Stadion w Rzymie (Euro 2020)

i

Autor: Wikimedia.org/Gary Denham (CC BY 2.0)

Mundial 2022 - o której godzinie będą transmitowane mecze z MŚ w Katarze?

2022-04-03 11:48

Mundial 2022 wywołuje wiele emocji wśród kibiców z całego świata. Wszyscy fani piłki nożnej wyczekują najważniejszego turnieju, podczas którego poznamy nowego Mistrza Świata. Wiadomo już, że tegoroczne mistrzostwa odbędą się w Katarze, który położony jest na Bliskim Wschodzie. Oznacza to różnice czasową. O której będzie można oglądać mecze w Polsce?

Mundial 2022 będzie największym wydarzeniem sportowym tego roku. 36 najlepszych reprezentacji z całego świata pojedzie do Kataru, aby zawalczyć o tytuł Mistrza Świata. Wiemy już też, że w turnieju udział weźmie Polska, która bilet na mistrzostwa zdobyła 29 marca w meczu barażowym ze Szwecją, którą pokonała wynikiem 2:0. Na mundialu pojawią się też takie drużyny jak Francja, Hiszpania, Niemcy, Brazylia, czy Argentyna. Czeka nas więc ciekawa rywalizacja, którą z pewnością wiele osób będzie chciało śledzić na żywo. Jaka jest różnica czasu między Polską a Katarem? O której będzie transmisja meczów? Sprawdź niżej. 

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022 - kiedy Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze?

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ

Mundial 2022 - godzina transmisji

Dla fanów piłki nożnej mamy dobre wieści. Różnica czasu pomiędzy Polską a Katarem nie jest duża, bo to zaledwie jedna godzina. Oznacza to, że meczów nie trzeba będzie oglądać późno w nocy. Wiadomo już też, o której odbędzie się większość spotkań. Zaplanowano je na 11:00, 14:00, 17:00 oraz 20:00.

Sonda
Czy Polacy odniosą sukces na mundialu w Katarze?

Mundial 2022 - gdzie oglądać?

Gdzie w Polsce będzie można można oglądać mecze w ramach Mundialu 2022? Prawa do transmisji kupiła Telewizja Polska. Spotkania będzie można oglądać za pośrednictwem kanałów TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. Prawdopodobnie na stronie sport.tvp.pl dostępny będzie stream dla internautów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE