Polska - Austria: DATA, GODZINA. Kiedy i o której godzinie Polska - Austria 2024 na żywo?

i

Autor: Sylwia Dąbrowa/Polska Press/East News Polska - Austria: DATA, GODZINA. Kiedy i o której godzinie Polska - Austria 2024 na żywo?

DRUGI MECZ NA EURO 2024

Polska - Austria: DATA, GODZINA. Kiedy i o której godzinie Polska - Austria 2024 na żywo?

2024-06-21 11:10

Kiedy jest mecz Polska - Austria 2024? O której godzinie drugi mecz Polski na Euro 2024? Piłkarzy Michała Probierza po pojedynku z Holandią czeka kolejne trudne zadanie. Na boisku staną naprzeciwko Austriakom, którzy uchodzą za czarnego konia turnieju. Wszystko za sprawą faktu, że to młoda, zgrana ze sobą ekipa, która na co dzień gra w topowych klubach. Austria już przed mistrzostwami Europy pokazywała świetną formę. Pokonali reprezentację Turcji pięcioma bramkami różnicy, wygrali z Serbią, a w listopadzie poprzedniego roku wygrali z Niemcami. Aczkolwiek Polska również ma na koncie zwycięstwo z zachodnim na mapie sąsiadem.

Spis treści

  1. Polska - Austria: KIEDY JEST MECZ?
  2. Polska - Austria: O KTÓREJ GODZINIE?

Polska - Austria: kiedy jest mecz? Zastanawiacie się, o której godzinie Polska - Austria na żywo? Zdecydowanie to drugie pytanie wywołuje ciekawość, bo mecze na Euro 2024 rozgrywane są o trzech różnych godzinach. Nie ma znaczenia poziom drużyn grających i to jak bardzo hitowy będzie to pojedynek. Najlepszym tego przykładem jest spotkanie Hiszpanów z Chorwatami, który odbył się o godzinie osiemnastej, podczas gdy utarło się, że najbardziej elektryzujące spotkania rozpoczynają się o godzinie dwudziestej pierwszej. Pojedynek reprezentacji Polski z Holandią wyznaczono na godzinę piętnastą. A już wiadomo, że godzina meczu Polska Austria 2024 jest inna. 

Wyniki wszystkich meczów Euro 2024 na żywo. TABELE, GRUPY, PUNKTY, WYNIKI

Tak Polacy kibicują w Hamburgu

Polska - Austria: KIEDY JEST MECZ?

Kiedy jest mecz Polska - Austria? Drugi mecz Polski na Euro 2024 wywołuje jeszcze większe emocje niż spotkanie z Holandią. Polska będzie się bić o wyjście z grupy i to właśnie Austria wydaje się najsłabszym przeciwnikiem w grupie. W grę wchodzą tylko trzy punkty, o które Polacy powalczą 21 czerwca. Koniecznie ustawcie przypomnienie w telefonie.

Polska - Austria: O KTÓREJ GODZINIE?

Mecz Polska - Austria 21.06.2024 na żywo odbędzie się na Stadionie Olimpijskim w Berlinie, czyli w tym miejscu, w którym w połowie lipca zobaczymy finałowe starcie. Początek meczu Polaków o godzinie 18:00. Spotkanie skomentują Dariusz Szpakowski i Grzegorz Mielcarski.

Grupa D EURO 2024 - Polska: WYNIKI, TABELA, PUNKTY. Sytuacja Polski i miejsce w grupie D

Listen on Spreaker.