O której godzinie High League 5? O której walki na High League 10.12.2022? [GODZINA]

2022-12-10 20:18
O której godzinie High League 5? O której walki na High League 10.12.2022? [GODZINA]
Autor: High League O której godzinie High League 5? O której walki na High League 10.12.2022? [GODZINA]

High League 5 - godzina rozpoczęcia gali 10 grudnia 2022 i moment rozpoczęcia pierwszej walki interesuje wszystkich, którzy już wykupili transmisję PPV. O której godzinie jest High League 10.12.2022? Kto, kiedy walczy? Największym wyczekiwaniem cieszy się pojedynek pomiędzy Natsu a Fagatą, Murańskim a Bombą oraz Janikowskim i Kubiuszynem. Internauci nie mogą się doczekać także walki wieczoru, czyli starcia Alberto Simao z Pawłem Tyburskim. Godzina High League 5 i szczegóły do sprawdzenia na naszej stronie!

Spis treści

  1. O której godzinie High League 5?
  2. O której walki na High League 10.12.2022?

O której godzinie High League 5? Zastanawiacie się, o której walki na High League 10.12.2022? Najważniejsze jest to, by nie przegapić najbardziej elektryzujących starć wieczoru. Godzina High League 5 jest istotna ze względu na walkę Mateusza Murańskiego z Pawłem Bombą. Do tej pory rywal znanego Murana przegrywał swoje pojedynki w pierwszych sekundach. Teraz obiecuje, że będzie zupełnie inaczej i to on wygra walkę. Ciekawie zapowiada się również starcie Natsu z Fagatą oraz Mateusza Kubiszyna z Damianem Janikowskim. Brązowy medalista igrzysk olimpijskich wkracza do świata freak-fightów i swoją wyższość będzie chciał udowodnić już od pierwszego pojedynku. Cała karta High League 5 jest idealnym podsumowaniem udanego roku federacji Malika Montany!

High League 5 LIVE - RELACJA ONLINE 10.12.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

High League 5 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 10.12.2022?

Damian Janikowski porównał KSW i High League. Medalista olimpijski szczerze o freakach

O której godzinie High League 5?

Godzina rozpoczęcia High League 5 jest inna niż miało to miejsce w przypadku poprzednich gal. Dlatego też włączając stream PPV High League 5 warto uniknąć zaskoczenia, że gala już się odbywa. Uruchomienie transmisji na żywo nastąpi o godzinie 19:00. Kilkanaście minut później zostaniemy połączeni ze studiem w łódzkiej Atlas Arenie i poznamy pierwsze opinie popularnych gwiazd, w tym samego Malika Montany!

O której walki na High League 10.12.2022?

Pierwsza walka na High League 10 grudnia 2022 powinna rozpocząć się tuż po godzinie 20:00. Po kilkunastu minutach transmisji ze studia przeniesiemy się do oktagonu, gdzie zmierzy się duet Kamil Hassi Hassan i Wojciech Rekordzista Sobierajski. Później do klatki wejdzie Przemysław Sequento Skulski, który zmierzy się z Andrzejem Gazdą.  Dokładne godziny walk High League 5 nie są znane, ponieważ ciężko przewidzieć rozstrzygnięcia. Ostatnia walka powinna odbyć się po północy. Będzie to starcie Alberto Simao z Pawłem Tyburskim. Łącznie w karcie walk znajduje się dziesięć emocjonujących pojedynków na zasadach MMA, boksu w małych rękawicach i K-1 w małych rękawicach.

High League 5 LIVE PPV: CENA. Gdzie i po ile kupić stream PPV High League 5 live?

Sonda
Kto wygra walkę Damian Janikowski - Don Diego na High League 5?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze