Marcin Najman

i

Autor: PRZEMYSLAW SZYSZKA / SE / EAST NEWS

Marcin Najman - wiek, wzrost, żona, walki, Instagram. Kim jest Marcin Najman?

2023-03-17 14:19

Marcin Najman to niewątpliwie jeden z najbardziej znanych i utytułowanych polskich sportowców. Mężczyzna jest pięściarzem, kick-boxerem oraz zawodnikiem MMA. Każdej walce Marcina Najmana towarzyszą niezwykłe emocje i zainteresowanie ze strony nie tylko fanów, ale i mediów. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące popularnego zawodnika i promotora boksu w Polsce.

Marcin Najman - wiek, wzrost, żona, walki, Instagram: oto najczęściej wyszukiwane przez internautów frazy dotyczące polskiego pięściarza i zawodnika mieszanych sztuk walki. Sportowiec jest aktywny zawodowo od wczesnych lat dwutysięcznych i pomimo upływu lat, jego walki wciąż spotykają się z bardzo dużym zainteresowaniem, a on sam uchodzi za jedną z największych gwiazd w swojej dziedzinie. Co musicie o nim wiedzieć?

High League 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

Sonda
Czy chciałbyś walki Najman vs Murański?

Marcin Najman - wiek

Ile lat ma Marcin Najman? Na to pytanie odpowiedzi poszukują polscy internauci. Otóż, polski zawodnik urodził się 13 marca 1979 roku w Częstochowie. W 2021 skończył zatem 42 lata.

Marcin Najman - wzrost

W wykonywanym przez Marcina Najmana zawodzie, istotny jest wzrost. Dwukrotny wicemistrz Polski juniorów w kick-boxingu mierzy 183 centymetry wzrostu.

Marcin Najman - żona

Internautów interesuje również, czy pięściarz jest aktualnie w związku. Tak, Marcin Najman ma żonę Julitę. Para pobrała się w 2013 roku. Małżonkowie doczekali się również córeczki - Weroniki, z którą sławny tata często publikuje zdjęcia w sieci.

Marcin Najman - walki

Od chwili swojego oficjalnego debiutu, który datuje się na 2001 roku, Marcin Najman stoczył wiele walk. Niektóre z nich były szeroko komentowane przez media. Pięściarz ma na swoim koncie wiele prestiżowych tytułów, jak chociażby mistrz Europy WKU w wadze ciężkiej. Marcin Najman wziął udział w Fame MMA 5. 

Syn Edyty Górniak stworzył bit dla rapującego Marcina Najmana. Internauci zaskoczeni

Dla tej federacji stoczył trzy walki: zwycięską z Piotrem Witczakiem, przegraną z Piotrem Piechowiakiem i wygraną z Dariuszem Kaźmierczukiem. Jego rywalem na Fame MMA 8 był Kasjusz Życiński, znany jako Don Kasjo.

Marcin Najman - Facebook, Instagram

Jak przyszło na popularnego sportowca, Marcin Najman również posiada profile w serwisach społecznościowych. Sportowiec jest jednak dużo bardziej aktywny na swoim Facebooku, aniżeli na Instagramie. Na insta można znaleźć go pod nickiem @marcin.najman.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE