Michał Boxdel Baron - Paweł Prezes FEN Jóźwiak (rzymska klatka)

i

Autor: FAME MMA / Facebook

Michał Boxdel Baron - Paweł Jóźwiak: WYNIK walki Fame MMA 17. Kto wygrał 3.02.2023?

2023-02-04 0:16

Wynik walki Boxdel - Jóźwiak: kto wygrał na Fame MMA 17? Jaki jest wynik walki 3 lutego 2023? Zdecydowanie to jedno z najciekawszych starć w całej historii freak-fightów. Włodarze dwóch różnych federacji postanowili rozwiązać swój konflikt mierząc się w rzymskiej klatce. Aczkolwiek, czy to będzie koniec konfliktu? To dopiero pierwsza z dwóch części, bo zaplanowany jest rewanż!

Spis treści

  1. Michał Boxdel Baron - Paweł Jóźwiak: wynik walki Fame MMA 17

Michał Boxdel Baron - Paweł Jóźwiak: wynik walki Fame MMA 17 poznacie w tym miejscu. Jak wyglądała walka Boxdel Jóźwiak 2023? Wynik jest zaskakujący, czy jednak wygrał faworyt internautów? Tym niewątpliwie jest gospodarz wydarzenia, który postanowił rzucić wyzwanie prezesowi innej federacji MMA. To o tyle interesujący pojedynek, że został zorganizowany na zasadach MMA w rzymskiej klatce. Do tej pory, to głównie Arkadiusz Tańcula miał przyjemność walczyć w bardzo ciasnych warunkach. 

Michał Boxdel Baron - Paweł Jóźwiak: wynik walki Fame MMA 17

Wynik walki Michał Boxdel Baron - Paweł Jóźwiak 2023 ekscytuje wszystkich fanów walk organizowanych przez popularną federację. Początkowo starcie w karcie walk widniało jako jedno ze środkowych. Później zostało przeniesione na sam koniec, a wszystko ze względu na zmiany w scenariuszu i konieczność wybudowania rzymskiej klatki. Trwa to kilkanaście minut. Wynik Boxdel - Jóźwiak poznaliśmy przed północą. 

RUNDA 1: Michał Boxdel Baron - Paweł Prezes FEN Jóźwiak (rzymska klatka)

Pierwszy ciosy zadał Boxdel. Bomba za bombę. Middle-kick ze strony Barona, ale złapał głowę swojego rywala Jóźwiak i nie chciał puścić. Później mieliśmy lewy, prawy ze strony Boxdela, próbę powalenia, ale to się nie udało. Włodarz Fame zklinczował pojedynek. W połowie pierwszej rundy mieliśmy wymianę, ale znów Michał Baron dociskał swojego rywala do siatki. Mieliśmy obalenie na minutę przed końcem. Mocne ciosy lecą na głowę prezesa FEN. 30 sekund przed końcem dosiad, brakowało obrony, ale już zmęczony Baron.

Fame MMA 17 live relacja minuta po minucie

RUNDA 2: Michał Boxdel Baron - Paweł Prezes FEN Jóźwiak (rzymska klatka)

Od razu ruszył Boxdel, ale poszedł od razu w klincz. Dociskał Pawła Jóźwiaka do siatki, ale akurat prezes FEN cały czas łapał się siatki przez co dostał minusowy punkt. Dużo sił tracił na próbach obalenia Boxdel. Low-kick ze strony Barona, podejście, próba obalenia i ponownie Jóźwiak łapie za siatkę. Drugi punkt odjęty. Sędzia ostrzegł go, że jeśli raz sfauluje, to zostanie zdyskwalifikowany. Boxdel skrócił dystans, poszedł w klincz i raz jeszcze próbował obalić rywala. Potężnie rozbita twarz Jóźwiaka. Boxdel po przerwie sędziego chciał zaserwować latające kolano, ale niepotrzebnie, bo kosztowało go to utratę dobrej pozycji. Na minutę przed końcem znów przykleił się Boxdel, odszedł i zaserwował dwa mocne ciosy, lewy prawy. Druga runda dla włodarza Fame.

Paweł Prezes FEN Jóźwiak kiwnął głową, że nie chce walczyć w trzeciej rundzie. Sędzia przerwał i pokazał, że to koniec walki. Chwilę później Jóźwiak pokazał, że jednak chce walczyć i nie chodziło o zakończenie pojedynku.

Michał Boxdel Baron wygrywa po drugiej rundzie przez brak chęci do walki Pawła Jóźwiaka!

Rapowe hity zawodników FAME MMA [Boxdel, Tromba, Nitro] | ESKA XD - Ale to już było! #60
Sonda
Fame MMA 18 - jaką walkę byś zobaczył(a) najbardziej?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE