Sylwester Wardęga - wzrost, wiek, dziewczyna, Fame MMA 9, pająk, walka, Instagram, YouTube

Sylwester Wardęga
Autor: Screen z YT: SPRYTNA WERSOW / WATAHA - Krulestwo

Sylwester Wardęga - wzrost, wiek, dziewczyna, Fame MMA 9, pająk, walka, Instagram, YouTube. Kim jest popularny polski youtuber, który już niebawem zawalczy na Fame MMA 9? Wszystkie najważniejsze, a tym samym najciekawsze informacje o Sylwestrze, znanego z filmiku pies-pająk przeczytacie poniżej!

Sylwester Wardęga do tej pory pokazywał się światu głównie w serwisie YouTube, jednak już wkrótce zobaczymy go w oktagonie na Fame MMA 9! Informację tę przekazał jeden z właścicieli organizacji, a mianowicie Krzysztof Rozpara. Możemy więc być niemalże pewni, że jeśli nie wystąpią żadne inne komplikacje, youtuber stawi się na ringu. Sylwester Wardęga - wzrost, wiek, dziewczyna, Fame MMA 9, pająk, walka, Instagram, YouTube. Kim jest influencer, który znany i kojarzony jest przez większość internautów spędzających sporą część wolnego czasu w internecie? Sylwester Wardęga w sieci jest już od wielu wielu lat! Jego sława rozpoczęła się tak naprawdę od filmiku pies-pająk, Mutant Giant Spider Dog, który 6 lat temu zrobił w sieci prawdziwą furorę! Jako, że kolejna edycja Fame MMA zbliża się wielkimi krokami, postanowiliśmy przyjrzeć się Sylwestrowi nieco bliżej, aby każdy jego fan mógł poznać go z każdej możliwej strony. 

Sylwester Wardęga - wzrost

Sylwester Wardęga nie należy do najwyższych osób. Youtuber ma około 171 centymetrów wzrostu.

Sylwester Wardęga - wiek

SA Wardęga urodził się w Mławie 1989 roku, a więc obecnie ma 32 lata.

Sylwester Wardęga - dziewczyna

Sylwester Wardęga spotykał się z Moniką Kołakowską, jednak ostatnimi czasy nie publikował żadnych treści związanych z życiem prywatnym. Miejmy jednak nadzieje, że para cały czas trwa ku sobie i rozwija swój związek, w którym jest już od wielu długich lat.

Sylwester Wardęga - Fame MMA 9

Sylwester Wardęga już jakiś czas temu w jednym ze swoich filmików wspomniał, że chętnie wziąłby udział w gali Fame MMA. Tak też najprawdopodobniej stanie się już niebawem. 

Sylwester Wardęga - pająk

SA Wardęga tak naprawdę swoją karierę w sieci zawdzięcza odcinkowi pies-pająk, który w sieci pojawił się około 6 lat temu. To wideo podbijało świat i w serwisie YouTube zebrało niespełna 200 milionów wyświetleń!

Sylwester Wardęga - walka

Sylwester Wardęga zawalczy na Fame MMA 9, jednak nie pojawiły się jeszcze oficjalne informacje na temat jego walki oraz rywala. Fani jednak typują, że youtuber zmierzy się z Kacper Błońskim, który zadebiutował na sportowej gali w tamtej edycji. 

Sylwester Wardęga - Instagram

Sylwester Wardęga nie uczestniczy nad wyraz aktywnie w instagramowym życiu, ale posiada na platformie swój profil. Jego konto obserwuje niemalże pół miliona użytkowników. 

Sylwester Wardęga - YouTube

Sylwester Wardęga to król polskiej sceny YouTube'a. Twórca na platformie jest od wielu lat. Jego pierwszy filmik pojawił się w 2014 roku, a do dnia dzisiejszego możemy oglądać jego nowe odcinki. Obecnie youtuber ma ponad 600 tysięcy subskrypcji.

Najnowsze