Fame MMA 6 - KIEDY, GDZIE, KARTA WALK, WALKI, GODZINA, BILETY

2020-03-28 18:38 RW
Fame MMA 6 - KIEDY, GDZIE, KARTA WALK, WALKI, GODZINA, BILETY
Autor: Karolina Misztal/REPORTER / EAST NEWS Fame MMA 6 - KIEDY, GDZIE, KARTA WALK, WALKI, GODZINA, BILETY

Kiedy jest FAME MMA 6? Gdzie się odbędzie i kto walczy? Po ile są bilety na kolejną edycję wydarzenia? Zdecydowanie takie pytania zadają osoby, które z niecierpliwością czekają na następną odsłonę gali, w czasie której do klatki wchodzą gwiazdy internetu. W czasie poprzedniego Fame MMA, w oktagonie zobaczyliśmy AdBustera, Isamu, Kruszwila, czy Marcina Najmana, który skrzyżował rękawice z Piotrem Witczakiem. Co wiadomo już o 6. edycji gali z cyklu Fame?

Fame MMA 6kiedy, gdzie, karta walk, godzina, bilety - to pięć najważniejszych, a co za tym idzie najpopularniejszych kwestii dotyczących gali. Fani największych internetowych gwiazd, które wchodzą do oktagonu, by pokonać swoje słabości i pokazać waleczne serce, zadają z pewnością pytania: Kiedy jest Fame MMA 6? Gdzie się odbędzie Fame MMA 6? Karta walk zaskakuje? O której godzinie i gdzie kupić bilety na Fame MMA 6? Ich zniecierpliwienie szóstą odsłoną jest coraz większe. Nic dziwnego, ponieważ poprzednia edycja dostarczyła im ogromnych emocji. W czasie Fame MMA 26 października, w walce wieczoru zawalczył Isamu. Jego rywalem był Rafonix. Zobaczyliśmy także pojedynek pomiędzy doświadczonym, jeśli chodzi o sporty walki, AdBusterem. Pogromca reklam skrzyżował rękawice z debiutującym Marcinem Malczyńskim, bratem Dawida. Elektryzowało również starcie Kruszwila, z mierzącym 130 centymetrów, Mini Majkiem. Kibice z niecierpliwością czekali także na hitowy pojedynek pomiędzy Marcinem Najmanem, a Bonusem BGC.

FAME MMA 6 - WYNIKI NA ŻYWO: walki ONLINE 28.03.2020. Kto wygrał na Fame MMA? [RELACJA]

Fame MMA 6: KARTA WALK

Kto walczy na Fame MMA 6? Karta walk zapewne będzie bogata w wyjątkowe i zaskakujące zestawienia. Wydarzenie odbędzie się w studio telewizyjnym, a nie w hali w Częstochowie. To wynik szerzącej się pandemii koronawirusa. Początek o godzinie 20:00. 

  • Maciej Szewczyk - Dawid Ambroziak
  • Alan Kwieciński - Arkadiusz Tańcula
  • Bartosz "Qbik" Kubik - Cyprian "Cypis" Racicki
  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Maciek Rataj
  • Jakub "Kubańczyk" Flas - Maciej "L Pro" Łapot
  • Marcin Najman - Piotr Piechowiak
  • Wojtek Gola - Marcin "Rafonix" Krasucki
  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Kamila "Zuzje" Smogulecka (dawniej Luxuria Astaroth)

FAME MMA 6 - BILETY. Jak zwrócić i odzyskać pieniądze? [ZASADY]

Najnowsze