Polska - Meksyk 2022: DATA, GODZINA, STATYSTYKI. Kiedy i o której mecz Polska - Meksyk?

i

Autor: JANEK SKARZYNSKI/AFP/East News Polska - Meksyk 2022: DATA, GODZINA, STATYSTYKI. Kiedy i o której mecz Polska - Meksyk?

Mecz Polska - Meksyk 2022: STATYSTYKI, DATA, GODZINA. O której godzinie Polska Meksyk?

2022-11-22 10:14

Polska - Meksyk 2022 jest pierwszym meczem tych drużyn od 5 lat. Jednocześnie pierwszym aż tak ważnym w historii polskiego futbolu. Piłkarze Czesława Michniewicza rozpoczynają walkę o punkty, w ramach mistrzostw świata w Katarze. Tym bardziej trzeba zapamiętać, kiedy jest mecz Polska - Meksyk. Dodatkowo podrzucamy informacje odnośnie tego, o której godzinie i na jakim stadionie rozegrany będzie pojedynek 1. kolejki fazy grupowej!

Spis treści

  1. Polska - Meksyk 2022: data
  2. Polska - Meksyk 2022: godzina
  3. Polska - Meksyk 2022: statystyki

Polska - Meksyk 2022: data, godzina i statystyki przydadzą się osobom, które mają wielkie nadzieje wobec tego spotkania. Pierwszy mecz Polski na mundialu w Katarze 2022 będzie swego rodzaju weryfikacją umiejętności, taktyki oraz kondycji. Piłkarze prowadzeni przez Czesława Michniewicza nie są przyzwyczajeni do gry w takich temperaturach, a kilku zawodników z podstawowego składu gra w swoich klubach od pierwszych minut. W dużym osłabieniu zagrają również nasi rywale. W sierpniu kontuzji lewej nogi doznał piłkarz Sevilli, Jesus Corona, nie zagra Carlos Vela, a także wieloletni piłkarz Manchesteru United, Javier Hernandez. Mecz Polska - Meksyk w Katarze 2022 ustawi układ drużyn w tabeli. Tym bardziej, że będziemy znać już wynik pojedynku Argentyny z Arabią Saudyjską.

Mundial 2022: TERMINARZ, MECZE, POLSKA, TABELA, GRUPY. Kiedy i z kim mecze Polski?

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Polska - Meksyk 2022: data

Mecz Polska - Meksyk w Katarze 2022 jest pierwszym spotkaniem piłkarzy Czesława Michniewicza, w walce o minimum na tym turnieju. Biało-czerwoni mają za cel wyjść z grupy i żeby tego dokonać należy pokonać minimum dwóch rywali. Biorąc pod uwagę, że z Arabią Saudyjską powinniśmy wygrać bez problemu, to właśnie z Meksykiem na start powinniśmy zdobyć trzy punkty. W pojedynku z Argentyną będzie o to jeszcze trudniej. Polska - Meksyk 2022 odbędzie się 22 listopada. Polacy zagrają na Stadionie 974 w Dosze. Liczbą oznaczone zostały kontenery wtopione w konstrukcje obiektu.

Polska - Meksyk 2022: godzina

O której godzinie mecz Polska - Meksyk 22.11.2022? Spotkanie rozpocznie się punktualnie o 17:00. Oznacza to, że jeśli macie na drugą zmianę, a chcecie obejrzeć pojedynek biało-czerwonych, to będziecie musieli wziąć wolne.

Polska - Meksyk 2022: statystyki

Statystyki Polska - Meksyk 2022 nie pozwalają myśleć, że biało-czerwoni są faworytem w spotkaniu. Co innego skład reprezentacji Polski, który napiszkowany jest gwiazdami europejskiej piłki. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami miał miejsce w listopadzie 2017 roku. Meksyk wygrał z nami w towarzyskim spotkaniu. Co więcej w XXI wieku, w starciach z zespołem z Ameryki Południowej nie mamy na koncie żadnego zwycięstwa. Ostatnie odnieśli w 1978 roku 1:3 po dwóch bramkach Zbigniewa Bońka i jednej Kazimierza Deyny. Czas na przełamanie i zwycięstwo.

MŚ Katar 2022 - strefa czasowa. Która jest teraz godzina w Katarze?

Sonda
Jakim wynikiem zakończy się mecz Polska - Meksyk?