Michał Bagietka Gorzelańczyk - wiek, wzrost, waga, walki, Prime, zarobki. Kim jest Bagietka?

i

Autor: screen z filmu na YouTube: ZADYMA #1 | PRIME 3: STREET FIGHTER | BAGIETA vs ROBALINI | MALUBA vs WIOLKA / PRIME SHOW MMA Michał Bagietka Gorzelańczyk - wiek, wzrost, waga, walki, Prime, zarobki. Kim jest Bagietka?

Michał Bagietka Gorzelańczyk - wiek, wzrost, waga, walki, Prime, zarobki. Kim jest Bagietka?

2022-09-27 15:57

Michał Bagietka Gorzelańczyk według wielu osób jest królem freak-fightów! Mocnym uderzeniem wszedł w ten świat walk popularnych gwiazd i niewątpliwie wielu włodarzy chciałoby mieć go w swojej federacji. Skąd popularność Bagietki? Kim jest i co robi? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Michał Bagietka Gorzelańczyk - wiek
  2. Michał Bagietka Gorzelańczyk - wzrost
  3. Michał Bagietka Gorzelańczyk - waga
  4. Michał Bagietka Gorzelańczyk - walki
  5. Michał Bagietka Gorzelańczyk - zarobki

Michał Bagietka Gorzelańczyk - wiek, wzrost, waga, walki, zarobki, to kwestie, które wzbudzają duże zainteresowanie wśród internautów na temat tego zawodnika. Kim jest? Michał Gorzelańczyk dał się poznać jako Bagietka. Zdecydowanie można go okrzyknąć jednym z odkryć, jeśli chodzi o świat freak-fightów. Internauci nazwali go nawet królem walk freak-fightowych. Sam Boxdel, który jest jednym ze współorganizatorów Fame MMA chciałby z pewnością mieć go w swoim składzie zakontraktowanych zawodników. Tymczasem walczy on dla federacji Prime MMA, której twarzą jest Kasjusz Życiński. Bagietka póki co stoczył jeden pojedynek. Pokonał Jana Pateckiego przez duszenie zza pleców. Jego druga w życiu walka odbędzie się 1 października. Rywalem jest Patryk Śliwa, którego znacie jako Robalini. Sama popularność Bagietki zaczęła się w momencie, gdy jego odcinki oglądał Xayoo. Wiele osób za jego sprawą dowiedziało się o istnieniu i działalności Gorzelańczyka.

Prime MMA 3 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Prime MMA 1.10.2022?

POKAZALI ZA DUŻO? (Bandura, Franio, Zony) | ESKA XD - Hotplota #58

Michał Bagietka Gorzelańczyk - wiek

Michał Gorzelanczyk ma 35 lat. Dokładna data urodzenia nigdy została ujawniona. Jednocześnie to jeden z najstarszych zawodników, jeśli chodzi o świat freak-fightów.

Michał Bagietka Gorzelańczyk - wzrost

Ile wzrostu ma Michał Bagietka Gorzelańczyk? Zgodnie z informacjami, jakie podała organizacja Prime MMA, Bagietka mierzy 180 centymetrów wzrostu. Nie ma jednak problemu, by mierzył się z wyższymi od siebie. 

Michał Bagietka Gorzelańczyk - waga

Ile waży Michał Gorzelańczyk? Waga Bagietki waha się w okolicach 70 kilogramów.

Michał Bagietka Gorzelańczyk - walki

Michał Gorzelańczyk zadebiutował na Prime MMA 2. Jego rywalem był Jan Patecki, którego pokonał przez duszenie zza pleców. 1 października Bagietka zmierzy się z kontrowersyjnym streamerem, Robalinim. Niewykluczone, że niebawem zobaczymy Bagietkę w walkach dla federacji Fame MMA.

Michał Bagietka Gorzelańczyk - zarobki

Boxdel zdecydował się pomóc Bagiecie, który był w trudnej sytuacji finansowej. Gorzelańczyk będąc gościem Aferek ujawnił, że jego dług w banku wynosi 70 tysięcy złotych. W czasie tej samej transmisji udało się zebrać ponad 20 tysięcy złotych!

Sonda
Którą organizację freak-fightową wolisz?