Michael Schumacher widziany przez sąsiadów! Zdradzili dużą tajemnicę [STAN ZDROWIA]

i

Autor: hochzwei/EAST NEWS Michael Schumacher widziany przez sąsiadów! Zdradzili dużą tajemnicę [STAN ZDROWIA]

Michael Schumacher widziany przez sąsiadów! Zdradzili dużą tajemnicę

2023-01-07 11:32

Stan zdrowia Michaela Schumachera jest jedną z największych tajemnic ostatnich lat. To, jak się czuje siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1 bardzo intryguje dziennikarzy, ale przede wszystkim kibiców z całego świata. Niemiecki kierowca od 2013 roku nie pojawia się publicznie, a wieści o aktualnym stanie zdrowia Schumiego bardzo rzadko są aktualizowane. Okazuje się, że niedawno widzieli go sąsiedzi! Ujawnili szczegóły na łamach niemieckiego magazynu.

Spis treści

  1. Michael Schumacher - sąsiedzi go widzieli
  2. Michael Schumacher - stan zdrowia
  3. Michael Schumacher - wypadek

Michael Schumacher widziany przez sąsiadów, co wiele osób napawa optymizmem! Fani wciąż czekają na cud i oficjalne informacje, że jeden z najlepszych kierowców w historii Formuły 1 wraca do zdrowia po feralnym wypadku na nartach w Alpach. Liczą, że jeszcze nadejdzie moment, kiedy Schumacher zacznie udzielać wywiadów w padoku Formuły 1. Rodzina niewiele mówi na temat legendarnego kierowcy, ale pewne jest jedno - zapewniła mu bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Chronimy go, bo on przez lat chronił nas. Dom to świętość, powiedziała żona Schumachera. Szwajcarska willa, w której przebywa Schumi otoczona jest wysokimi murami, a wszystko po to, by zapewnić mu wspomnianą ochronę i prywatność. W małej, cichej miejscowości Gland położonej przy jeziorze Genewskim mieszka blisko 12 tysięcy mieszkańców i niewątpliwie zachowanie dyskrecji jest tu bardzo ważne. Sąsiedzi od 2013 roku utrzymywali tajemnicę zdrowia Michaela Schumachera, ale teraz powoli się to zmienia.

DESERY BEZ CUKRU, GRZECHY KIEROWCÓW, JEREMY SOCHAN, MANESKIN - ESKA XD #056

Michael Schumacher - sąsiedzi go widzieli

Rodzina Schumachera robi wszystko, by zachować prywatność i nie ujawniać informacji na temat stanu zdrowia kierowcy. W zeszłym roku serwis Paris March poinformował, że według bliskich krewnych Schumiego, Niemiec pozostaje niemal bez ruchu. Płacze, gdy wygląda przez okno i patrzy na otaczający krajobraz wokół jego domu. Teraz, jak pisze serwis givemesport.com powołując się na niemiecki magazyn Bunte, Michael Schumacher był zauważony przez sąsiadów, gdy spędzał czas w luksusowej willi za 26 milionów funtów na Majorce. Było to na początku 2022 roku. Schumacher miał przylecieć helikopterem do Port d'Andratx na święta Bożego Narodzenia i tam świętować swoje 50. urodziny, które obchodził 3 stycznia. Według relacji personel medyczny towarzyszył Schumacherowi w drodze do willi na Majorce, Villa Yasmin, która wcześniej należała do szefa klubu Realu Madryt, Florentino Pereza.

Michael Schumacher - stan zdrowia

Stan zdrowia Michaela Schumachera 2022 wywołuje smutek wśród wielu fanów Formuły 1, ale także w gronie osób, które znają nazwisko i osiągnięcia tego kierowcy. Niedawno, były szef zespołu Scuderia Ferrari F1, w którym Schumi odnosił największe sukcesy w karierze zdradził, że Corinnie Schumacher (żonie kierowcy) udało się uchronić Michaela przed śmiercią, ale jednocześnie wzięła na siebie całą odpowiedzialność nad opieką. Niewątpliwie to dobra informacja, że Schumacher mógł opuścić dom w Szwajcarii, aby na Majorce spędzić urodziny.

Michael Schumacher 2022: STAN ZDROWIA. Te słowa nie zostawiły złudzeń [NOWE INFO]

Sonda
Czy pamiętasz, jak Schumacher jeździł w F1?

Michael Schumacher - wypadek

Siedmiokrotny mistrz świata w Formule 1 uległ poważnemu wypadkowi, podczas wypoczynku w górach. Schumi wraz z rodziną wybrał się na narty we francuskie Alpy. Zjeżdżając z góry, jak twierdzą świadkowie, zboczył z trasy i uderzył głową o kamienie. Od 29 grudnia 2013 roku kierowca nie był widziany w miejscu publicznym.

Michael Schumacher niedługo przed tragedią sugerował, by lecieć do Dubaju i skoczyć ze spadochronu. Uważał, że śnieg w Alpach nie jest idealny. Ostatecznie jednak większościowo zdecydowali się zostać we Francji. Małżonka kierowcy ujawniła kulisy sugerując, że tragedii można było uniknąć.