O której godzinie walczy Gamrot? O której walka Mateusza Gamrota na UFC 2020?

2020-10-17 23:24
O której godzinie walczy Gamrot? O której walka Mateusza Gamrota na UFC 2020?
Autor: Adam Jankowski/REPORTER / EAST NEWS O której godzinie walczy Gamrot? O której walka Mateusza Gamrota na UFC 2020?

O której godzinie walczy Gamrot? Takie pytanie zadają kibice MMA, którzy nie chcą przegapić debiutu polskiego fightera, w najbardziej prestiżowej federacji świata. Jeśli zastanawiacie się nad tą kwestią i szukacie odpowiedzi - to znajdziecie ją na ESKA.pl.pl

Spis treści

  1. Walka Gamrota - UFC
  2. Gamrot - godzina walki, o której walczy Gamrot?

O której godzinie walczy Gamrot? O której walka Mateusza Gamrota na UFC 2020? Jeśli szukacie odpowiedzi na te pytanie i zastanawiacie się, kiedy walczy Gamrot na UFC, to dobrze trafiliście, bo odpowiadamy w tym miejscu. Walka Mateusza Gamrota na UFC Fight Night 180 w Abu Zabi przed nami. Będzie to debiutanckie starcie Polaka w dla największej federacji na świecie. Początkowo miał on walczyć z Magomiedem Mustafajewem, jednak Dagestańczyk musiał zrezygnować ze starcia. Federacja zadecydowała, że przyzna polskiemu zawodnikowi nowego rywala. Gamrot walczy z Kutateladze, który nie jest zawodnikiem z najwyższej półki. Przegrał w 2015 roku podczas gali Fight Exclusive Night z Pawłem Kiełkiem. 

Walka Gamrota - UFC

Walka Gamrota 2020 będzie w sumie dziewiętnastym pojedynkiem w zawodowym MMA. Patrząc na jego statystyki, nie zobaczycie żadnej porażki. Gamer wygrał 17 walk, z czego jedna została nierozstrzygnięta. Ostatni czas dla Gamrota był bardzo aktywny, ponieważ stoczył on dwie walki, w ciągu trzech miesięcy. W lipcu przez TKO wygrał z Normanem Parke, podczas KSW 53, a pod koniec sierpnia zwyciężył jednogłośną decyzją z Marianem Ziółkowskim, w czasie KSW 54. Walka Gamrota z Guramem Kutateladze będzie dla niego debiutem w UFC. 

Gamrot - godzina walki, o której walczy Gamrot?

O której walczy Mateusz Gamrot na UFC 2020? Dla tego starcia warto zarwać noc! Gala rozpocznie się o godzinie 22:00, ale pojedynek Gamrot - Kutateladze zaplanowana jest na godzinę 00:20.  

Najnowsze