O której zaczyna się Prime MMA 3? Godzina rozpoczęcia gali i pierwsze walki

i

Autor: screen z filmu na YouTube: DRUGA KONFERENCJA | PRIME 3: STREET FIGHTER / PRIME SHOW MMA O której zaczyna się Prime MMA 3? Godzina rozpoczęcia gali i pierwsze walki

O której zaczyna się Prime MMA 3? Godzina rozpoczęcia gali i pierwsze walki

2022-10-01 19:05

Prime MMA 3 - godzina rozpoczęcia i pierwszej walki interesuje wszystkich, którzy już wykupili PPV. O której początek Prime MMA 1.10.2022? Kto, o której godzinie walczy? Największym wyczekiwaniem cieszy się pojedynek pomiędzy Bagietką z Robalinim oraz starcie w budce telefonicznej. Internauci z dużą niecierpliwością czekają również na starcie pomiędzy Martyną Zbirańską a Pauliną Hornik!

Spis treści

  1. O której godzinie Prime MMA 3? Kiedy się zaczyna?
  2. O której godzinie walki Prime MMA 3? kto, kiedy walczy?

O której godzinie początek Prime MMA 3O której walki na Prime MMA 1.10.2022? Internauci z ogromną niecierpliwością czekali na kolejną odsłonę gali, w czasie której rękawice skrzyżują lubiane i znane gwiazdy mediów społecznościowych. Karta walk Prime MMA 3 obfituje przede wszystkim w ciekawe zestawienia, które mogą zaskoczyć. Patryk Śliwa, czyli Robalini przyjął wyzwanie, by skrzyżować rękawice z Michałem Gorzelańczykiem. Bagietka w debiutanckim starciu pokazał, że MMA nie jest mu obce. Pokonał swojego rywala przez duszenie zza pleców. Godzina Prime MMA 3 interesuje także wszystkich, którzy liczą na emocje, podczas historycznego pojedynku w budce telefonicznej. Kamerzysta mierzy się w niej z aktorem, Kubą Lasikiem. Walką wieczoru jest pojedynek pomiędzy Martyną Zbirańską a Pauliną Hornik, ale uwagę zwracamy także na pojedynek sportowców. Piotr Pająk mierzy się z Dawidem Rutkowskim.

Prime MMA 3 PPV: CENA. Ile kosztuje i gdzie oglądać Prime MMA 3 1.10.2022 online na żywo?

POKAZALI ZA DUŻO? (Bandura, Franio, Zony) | ESKA XD - Hotplota #58

O której godzinie Prime MMA 3? Kiedy się zaczyna?

Godzina rozpoczęcia Prime MMA 3 interesuje wiele osób. Czy jest taka sama, jak miało to miejsce w przypadku poprzednich gal? Początek Prime MMA 3 1 października 2022 o 19:00. Najpierw zobaczymy opinie organizatorów i gości w studio, a kilkanaście minut później zobaczymy pierwszy pojedynek.

O której godzinie walki Prime MMA 3? kto, kiedy walczy?

O której godzinie walki Prime MMA 3? Pierwsze starcie powinniśmy zobaczyć około 20:15. Najpierw dojdzie do starcia zawodników wagi ciężkiej. Mateusz Tarzan Leśniak zawalczy z Kacprem Kajmano Kabarą. Następnie, w ramach głównej karty czeka nas pojedynek pomiędzy kobietami. Ostatnia walka powinna odbyć się po północy.

Prime MMA 3 KOLEJNOŚĆ WALK - Kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

Sonda
Prime MMA 3 - która walka jest najciekawsza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE