O której DZISIAJ skoki narciarskie niedziela 10.01.2021 na żywo? GODZINA, PROGRAM

O której godzinie skoki narciarskie dzisiaj 9.01.2021? [GODZINA, PROGRAM]
Autor: CHRISTOF STACHE/AFP/East News O której godzinie skoki narciarskie dzisiaj 9.01.2021? [GODZINA, PROGRAM]

O której godzinie skoki narciarskie w Titisee-Neustadt 10.01.2021? Takie pytanie zadają sobie wszystkie osoby, które nie mogą doczekać się kolejnych emocji związanych z sukcesami polskich skoczków. Program na cały dzień z zawodami Pucharu Świata podrzucamy z myślą o Was.

O której godzinie skoki narciarskie dzisiaj 10.01.2021? Zastanawiacie się, o której godzinie skoki Titisee-Neustadt 10 stycznia na żywo? Program na cały dzień przyda się wszystkim kibicom, którzy nie mogą się doczekać kolejnych sukcesów polskich skoczków. Skoki narciarskie 10.01.2021 to konkurs indywidualny, więc kolejna część walki o Kryształową Kulę w Pucharze Świata. Polacy napędzeni doskonałymi wynikami, podczas Turnieju Czterech Skoczni, powalczą o zwycięstwo. Faworytem jest Kamil Stoch, który wygrał pierwszy konkurs w Titisee-Neustadt, ale uwagę warto zwrócić na Andrzeja Stękałę, który wygrał treningi. Najczęściej na najwyższym stopniu podium na skoczni Hochfirstschanze stawał Adam Małysz. Legendarny skoczek, a obecnie dyrektor w Polskim Związku Narciarskim, aż trzykrotnie wygrywał na niemieckim obiekcie. Rekordzistą Hochfirstschanze jest Domen Prevc, który w 2016 roku skoczył aż 148 metrów.

Małysz, Stoch, Kubacki - Tak Polacy wygrywali Turniej Czterech Skoczni

O której godzinie skoki narciarskie dzisiaj 10.01.2021? PROGRAM

Skoki narciarskie dzisiaj 10.01.2021 to konkurs indywidualny na skoczni o wielkości HS142. W Titisee-Neustadt bez problemu powinny odbyć się dwie serie konkursowe, bo wiatr nie przekroczy prędkości 4m/s, a co najważniejsze będzie wiać w jednym kierunku. Po Turnieju Czterech Skoczni miał odbyć się turniej Titisee-Neustadt Five, jednak organizatorzy postanowili zrezygnować z drugiej odsłony tego wydarzenia. W pierwszym konkursie formę udowodnił Kamil Stoch, który stanął na najwyższym stopniu podium. Na drugim miejscu znalazł się Granerud, a na trzeciej pozycji Piotr Żyła. Przed kibicami kolejne ogromne emocje! O której godzinie skoki 10 stycznia 2021? Program wygląda następująco:

  • 15:00 - PŚ w Titisee-Neustadt - seria próbna (HS 142)
  • 16:30 - PŚ w Titisee-Neustadt - pierwsza seria konkursowa (HS 142)
Najnowsze