Mecz Polska - Holandia ONLINE NA ŻYWO.

Autor: JOHN MACDOUGALL/AFP/East News Mecz Polska - Holandia ONLINE NA ŻYWO.

MECZ POLSKI NA ŻYWO

Polska przegrała z Holandią, w ostatnich minutach. Polacy przebiegli więcej kilometrów, oddali więcej strzałów celnych. Probierz: "Jest niedosyt" [ZAPIS RELACJI]

2024-06-16 17:43

Mecze Polska Holandia ONLINE NA ŻYWO - jaki jest wynik? Jak wyglądał mecz Polska Holandia 16.06.2024? Co się działo na boisku podczas meczu Polska Holandia na Euro 2024? Jeśli z jakiegoś powodu nie mogliście oglądać pierwszego starcia biało-czerwonych na mistrzostwach Europy, to dobrze trafiliście. Relacja na żywo Polska Holandia online dostępna jest na naszej stronie. A niewątpliwie to arcyważne spotkanie z wielu powodów. Przede wszystkim chodziło o zdobycie minimum jednego punktu, ale także udowodnienie niedowiarkom, że piłkarze za kadencji Michała Probierza zrobili postęp w grze kombinacyjnej i doskonale przystosowują się do taktyki.

Mecz Polska - Holandia ONLINE NA ŻYWO 16 czerwca. Jak wyglądał mecz Polska Holandia 16.06.2024? Czy mecz Polska Holandia online emocjonował tak samo jak kibiców na trybunach? Jaki jest wynik Polska Holandia dzisiaj 16.06.2024? Zastanawiacie się, czy Polska wyjdzie z grupy na Euro 2024 biorąc pod uwagę to jak zagrała z Holandią? Internauci na temat tego spotkania zadali niezliczoną liczbę pytań. Wszystkiego dowiecie się za sprawą naszej relacji minuta po minucie. Jeśli godzina meczu Polska Holandia nie była dla Was dobra, to za sprawą naszej tekstowej relacji doskonale nadrobicie zaległości. Biało-czerwoni liczyli, że unikną porażki w pierwszym spotkaniu. W drugim bowiem o wszystko zagrają z reprezentacją Austrii. Wiedzieli jednocześnie, że zwycięstwem z Holandią uciszą niedowiarków, którzy wątpili w ich formę. Jak ostatecznie wyglądał mecz Polska Holandia 16.06.2024 na żywo?

Wyniki wszystkich meczów Euro 2024 na żywo. TABELE, GRUPY, PUNKTY, WYNIKI

Euro Niemcy 2024 - TABELA, GRUPY, WYNIKI. Jak wyglądają tabele Euro 2024?

Tak Polacy kibicują w Hamburgu

Mecz Polska - Holandia ONLINE NA ŻYWO

Polska - Holandia 16.06.2024 na żywo to pierwszy mecz naszych piłkarzy na turnieju Euro 2024, który jednocześnie jest piątym turniejem dla biało-czerwonych w historii. W poprzednich latach obowiązywała zasada, że jeśli Polska przegrała pierwszy mecz w fazie grupowej, to nie wychodziła z turnieju. Sam Michał Probierz nie przywiązuje jednak do tego większej uwagi i nie jest przesądny. Selekcjoner nie mógł skorzystać z kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego i Pawła Dawidowicza. Pod znakiem zapytania stał występ Karola Świderskiego. Nasi przeciwnicy mają równie dużo jak nie więcej problemów. Turniej musieli odpuścić sobie takie gwiazdy jak Frenkie de Jong, Marten de Roon i Teun Koopmeiners. Z powodu kontuzji wypadł też Brian Bobber i podstawowy, prawy obrońca Denzel Dumfries.

Mecz Polska - Holandia WYNIK LIVE Euro 2024

Jaki jest wynik meczu Polska - Holandia 16.06.2024? Kto wygrał Polska czy Holandia 16 czerwca 2024? Wynik meczu Polska Holandia poznamy około godziny 16:50. Śledźcie naszą relację minuta po minucie, by nie przegapić najważniejszych momentów pojedynku w Hamburgu!