy internetu. W czasie poprzedniego Fame MMA, w oktagonie zobaczyliśmy AdBustera, Isamu, Kruszwila, czy Marcina Najmana, który skrzyżował rękawice z Piotrem Witczakiem. Co wiadomo już o 6. edycji gali z cyklu Fame?

Fame MMA 6kiedy, gdzie, karta walk, godzina, bilety - to pięć najważniejszych, a co za tym idzie najpopularniejszych kwestii dotyczących gali. Fani największych internetowych gwiazd, które wchodzą do oktagonu, by pokonać swoje słabości i pokazać waleczne serce, zadają z pewnością pytania: Kiedy jest Fame MMA 6? Gdzie się odbędzie Fame MMA 6? Karta walk zaskakuje? O której godzinie i gdzie kupić bilety na Fame MMA 6? Ich zniecierpliwienie szóstą odsłoną jest coraz większe. Nic dziwnego, ponieważ poprzednia edycja dostarczyła im ogromnych emocji. W czasie Fame MMA 26 października, w walce wieczoru zawalczył Isamu. Jego rywalem był Rafonix. Zobaczyliśmy także pojedynek pomiędzy doświadczonym, jeśli chodzi o sporty walki, AdBusterem. Pogromca reklam skrzyżował rękawice z debiutującym Marcinem Malczyńskim, bratem Dawida. Elektryzowało również starcie Kruszwila, z mierzącym 130 centymetrów, Mini Majkiem. Kibice z niecierpliwością czekali także na hitowy pojedynek pomiędzy Marcinem Najmanem, a Bonusem BGC.

Fame MMA 6: KIEDY, GDZIE

Kiedy i gdzie Fame MMA 6? Gala odbędzie się 28 marca w Częstochowie. 

Fame MMA 6: KARTA WALK

Kto walczy na Fame MMA 6? Karta walk zapewne będzie bogata w wyjątkowe i zaskakujące zestawienia. Organizatorzy gali już przyzwyczaili, że ściągają czołowe nazwiska. Udało im się namówić do walki Lorda Kruszwila, a także Marcina Najmana. Pierwsze ogłoszone walki, to:

  • KACPER BLONSKY - MATEUSZ "TROMBA" TRĄBKA
  • ZUZJE (LUXURIA ASTAROTH) - MARTA LINKIEWICZ

W internecie sporo się mówi, że na Fame MMA 6 zawalczy raper, znany z hitów Przepraszam, Hej, jak leci, Balans, czy Do góry łeb. Mowa o Michale Sobolewski, czyli Sobocie. Wkrótce przekonamy się, czy te informacje się potwierdzą.

Zobacz: Fame MMA 6 - Sobota w walce wieczoru? Z kim mógłby zmierzyć się raper?

Fame MMA 6: BILETY

Bilety na Fame MMA 6 będą gorącym towarem, tak jak miało to miejsce w przypadku poprzednich gal. Gdy tylko poznamy szczegóły dotyczące daty oraz miejsca wydarzenia, zapewne dowiemy się, gdzie i po ile kupić wejściówki. Poinformujemy was w tym miejscu. 

Najnowsze