Mariusz Sobczak

i

Autor: Instagram.com/supermariotrener

Mariusz Sobczak - kim jest? Super Mario, High League 2, wzrost, waga, wiek, trener, TikTok, Instagram

2022-02-02 15:36

Mariusz Sobczak jest gwiazdą polskiego internetu. Od dawna cieszy się popularnością głównie na Instagramie. Mariusz miał wziąć udział w walce w ramach wydarzenia High League 2. Nie wszyscy go znają, a więc kibice mogą szukać informacji na jego temat. Ciekawostki o Mariuszu podajemy w serwisie ESKA.pl.

Kim jest Mariusz Sobczak? To pytanie mogą zadawać sobie osoby, które zobaczyły go na liście uczestników walk w ramach High League 2. Miał stanąć on na ringu podczas tego wydarzenia. Super Mario, High League 2, wzrost, waga, wiek, trener, Facebook, Instagram - to właśnie te frazy najczęściej pojawiają się w Google obok jego nazwiska, dlatego też postaramy się podać wyjaśnienie każdej z nich. Sprawdź ciekawostki o Sobczaku niżej.

[AKTUALIZACJA] Mariusz Sobczak nie weźmie udziału w High League 2 z powodu kontuzji. Zastąpi go Mateusz Tarzan Leśniak. 

High League 2 - KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i z kim walczy?

Mariusz Sobczak - Super Mario

Kim jest Super Mario i co ma on wspólnego z uczestnikiem High League 2? Okazuje się, że jest to sam Mariusz Sobaczak. Super Mario to jego ksywka oraz nazwa, pod którą prowadzi swoje media społecznościowe.

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

Mariusz Sobczak - High League 2

High League 2 to wydarzenie, w którym miał wziąć udział udział Mariusz Sobczak. Według nieoficjalnych informacji, walka z jego udziałem miała odbyć się jako pierwsza. Rywalem Super Mario miał być Konrad Karwat.

Mariusz Sobczak - wzrost, waga, wiek

Ile lat ma Mariusz Sobczak? Ile waży? Ile ma wzrostu? Odpowiedzi na te pytania są ważne w przypadku zawodników walka tego typu. Mężczyzna urodził się w 1988 roku, a więc w 2022 skończy 34 lata. Nie ma jednak informacji o jego wzroście i wadze. 

Sonda
Która walka na High League 2 jest najciekawsza?

Mariusz Sobczak - trener

Czym zawodowo zajmuje się Mariusz Sobczak? Mężczyzna pracuje jako trener personalny. Różnymi wskazówkami o sporcie i diecie dzieli się też w mediach społecznościowych, głównie na Instagramie.

Mariusz Sobczak - Instagram, TikTok

Gdzie w mediach społecznościowych można znaleźć Super Mario? Najwięcej materiałów dodaje w dwóch aplikacjach - TikToku i Instagramie. W tej pierwszej można znaleźć go pod nazwą supermariotrener. Obserwuje go ponad 6 tys. osób. Pod taką samą nazwą widnieje na Instagramie. Tam śledzi go ponad 5 tys. użytkowników.