Michał Pol rapuje piosenkę Chillwagon. Jego nawijka rozbawiła internautów

2021-08-04 12:08
Michał Pol rapuje piosenkę Chillwagon. Jego nawijka rozbawiła internautów
Autor: screen z filmu na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=hWz32Rcx7Ws // screen z teledysku: Chillwagon - krowa: https://www.youtube.com/watch?v=4lBY7D7Y7zg Michał Pol rapuje piosenkę Chillwagon. Jego nawijka rozbawiła internautów

Michał Pol, czyli jeden z najbardziej lubianych przez internautów ekspertów sportowych, został doceniony przez popularny rapowy zespół. Mowa o grupie Chillwagon, która w piosence Krowa oddała hołd popularnemu dziennikarzowi. Poznajcie szczegóły i posłuchajcie nawijki Pola już teraz.

Michał Pol rapuje i wprawia internautów w zachwyt. Popularny dziennikarz, podczas jednej ze swoich transmisji na żywo postanowił melorecytować fragmentu utworu zatytułowanego Krowa. Wszystko dlatego, że twórcy piosenki, czyli hip-hopowy zespół Chillwagon oddali hołd ekspertowi sportowemu używając w warstwie lirycznej jego imienia i nazwiska. Założyciel muzycznej grupy, czyli Borixon do bitu rapuje: Chillwagon to nie krowa, wydoić się go nie da. Na-na-nawet na gram zioła, nie ma takiego pola. Dzwonię se do pana Pola, bo-bo-bo-bo siedzę za piecem sobie jak u Pana Boga. W dalszej części utworu pojawia się kolejna wzmianka, ale tym razem o miejscu pracy popularnego dziennikarza. Wiadomo, że związany jest on z Kanałem Sportowym. ZetHa rapuje: - Wpadłem w kanał, ale nie sportowy, a teraz cieszy mi się micha, ziom. Za drzwiami czeka na mnie hajs i sława, robię stukupuku jak Michał Pol.

Te hity mieli zaśpiewać inni artyści. Będziecie zaskoczeni!

Michał Pol rapuje - piosenka Krowa

Michał Pol wyraził ogromną radość z faktu, że popularni raperzy zjednoczeni w zespół Chillwagon, oddali jemu hołd. Powiedział: - Lubię słucham Chillwagon, były różne dobre przeróbki, chłopaki dali pare linijek. Nie mam jeszcze wnuków, ale kiedyś będę miał i im będę to puszczać i pokazywać. Kocham cię chillwagon (...). Borixon, Qry, ZetHa, Reto, dzięki. Piękna sprawa. Nie mogę powiedzieć, że to było moje marzenie, bo nawet o takich rzeczach się nie marzy. Niech Was YouTube niesie!

Michał Pol rapuje piosenkę Chillwagon od 27 sekundy. Fragment wideo momentalnie viralowo rozlał się po internecie.

Piosenka Krowa, to jedna z propozycji listy Rap 20 w Radiu ESKA. Jeśli chcecie, by utwór wszedł do grona 20. najlepszych rapowych hitów w Polsce, koniecznie wejdźcie i zagłosujcie. 48. notowanie Rap 20 już 9 sierpnia 2021.

Najnowsze