O której mecz Walia - Polska 25.09.2022? Godzina rozpoczęcia w TV na żywo

2022-09-23 16:16
Polska - Walia
Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER Mecz Polska - Walia 25.09.2022.

Polska - Walia to mecz, na który czeka wielu kibiców polskiej reprezentacji. Przed nami kolejne starcie Polski w ramach spotkań towarzyskich przed mundialem w Katarze. Tym razem naszym rywalem będzie drużyna jednego z krajów Wielkiej Brytanii. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 25 września 2022. Kiedy będzie można obejrzeć mecz?

O której godzinie mecz Polska - Walia? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy ci, którzy 25 września 2022 chcą obejrzeć to spotkanie. Reprezentacja Polski powoli przygotowuje się do Mistrzostw Świata w Katarze, gdzie będzie musiała zmierzyć się z najlepszymi. Każdy mecz jest więc na wagę złota, a rywalizacja z Walią będzie świetną rozgrzewką. Dla nich również będzie to próba przed MŚ w Katarze. Mecz bez wątpienia przyciągnie przed ekrany wielu widzów. O której trzeba włączyć telewizor, aby na żywo cieszyć się piłkarskimi emocjami? Informacje o godzinie meczu i transmisji zamieszczamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: MŚ Katar 2022 - dziewczyny piłkarzy grających na mistrzostwach. Prawdziwe piękności! [GALERIA]

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Mecz Polska - Walia 25.09.2022 - GODZINA

Informacja o godzinie rozpoczęcia meczu Polska - Walia 25 września 2022 roku poszukiwana jest przez wielu kibiców. Harmonogram jest już znany i wiadomo, o której usłyszymy pierwszy gwizdek. Spotkanie ma rozpocząć się równo o godzinie 20:40. Co wiadomo o transmisji w telewizji?

ZOBACZ TAKZE: Robert Lewandowski zaśpiewał hiszpański HIT. Kibic przygrywał mu na gitarze

Mecz Polska - Walia 25.09.2022 - TRANSMISJA

Czy mecz Mecz Polska - Walia 1.06.2022 będzie można obejrzeć w telewizji lub w internecie? Oczywiście, że tak. Transmisja będzie dostępna na antenie stacji TVP1 oraz TVP Sport. Stream internetowy udostępniony zostanie na stronie sport.tvp.pl.  Transmisja rozpocznie się pięć minut przed pierwszym gwizdkiem, czyli o 20:35.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze