Mecz Polska - Austria ONLINE NA ŻYWO. RELACJA i WYNIK LIVE meczu Euro 2024

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS Mecz Polska - Austria ONLINE NA ŻYWO. RELACJA i WYNIK LIVE meczu Euro 2024

DRUGI MECZ POLSKI NA EURO 2024

Mecz Polska - Austria 21.06.2024 ONLINE NA ŻYWO. Demolka w Berlinie. Przegrywamy sromotnie z Austrią

2024-06-21 20:24

Mecz Polska - Austria ONLINE NA ŻYWO - wynik meczu na Euro 2024 poznacie za pośrednictwem naszej relacji! Jeśli nie możecie oglądać Polska vs Austria 21 czerwca 2024 na żywo, to najlepsza alternatywa, by wiedzieć jak wyglądało hitowe starcie w grupie D. Polska w meczu z Austrią musiała zdobyć trzy punkty, by liczyć się w walce o awans minimum z trzeciego miejsca. Ewentualna przegrana, której przez ani minutę nie braliśmy pod uwagę oznacza, że biało-czerwoni znacznie oddalą się od fazy pucharowej. Jak wyglądał mecz Polska Austria 21.06.2024? Jaki jest wynik Polska Austria dzisiaj? Relacja na żywo czeka na Was!

Spis treści

1. Mecz Polska - Austria ONLINE NA ŻYWO

Polska - Austria 1:3

Gole: 9' Gernot Trauner, 30' Krzysztof Piątek, 68' Baumgartner, 78' Arnautović (rzut karny)

Żółte kartki: 53' Slisz (przytrzymywanie); 55' Wimmer (kopnięcie w nogi); 61' Moder (stempel na nogę); 64' Lewandowski (uderzenie łokciem); 69' Arnautović (niesportowe zachowanie); 77' Szczęsny

Czerwone kartki:

Skład Polski: Szczęsny - Bednarek, Dawidowicz, Kiwior - Frankowski, Piotrowski (Moder 46'), Zieliński, Slisz, Zalewski - Buksa (Lewandowski 59'), Piątek (Świderski 59').

Skład Austrii: Pentz - Posch, Lienhart, Trauner, Mwene - Seiwald, Grillitsch - Laimer, Baumgartner, Sabitzer - Arnautović.

Mecz Polska - Austria ONLINE NA ŻYWO 21 czerwca 2024. Jak wyglądał mecz Polska Austria 21.06.2024? Czy mecz Polska Austria online emocjonował równie bardzo jak kibiców na trybunach stadionu w Berlinie? Jaki jest wynik Polska Austria na Euro 2024 i co on dla nas oznacza? Czy Polska wyjdzie z grupy Euro 2024? Jeśli z jakiegoś powodu nie mogliście oglądać tego starcia, to mamy dla Was doskonałą alternatywę. Polska Austria dzisiaj w piątek na żywo możecie śledzić za naszym pośrednictwem. To swego rodzaju transmisja Polska Austria live, ale w postaci relacji minuta po minucie, dzięki czemu żadna ważna akcja Wam nie umknie. Wiedzieliśmy, że biało-czerwoni muszą wygrać z Austrią, by zdobyć niezwykle cenne trzy punkty. Jednocześnie było wiadomo, że piłkarze Ralfa Rangnicka postawią nam wysoko poprzeczkę, tak jak Francuzom w spotkaniu pierwszej kolejki. Austria z Francją wymieniła więcej podań, dłużej utrzymywała się przy piłce, a oprócz tego była skuteczniejsza w środku pola gry. Straciła jednak bramkę po golu samobójczym i znalazła się w takiej samej sytuacji jak reprezentacja Polski. Z zerowym dorobkiem punktów. Stało się jasne, że mecz Polska Austria 21.06.2024 live jest swoistym starciem o potencjalny awans do fazy pucharowej!

Wyniki wszystkich meczów Euro 2024 na żywo. TABELE, GRUPY, PUNKTY, WYNIKI

Kiedy mecz Polska - Francja na Euro 2024? O KTÓREJ GODZINIE Polska Francja na żywo?

Kibice bawią się przed meczem Polska - Austria

Mecz Polska - Austria ONLINE NA ŻYWO

Statystyki meczów Polska Austria przemawiały na naszą korzyść. Z Austrią graliśmy dziesięć razy. Wygraliśmy pięciokrotnie, dwukrotnie zremisowaliśmy i trzy razy ze smutkiem przyjmowaliśmy porażkę. Bilans bramkowy jest niemalże stykowy i wynosił 19-17.

Holandia - Francja 21.06.2024: SKRÓT MECZU, WYNIK, STATYSTYKI. Sytuacja w polskiej grupie

Ile drużyn wychodzi z grupy na Euro 2024? Rewelacyjne rozwiązanie dla Polski!

Najbardziej pamiętnym pojedynkiem z Austrią było starcie z 2008 roku. Wtedy na mistrzostwach Europy zremisowaliśmy 1:1. W tym meczu bramka wyrównująca dla Austriaków padła po kontrowersyjnej decyzji Howarda Webba o podyktowaniu rzutu karnego, w ostatnich minutach spotkania. Ostatnie mecze Polska Austria miały miejsce w 2019 roku. W eliminacjach do Mistrzostw Europy 2020 wygraliśmy w Wiedniu 1:0 a w Warszawie zremisowaliśmy 0:0.

Czy Polska wyjdzie z grupy na Euro 2024? Co się musi stać, żeby Polska awansowała?