MŚ Katar 2022 - wiesz wszystko o mistrzostwach świata? Rozwiąż QUIZ i udowodnij

2022-10-25 17:14
Mundial 2022 - logo
Autor: GABRIEL BOUYS/AFP/East News Oficjalne logo MŚ 2022 w Katarze.

Mundial 2022 wywołuje wiele emocji wśród kibiców z całego świata. Wszyscy fani piłki nożnej wyczekują najważniejszego turnieju, podczas którego poznamy nowego Mistrza Świata. Jesteś jednym z nich i chcesz sprawdzić, czy wiesz wystarczająco dużo o nadchodzących mistrzostwach? Mamy dla was quiz wiedzy o mundialu w Katarze.

Mundial 2022 to jedna z najważniejszych imprez tego roku. Wiele osób nadal wspomina Mistrzostwa Świata 2018. Od tamtej chwili minęły już jednak ponad 4 lata i wkrótce najlepsze drużyny znów przyjadą do jednego kraju, aby na tych samych stadionach zawalczyć o najważniejszy tytuł, o jakim może pomarzyć każdy piłkarz. Tegoroczny mundial będzie jednak znacznie różnił się od poprzednich. Z tego powodu warto się do niego dobrze przygotować. Wydaje wam się, że wiecie wszystko o MŚ 2022 w Katarze? Sprawdźcie swoją wiedzę w quizie, który zamieszczamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022 - stadiony w Katarze robią wrażenie! Tutaj zagrają najlepsi piłkarze świata [GALERIA]

Mundial 2022 - test wiedzy o MŚ w Katarze

Pytanie 1 z 10
Ile drużyn bierze udział w turnieju?
Mundialowe piosenki. Oto hymny mistrzostw świata
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze