O której godzinie High League 5? O której walki na High League 10.12.2022? [GODZINA]

i

Autor: High League O której godzinie High League 5? O której walki na High League 10.12.2022? [GODZINA]

O której godzinie High League 5? O której walki na High League 10.12.2022? [GODZINA]

2022-12-10 20:18

High League 5 - godzina rozpoczęcia gali 10 grudnia 2022 i moment rozpoczęcia pierwszej walki interesuje wszystkich, którzy już wykupili transmisję PPV. O której godzinie jest High League 10.12.2022? Kto, kiedy walczy? Największym wyczekiwaniem cieszy się pojedynek pomiędzy Natsu a Fagatą, Murańskim a Bombą oraz Janikowskim i Kubiuszynem. Internauci nie mogą się doczekać także walki wieczoru, czyli starcia Alberto Simao z Pawłem Tyburskim. Godzina High League 5 i szczegóły do sprawdzenia na naszej stronie!

Spis treści

  1. O której godzinie High League 5?
  2. O której walki na High League 10.12.2022?

O której godzinie High League 5? Zastanawiacie się, o której walki na High League 10.12.2022? Najważniejsze jest to, by nie przegapić najbardziej elektryzujących starć wieczoru. Godzina High League 5 jest istotna ze względu na walkę Mateusza Murańskiego z Pawłem Bombą. Do tej pory rywal znanego Murana przegrywał swoje pojedynki w pierwszych sekundach. Teraz obiecuje, że będzie zupełnie inaczej i to on wygra walkę. Ciekawie zapowiada się również starcie Natsu z Fagatą oraz Mateusza Kubiszyna z Damianem Janikowskim. Brązowy medalista igrzysk olimpijskich wkracza do świata freak-fightów i swoją wyższość będzie chciał udowodnić już od pierwszego pojedynku. Cała karta High League 5 jest idealnym podsumowaniem udanego roku federacji Malika Montany!

High League 5 LIVE - RELACJA ONLINE 10.12.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

High League 5 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 10.12.2022?

Damian Janikowski porównał KSW i High League. Medalista olimpijski szczerze o freakach

O której godzinie High League 5?

Godzina rozpoczęcia High League 5 jest inna niż miało to miejsce w przypadku poprzednich gal. Dlatego też włączając stream PPV High League 5 warto uniknąć zaskoczenia, że gala już się odbywa. Uruchomienie transmisji na żywo nastąpi o godzinie 19:00. Kilkanaście minut później zostaniemy połączeni ze studiem w łódzkiej Atlas Arenie i poznamy pierwsze opinie popularnych gwiazd, w tym samego Malika Montany!

O której walki na High League 10.12.2022?

Pierwsza walka na High League 10 grudnia 2022 powinna rozpocząć się tuż po godzinie 20:00. Po kilkunastu minutach transmisji ze studia przeniesiemy się do oktagonu, gdzie zmierzy się duet Kamil Hassi Hassan i Wojciech Rekordzista Sobierajski. Później do klatki wejdzie Przemysław Sequento Skulski, który zmierzy się z Andrzejem Gazdą.  Dokładne godziny walk High League 5 nie są znane, ponieważ ciężko przewidzieć rozstrzygnięcia. Ostatnia walka powinna odbyć się po północy. Będzie to starcie Alberto Simao z Pawłem Tyburskim. Łącznie w karcie walk znajduje się dziesięć emocjonujących pojedynków na zasadach MMA, boksu w małych rękawicach i K-1 w małych rękawicach.

High League 5 LIVE PPV: CENA. Gdzie i po ile kupić stream PPV High League 5 live?

Sonda
Kto wygra walkę Damian Janikowski - Don Diego na High League 5?