Mikołaj Vandal Rdzanek - wiek, wzrost, waga, Fame MMA 9, Kuba Post, dziewczyna, Instagram, YouTube

2021-03-05 16:24 PO.
Mikołaj Rdzanek
Autor: Screen z YT: REAKCJA MAMY NA MOJĄ WALKE NA FAME MMA 9! / VanDal

Fame MMA 9 startuje już za chwilę! Kim jest popularny w internetowym świecie Mikołaj Vandal Rdzanek, który zawalczy pierwszy raz w oktagonie z równie słynnym infleuncerem? Mikołaj Vandal Rdzandek vs Kuba Post już wkrótce rozwiążą na ringu wszystkie niejasności!

Spis treści

  1. Mikołaj Vandal Rdzanek - wiek
  2. Mikołaj Vandal Rdzanek - wzrost
  3. Mikołaj Vandal Rdzanek - waga
  4. Mikołaj Vandal Rdzanek - Fame MMA 9
  5. Mikołaj Vandal Rdzanek - Kuba Post
  6. Mikołaj Vandal Rdzanek - dziewczyna
  7. Mikołaj Vandal Rdzanek - Instagram
  8. Mikołaj Vandal Rdzanek - YouTube

Mikołaj Vandal Rdzanek - wiek, wzrost, waga, Fame MMA 9, Kuba Post, dziewczyna, Instagram, YouTube. Kim jest zawodnik sportowej gali? Fame MMA 9 będzie gościć na swojej gali wielu youtuberów, którzy w tym roku postanowili spróbować swoich sił w oktagonie. Jedną z takich osób jest właśnie Mikołaj Rdzanek kojarzony w internetowym świecie jaką Vandal. Popularna influencer postanowił znaleźć się na liście zawodników i wziąć udział w najnowszej gali Fame MMA 9, która jak wiemy z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. Jest to jedno z najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń sportowych, które oglądane jest przez setki tysięcy Polaków.

Mikołaj Vandal Rdzanek zadebiutuje na gali Fame MMA 9. Jego rywalem będzie Kuba Post, który  sam na co dzień zajmuje się zawodowo tą samą profesją, co Mikołaj. Influecnerzy mają ze sobą na pieńku już od dłuższego czasu, dlatego z pewnością wszystkie sporne kwestie chętnie rozwiążą na ringu. Kim jest  Mikołaj Wandal Rdzanek? Więcej ciekawostek na jego temat znajdziecie poniżej

Mikołaj Vandal Rdzanek - wiek

Mikołaj Vandal Rdzanek ma 18 lat.

Mikołaj Vandal Rdzanek - wzrost

Influencer nie podaje w miediach społecznościowych swojego dokładnego wzrostu.

Mikołaj Vandal Rdzanek - waga

Waga zawodnika na ten moment również jest nieznana, jednak z pewnością w trakcie gali Fame MMA 9 poznamy ją.

Mikołaj Vandal Rdzanek - Fame MMA 9

Mikołaj Vandal Rdzanek zadebiutuje na Fame MMA 9. Już 6 marca młody youtuber stawi czoło w sportowym pojedynku, a jego rywalem będzie Kuba Post.

Mikołaj Vandal Rdzanek - Kuba Post

Mikołaj Vandal Rdzanek vs Kuba Post! Zawodnicy zawalczą ze sobą w oktagonie 6 marca i rozwiążą wszystkie sporne kwestie, które się między nimi narodziły.

Mikołaj Vandal Rdzanek - dziewczyna

Mikołaj Vandal Rdzanek jest w związku z Nikolą, którą poznał podczas obozu w Hiszpanii. Jego druga połówka w sieci ujawnia się pod pseudonimiem hiszpaverka.

Mikołaj Vandal Rdzanek - Instagram

Mikołaj jest oczywiście na Instagramie! Jego profil o nazwie vandalekk śledzi na bieżąco ponad 120 tysięcy obserwujących.

Mikołaj Vandal Rdzanek - YouTube

Vandal jest także na YouTube! Jego kanał liczy niespełna 600 tysięcy subkrypcji, co jest naprawdę niezwykle imponującym wynikiem w Polsce!

SZEF FAME MMA odpowiada WARDĘDZE! To było NIEWŁAŚCIWE [Koloseum]
Najnowsze