Anglia - Holandia

i

Autor: PIOTR DZIURMAN/REPORTER Mecz Anglia - Holandia na Euro 2024.

Mistrzostwa Europy

Mecz Anglia - Holandia: kiedy i gdzie oglądać półfinał Euro 2024? Transmisja w TV i online

2024-07-07 14:56

Anglia - Holandia to przedostatnie spotkanie na Euro 2024. O udział w finale zawalczą dwie drużyny z dużymi sukcesami w przeszłości. Ci pierwsi awansowali do półfinału po wygranym meczu ze Szwajcarią. Drudzy pokonali Turcję. Oznacza to, że obie reprezentacje pokonały wielkie niespodzianki turnieju. Kiedy i o której godzinie mecz między nimi? Gdzie będzie można go obejrzeć?

Mecz Anglia - Holandia to prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej. To także spotkanie, które na pewno zainteresuje wszystkich fanów futbolu. Holandia była jednym z naszych rywali na tegorocznym Euro w Niemczech. Pokonali nie tylko Biało-czerwonych. W pierwszych dwóch meczach fazy pucharowej poradzili sobie tak dobrze, że teraz mają szansę na wielki finał. Jednak aby zagrać w ostatnim meczu turnieju, muszą pokonać innego wielkiego rywala. W walce o finał zmierzą się z Anglię, która na pewno po zajęciu drugiego miejsca na Euro 2020 ma duże nadzieje na rewanż. Trudno wskazać tutaj faworyta, dlatego warto obejrzeć to emocjonujące starcie. Kiedy i o której godzinie odbędzie się drugi półfinał Euro 2024?

Mecz Hiszpania - Francja: kiedy półfinał Euro 2024? Godzina, transmisja w TV i online

Polacy wrócili z nieudanego Euro 2024. Kibice gorąco przywitali ich na lotnisku

Mecz Anglia - Holandia. Data i godzina

Mecz Anglia - Holandia odbędzie się w środę 10 lipca 2024. Miejscem wydarzenia będzie stadion Signal Iduna Park w Dortmundzie. Zgodnie z harmonogramem fazy pucharowej turnieju, zawodnicy wejdą na murawę chwilę przed godziną 21:00. Sprawdź niżej, gdzie oglądać mecz.

Mecz Anglia - Holandia. Transmisja w TV i online

Mecz Anglia - Holandia będzie można śledzić w telewizji i internecie. Spotkanie obejrzą widzowie TVP1, TVP Sport i TVP 4K. W internecie transmisja dostępna będzie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport, Smart TV i HbbTV. 

Listen on Spreaker.