Marcin Najman - Bonus BGC: WYNIK WALKI. Jak wyglądało starcie i nokaut Najmana?

2019-10-27 0:31 RW
Marcin Najman - Bonus BGC: WYNIK WALKI. Fame MMA ma nowego bohatera!
Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS

Marcin Najman - Bonus BGC to walka wieczoru na Fame MMA 5. Widzowie z dużą niecierpliwością czekali na to starcie, ponieważ zobaczyć legendarnego polskiego, emerytowanego pięściarza, w starciu z popularnym Youtuberem - to niecodzienny widok. Tym bardziej, że obaj panowie byli pewni swoich umiejętności i przekonywali, że czują się dobrze przygotowani. Jak przebiegała walka? Kto wygrał? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl!

Marcin Najman - Bonus BGC: wynik walki można było przewidzieć. Większość osób stawiała na Youtubera, który nie ma dużego doświadczenia, jeśli chodzi o sporty walki. W Ergo Arenie publiczność skandowała jego pseudonim i pewnie w jakiś sposób dodało mu to skrzydeł. W końcu przetrwał ponad 30 sekund, a jak wiemy, Najman zapowiadał, że tyle czasu mu wystarczy do pokonania swojego rywala. Wynik walki Marcin Najman - Bonus BGC nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem. Technicznym nokautem w pierwszej rundzie zwyciężył 40-letni pięściarz z Częstochowy. Jak się okazało tuż po walce, nie będzie to jego ostatnia przygoda z galami Federacji Fame MMA. W innych walkach Isamu pokonał Rafonixa, Kruszwil wygrał z Mini Majkiem, a Kamil Hassan zwyciężył z Krystianem Wilczakiem. Warto dodać, że swój pojedynek na punkty wygrał Marcin Malczyński i tym samym został mistrzem wagi średniej. Jego brat, Dawid, obronił tytuł w walce z Olejnikiem. 

Zobacz: FAME MMA 5 NA ŻYWO - RELACJA ONLINE MINUTA PO MINUCIE. FAME MMA 5 LIVE

Marcin Najman - Bonus BGC: jak wyglądała walka?

Wynik walki Najman - Bonus BGC nie powinien być dla nikogo szokiem. W walce wieczoru, która miała miejsce w trójmiejskiej Ergo Arenie, Marcin Najman znokautował Piotra "Bonusa BGC" Witczaka w pierwszej rundzie. Legendarny pięściarz mógł zaskoczyć wiele osób tym, że w pierwszych pięciu sekundach obalił swojego rywala na deski. Tam próbował założyć mu trójkąt, jednak to się nie udało. Szybko zmienił taktykę i zaczął uderzać w twarz Bonusa. Chwilę później nieco zwolnił, a sędzia widząc, że nic się nie dzieje podniósł pojedynek. W stójce Najman był dużo lepszy od Witczaka. Miał pełną kontrolę nad starciem i jego doświadczenie było widoczne. Jeden z ciosów zadanych lewą ręką zamroczył Bonusa i mieliśmy po walce.

Najnowsze