MŚ Katar 2022 - dziewczyny piłkarzy grających na mistrzostwach. Prawdziwe piękności! [GALERIA]

2022-11-02 10:32

MŚ Katar 2022 zbliżają się wielkimi krokami. Już wkrótce piłkarze z wielu państw spotkają się na jednym boisku, aby walczyć o tytuł mistrza dla swojej reprezentacji. Na świeczniku pojawią się nie tylko najlepsi zawodnicy, ale także ich partnerki, które z pewnością będą im kibicowały na trybunach. Kim są?

MŚ Katar 2022 to będzie wyjątkowa impreza sportowa. Po raz pierwszy zawodnicy zawalczą o puchar na Bliskim Wschodzie, a mistrzostwa odbędą się na przełomie listopada i grudnia. Kibice już nie mogą doczekać się sportowych atrakcji. Najprawdopodobniej żaden inny turniej nie wywołuje właśnie takich emocji, co piłkarski mundial. Wydarzenie to będzie zauważalne na wielu płaszczyznach. Mówić się będzie nie tylko o najlepszych piłkarzach z Polski i zagranicy, ale także o ich dziewczynach. Zastanawiacie się, kim są ukochane takich gwiazd jak Jan Bednarek, Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Piątek, Damian Szymański czy Harry Kane i Cristiano Ronaldo? Mamy dla was galerię ze zdjęciami piłkarzy i ich partnerek.

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski zaśpiewał hiszpański HIT. Kibic przygrywał mu na gitarze

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057

Mundial 2022 - kiedy i gdzie?

Daty meczów w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022 są już znane. Na tegoroczną dawkę piłkarskich emocji trzeba będzie poczekać aż do późnej jesieni, ponieważ mecz otwarcia odbędzie się 20 listopada. Finał z kolei został zaplanowany na 18 grudnia, czyli zaledwie kilka dni przed Bożym Narodzeniem.

Miasta:

  • Lusajl
  • Al-Chaur
  • Doha
  • Ar-Rajjan
  • Al-Wakra