MMA VIP 2021 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto walczy na gali Marcina Najmana?

MMA VIP 2021 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto walczy na gali Marcina Najmana?
Autor: WBF MMA VIP 2021 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto walczy na gali Marcina Najmana?

MMA VIP, czyli nowe wydarzenie na rynku mieszanych sportów walki. Za galę odpowiada Marcin Najman, który w czasie pierwszej edycji stoczy swoją walkę pożegnalną. Kiedy odbędzie się MMA VIP 2021? Kto pojawi się w oktagonie? Poznajcie kartę walk już teraz.

MMA VIP 2021karta walk to jedna z najważniejszych kwestii, jeśli chodzi o wydarzenia związane ze sztukami walk. Kto walczy na MMA VIP 2021? Zawodnicy, którzy wejdą do okrągłej klatki są już znani. Gala Marcina Najmana odbędzie się 13 lutego i właśnie wtedy dojdzie do pierwszej w historii oficjalnej walki żużlowców. W oktagonie pojawi się Edward Mazur, którzy skrzyżuje rękawice z Dominikiem Tymanem. Kibice mieli być świadkami walki na MMA VIP z udziałem Ewy Piątkowskiej. Mistrzyni świata poinformowała, że na trzy tygodnie przed starciem doznała kontuzji, której nie da rady wyleczyć. 

Najman OSTRO o AFERZE ze Stanowskim [KOLOSEUM]

MMA VIP 2021 - KARTA WALK

MMA VIP odbędzie się 13 lutego 2021 a walką wieczoru będzie walka Marcina Najmana z Szymonem Wrześniem. Jak zadeklarował organizator wydarzenia będzie to jego pożegnalna walka w Mieszanych Sztukach Walki. W oktagonie zobaczymy również Izabelę Badurek, której rywalką jest Mellony Geugjes z Belgii. W karcie walk MMA VIP znajduje się również pojedynek pomiędzy Adrianem Ciosem a Fit Dzikiem, czy Marcina Rekowskiego z Patrykiem Kowollem. 

 MMA VIP 2021 - KARTA WALK

  • Mateusz Kisiel vs Sebastian Tronina (MMA)
  • Izabela Badurek vs. Mellony Geugjes (MMA)
  • Fit Dzik vs. Adrian Cios (MMA)
  • Marcin Rekowski vs. Patryk Kowoll (MMA)
  • Opalach vs. Janik (MMA)
  • Marcin Najman vs. Szymon Wrzesień Taxi Złotówa (MMA)

Galę MMA VIP poprowadzi Edward Durda, a wydarzenie komentować będą Karol Matuszczak i Bogusław Solecki. Studio z gośćmi natomiast poprowadzi Bogusław Solecki. 

Najnowsze