FAME MMA 5 - LIVE

i

Autor: materiał prasowy / https://ticketos.pl

FAME MMA 5 NA ŻYWO - RELACJA ONLINE MINUTA PO MINUCIE. FAME MMA 5 LIVE

2019-10-26 23:04

FAME MMA 5 NA ŻYWO - MINUTA PO MINUCIE. Relacja online dla osób, które nie mogą oglądać FAME MMA 5 LIVE. 26 października dojdzie do starć wielu czołowych gwiazd polskiego YouTube. Zawalczy jeden z najpopularniejszych twórców, Lord Kruszwil, Isamu, a także pogromca reklam, AdBuster. Walka wieczoru Fame MMA 5 to starcie Marcina Najmana z Bonusem BGC. Gala FAME MMA NA ŻYWO w internecie - w postaci relacji na ESKA.pl.

FAME MMA 5 NA ŻYWO - RELACJA ONLINE. Z myślą o osobach, które nie mogą oglądać gali FAME MMA 5 LIVE komentujemy ją minuta po minucie na ESKA.pl. Przekonajcie się sami i śledźcie z nami FAME MMA 5. Wyniki wszystkich walk będą emocjonujące, w końcu w okrągłej klatce pojawią się najpopularniejsi internetowi twórcy. Gala FAME MMA 5 na żywo to w sumie osiem ciekawych zestawień, które przejdą do historii tej Federacji. 26 października w walce wieczoru Isamu zawalczy z Rafonixem. W klatce pojawi się również debiutujący Marcin Malczyński, który zmierzy się z doświadczonym, jeśli chodzi o sporty walki Youtuberem, AdBusterem. Starcie odbędzie się o tytuł mistrza kategorii średniej. Młodszy brat Marcina - Dawid Malczyński podejmie wyzwanie Olejnika, wchodząc po raz trzeci do klatki, by bronić pasa mistrzowskiego w kategorii półśredniej. Już przed galą elektryzowała walka Marcin Najman Bonus BGC. Ciekawe, który z zawodników okaże się lepszy. W trakcie eventu odbędzie się występ bardzo oryginalnego i popularnego na europejskiej scenie muzycznej rapera.

Oto karta walk FAME MMA 5:

Hassi (Kamil Hassan) - Oleg (Oleg Riaszeńczew)
Kasti (Kamil Stępiński) - Krycha (Krystian Wilczak)
Ewelona (Ewelina Kubiak) - Esmeralda (Monika Godlewska)
Malczyński (Dawid Malczyński) - Olejnik (Tomasz Olejnik)
Isamu (Szymon Kasprzyk) - Rafonix (Marcin Krasucki)
Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski) - Lord Kruszwil (Marek Kruszel) - Super Freak Fight
Malczyński (Marcin Malczyński) - AdBuster (Marek Hoffmann) - Walka o pas
Bonus BGC (Piotr Witczak) - Najman (Marcin Najman) - Main Event

FAME MMA 5 NA ŻYWO, WYNIKI, WALKI - RELACJA ONLINE

18:45

Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z Gali FAME MMA 5. Początek o godzinie 19:55.

19:22

Tuż przed galą Fame MMA 5 w studio organizatorzy opowiedzieli o swoim zaskoczeniu rozwojem Federacji: - Spodziewaliśmy się, że to będzie popularne, ale nie sądziliśmy, że będziemy mogli już w czasie piątej gali być w Ergo Arenie.

20:10

Rozpoczynamy! Trwa prezentacja zawodników Fame MMA 5!

20:13

Podczas przedstawienia zawodników publiczność nagłośniej skandowała pseudonim Piotra Witczaka, czyli Bonus BGC!

20:19

Czas na pierwsze starcie podczas Fame MMA 5! Oglądamy walkę:

Kamil "Hassi" Hassan - Oleh Riaszeńczew

20:28

Hassan od pierwszych sekund atakował swojego rywala. Był bardzo aktywny i komentatorzy zastanawiali się, ile siły wystarczy zawodnikowi. Hassan cierpliwie czekał na swoją okazję, kopnął i... udało się. Znokautował uderzeniem w głowę Olha Riaszeńczewa. Oleh padł, jak rażony piorunem. 

20:31

Oleh Riaszeńczew po walce: - Zamieszanie małe mam w głowie. Sam boks nie wystarczył. Jak mnie zaproszą na kolejną galę, to wystąpię.

Kamil Hassan po walce: - Byłem przygotowany na trzy rundy, nie sądziłem, że to się zakończy tak szybko. Do następnej walki chciałbym wyzwać Maksymiliana Wiewiórkę. Chciałbym zrobić z nim rewanż, zapraszam cię.

20:33

Czas na drugą walkę na Fame MMA 5! To oni mają jeden z największych konfliktów, jeśli chodzi o wszystkich zawodników Federacji. 

Kasti (Kamil Stępiński) - Krycha (Krystian Wilczak)

20:41

Ruszyli szybko na siebie i wiedzieliśmy, że będzie się działo. Najpierw Krycha powalił Kastiego, ale ten szybko się wydostał z objęć swojego rywala i zamienili się pozycjami. Panowie długo stali przy siatce - Krycha przytrzymywał swojego rywala, a Kasti uderzał z góry. Ewidentnie ten pierwszy stracił siły. Za nami pierwsza runda!

20:45

Na początku drugiej rundy Kasti zaatakował swojego rywala, a ten upadł. Walka przeniosła się do parteru. Zawodnicy długo się trzymali aż w końcu Kasti postanowił wstać i stojąc kopał i bił z góry swojego rywala. Krycha nie chce wstać, woli leżeć, co nie podoba się kibicom. Sędzia słusznie podniósł walkę. Panowie mocno zmęczeni. Obaj nie mają  pomysłu na ten pojedynek. 

20:46

Przed nami trzecia runda. Na punkty wygrywa Kasti. 

20:51

Kasti w trzeciej rundzie powoli robił sobie przewagę punktową. Trzeba jednak przyznać, że w trzeciej rundzie Krycha wyszedł bardziej zmotywowany. Przez 50 sekund tylko leżał na swoim rywalu. Wynik powinien być tylko jeden.

20:56

Krystian "Krycha" Wilczak: - Witam wszystkich, coś nie zagrało. Kamil mi podziękował, ja mu powiedziałem, że coś źle wypadłem. Był lepszy, nie zrobiłem takiej pracy, jaką robię na co dzień. Przepraszam wszystkich, których zawiodłem. Postaram się wrócić silniejszy, dziękuję Kamilowi. Wracam do treningów i może bardziej postawię na przygotowanie mentalne, bo to głowa mi nie zagrała, jak wychodziłem do klatki.

Kamil "Kasti" Stępiński: - Dobry wieczór, to jest zasługa moich trenerów. W szatni myślałem, że się popłaczę. Biłem tylko jedną ręką, bo coś mi strzeliło w barku. 

21:00

Czas na pierwszą i jedyną walkę kobiet! 75 kg vs 66 kg, czyli pojedynek:

Ewelona (Ewelina Kubiak) - Esmeralda (Monika Godlewska)

21:07

Ruszyły na siebie szybko, ale bez większej techniki. Punktuje Ewelona, a Esmeralda przewraca się o swoje nogi. Była lepiej przygotowana niż podczas walki z Martą Linkiewicz.

21:09

Sędzia przerywa pojedynek! Ewelina Kubiak pokonuje Esmeraldę Godlewską.

21:10

Ewelina Kubiak wygrywa przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie.

21:13

Godlewska: - Nie udało się ponownie. Nasza bójka była na początku chaotyczna i tak się skończyła. Jeżeli będę miała możliwość, to chętnie wezmę udział w kolejnej walce.

Kubiak: - To był mój debiut i zanim zawalczę z Lil Masti o pas, chciałabym zawalczyć z kimś innym. Weszłam do klatki, by wygrać i to mi się udało.

21:17

Kacper Blonsky zadebiutuje na Fame MMA 6! Wykonawca hitu Eluwina wyzwał do pojedynku Youtubera, który dał się poznać pod pseudonimem "Tromba".

21:20

Czas na pierwszą walkę o pas! 

Malczyński (Dawid Malczyński) - Olejnik (Tomasz Olejnik)

21:22

ZACZYNAMY!

21:25

Malczyński od pierwszych sekund zaczął atakować, ale Olejnik nie zostawał dłużny. Wydawało się, że ma walkę pod kontrolą, jednak zamknął na chwilę oczy i dostał mocne uderzenie nogą w wątrobę. Upadł na deski - bez szans. Nokaut.

21:28

Tomek Olejnik: - Tym razem się nie udało, szacunek dla Dawida. Podjąć z nim walkę, podniosłem sobie wysoko poprzeczkę. Wygrał lepszy. Po tej walce nasz konflikt jest zakończony.

Dawid Malczyński: - Zaskoczył mnie, ruszył na mnie, chyba coś dostałem w twarz. Miałem plan na walkę, nie udało się, to wjechał plan B, czyli uderzenie nogą. Spodziewałem się, że jak ręka nie wejdzie, to wejdzie noga. Ostatnio robiliśmy test, jest jedna walka, którą musi zrobić Adrian Polak, by ze mną stanąć do rewanżu.

21:35

Czas na pierwszych muzycznych gości dzisiejszego wieczoru. Na scenie wykonawcy Letni Chamski Podryw. Wykonują nową wersję hitu, od którego wszystko się zaczęło - Czinkłaczento. 

21:45

Czas na kilkunastominutową przerwę. W tym czasie przypominamy wyniki dotychczasowych walk: 

Hassi (Kamil Hassan) - Oleg (Oleg Riaszeńczew)
Kamil Hassan znokautował swojego rywala uderzeniem nogą w głowę

Kasti (Kamil Stępiński) - Krycha (Krystian Wilczak)
Jednogłośna decyzja sędziów, po trzech rundach wygrał Kamil Stępiński 

Ewelona (Ewelina Kubiak) - Esmeralda (Monika Godlewska)
Ewelina Kubiak wygrywa przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie

Malczyński (Dawid Malczyński) - Olejnik (Tomasz Olejnik)
Dawid Malczyński wygrał przez techniczny nokaut kopnięciem w wątrobę.

21:55

Trwają rozmowy w studio Fame MMA. Jednym z gości jest Marcin Różalski: - Miałem przyjemność trzy razy walczyć w tej hali. Emocje i doping, nie odbiegają poziomem od gal, na których ja walczyłem.

21:57

Przed nami druga część gali! Zawalczą w niej: 

  • Isamu (Szymon Kasprzyk) - Rafonix (Marcin Krasucki)
  • Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski) - Lord Kruszwil (Marek Kruszel) - Super Freak Fight
  • Malczyński (Marcin Malczyński) - AdBuster (Marek Hoffmann) - Walka o pas
  • Bonus BGC (Piotr Witczak) - Najman (Marcin Najman) - Main Event

22:00

Marcin Różalski o walce Mini Majk vs Kruszwil: Jestem sercem za Mini Majkiem. Podchodzi do walki bardziej charakternie. Z niego aż emocje kipią. Nie wiem, jak podchodzi do walki Kruszwil. Nie wiem kiedy on gra, kiedy przestaje grać. Obserwując jego postać uważam, że jest słabym aktorem, kreowana przez niego. Nie wiem, ile jest jego, a ile jest gry. Za mną to nie przemawia. 

22:06

Marcin Najman przed walką: - Gdybym przegrał, to byłaby to niekomfortowa sytuacja. Mam doświadczenie, więc to powinno mi pomóc.
Mini Majk przed walką: - Mogę wygrać tę walkę tylko przechodząc do parteru.

22:08

Czas na piątą walkę wieczoru! Do klatki wychodzą właśnie:

Isamu (Szymon Kasprzyk) - Rafonix (Marcin Krasucki)

22:12

Tu będzie się działo. Ciężko jest wskazać faworyta pojedynku. 

22:15

Szybkie ruchy, dynamizm, pierwszy celny cios oddał Isamu. Pierwsze obalenie zaprezentował Isamu i w pozycji zagrożonej znalazł się Rafonix. Wydostał się z objęć swojego rywala, jednak stracił równowagę i ponownie upadł na deski. Isamu to wykorzystał i zaczął obijać swojego rywala. Wygrał poprzez duszenie!

22:16

Coś nam się wydaje, że wkrótce nikt z Fame MMA nie będzie chciał walczyć z Isamu. Prezentuje on niesamowicie wysoki poziom!

22:22

Rafonix: - Myślę, że mam najlepszych fanów w Polsce, dziękuję wszystkim, że przyjechali. Dziękuję trenerom, Damianowi, Maciejowi i Piotrkowi. Mam nadzieję, że się podobało. Prawie wstałem i faktycznie lowkick był tak silny, że znowu upadłem. Nie czułem kontaktu, nie było mnie tu mentalnie, fajna walka, dziękuję. Chciałbym zawalczyć z Wojtkiem Golą.

Wojtek Gola: - Zrobiłeś kawał dobrej roboty, zrobisz jeszcze lepszą robotę i chciałbym byśmy dali sobie po twarzy.

Isamu: - Trzeba szanować przeciwnika, przygotowywał się ciężko, szacun. Chciałbym się bić z Fubu

22:25

Marta Linkiewicz niespodziewanie pojawiła się w ringu. Jej rywalką będzie Zuzje, czyli Luxuria Astaroth.

22:26

Na scenie, tuż przed walką Mini Majk - Kruszwil, koncert. Pojawił się Malik Montana i Mr. Polska z piosenką pt. Jagodzianki.

22:33

Malik Montana wciąż na scenie. Trzecia w kolejce piosenka Robię Yeah, która na YouTube ma już blisko 40 mln wyświetleń. 

22:39

Czas na Super Freak Fight! Walka, na którą wiele osób czekało:

Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski) - Lord Kruszwil (Marek Kruszel) - Super Freak Fight

22:42

Mini Majk już w oktagonie. Trybson, który komentuje tę galę, zapewnia, że Mateusz Krzyżanowski ma więcej siły niż każdy się tego spodziewa. Przypomnijmy, że waży ponad 40 kilogramów i mierzy 130 centymetrów.

22:43

W klatce jest już Kruszwil. Wyluzowany i pewny siebie. 

22:47

Lord Kruszwil szybko uderzał Mini Majka, ale ten był bardzo sprytny i uniknął wielu ciosów. Krzyżanowski za wszelką cenę próbował złapać za nogę Kruszwila, jednak ten odrobił lekcje i szybko ją wycofywał. 

22:50

Czas na drugą rundę walki Mini Majk - Lord Kruszwil. Zaskoczenie!

22:53

Kruszwil od początku drugiej rundy bił Mini Majka. Ten skracał dystans i starał się unikać ciosów. Sam momentami trafiał swojego rywala, co zaskoczyło Marka Kruszela. Mini Majk przyjął mnóstwo na twarz i tak się musiało to skończyć - kopnięcie w żebra i Mateusz Krzyżanowski pada na deski. Dobre starcie!

22:59

Mini Majk: - Raczej nie zobaczycie mnie w walkach, chcę się zająć pracą, odpocząć. Dziękuję Markowi, wygrał. Dziękuję za to, że jesteście.

Kruszwil: - Należy się duża pochwała dla Mini Majka. Szanuję go, że się podjął tej walki. Gratuluje mu, przygotowaliśmy się ciężko. Kondycja była na trzecią rundę. Nasza walka niesie ze sobą pomoc, przekażemy pieniądze na cel charytatywny.

23:03

Ogromne poświęcenie Mini Majka zostało docenione przez publiczność. Wszyscy wstali z miejsc i skandowali jego pseudonim.

23:04

Czas na walkę o pas kategorii średniej! W rytm hitu Aye, Popka i P.A.F.F., wchodzi Marek "AdBuster" Hoffman. Jego rywalem będzie Marcin Malczyński!

23:12

AdBuster w pierwszych sekundach był szybszy, atakował i zachowawczo punktował swojego rywala. Zawodnicy badali się przez całą rundę. Na końcu Malczyński uderzył Hoffmana i powalił go na deski. Ten jednak nie stracił kontroli nad walką i mimo to pierwsze 3 minuty dla pogromcy reklam. 

23:18

AdBuster wszedł lepiej w drugą rundę. Zaatakował swojego rywala, jednak ten wyszedł z opresji. Dwie minuty przed końcem Malczyński uderzył kolanem w twarz AdBustera i ten o mały włos nie padł niczym rażony piorunem. AdBuster przez ponad minutę był w opresji, ale gdy z niej wyszedł ponownie ruszył do ataku. Po dwóch rundach mamy 1:1! Trzecia runda będzie kluczowa.

23:18

Panowie ciężko oddychają! 

23:22

AdBuster okopywał swojego rywala, to była jego taktyka na całą walkę, ale przez kopnięcia odsłania swoją twarz. Ostatnie dwie minuty pojedynku bez większych akcji - panowie wycieńczeni. Za chwilę poznamy zwycięzcę, ale prawdopodobnie mistrzem wagi średniej będzie Malczyński. 

23:23

Marcin Malczyński mistrzem wagi średniej Fame MMA. 

23:28

AdBuster: - Jest tylko jeden zwycięzca, ale mimo wszystko nie czuję się wygrany. Walczyłem o pas mistrzowski. Dzisiaj się nauczyłem, że wszystko jest możliwe, może w rewanżu.

Marcin Malczyński: - Jest mi miło, dziękuję za doping. Cieszę się, to była moja pierwsza walka MMA w życiu. Okopał mi tą nogę mocno, wyczuł, że mam ją kontuzjowaną. Czuję się świetnie, choć to była bardzo trudna walka.

23:30

Walka wieczoru na Fame MMA 5. Za kilkanaście minut wszystko będzie jasne. Pora na pojedynek:

Bonus BGC (Piotr Witczak) - Najman (Marcin Najman) - Main Event

23:33

Marcin Najman jako pierwszy w oktagonie. 

23:36

3... 2... 1... Ruszyli!

23:44

Marcin Najman błyskawicznie przewrócił Bonusa BGC. Próbował założyć trójkat, jednak to mu się nie udało. Marcin Najman z góry uderzał Bonusa BGC, a ten był wręcz bezbronny. Półtrorej minuty przed końcem sędzia podniósł walkę do stójki. Najman prezentował się bardzo dobrze. Miał pełną kontrolę nad swoim rywalem. 30 sekund przed końcem Piotr Witczak nadział się pięść Marcina Najmana i zemdlał. 

23:45

Marcin Najman wygrywa przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie!

23:48

Bonus BGC: - Nie wyszło, Marcin Najman ma bardzo mocne uderzenie. Dostałem z lewej pięści, dla mnie to jest wspomnienie na całe życie i będę mówić swojemu synowi z Marcinem Najmanem. Jeżeli dostanę ofertę, to jeszcze tutaj zawalczę i włożę więcej serca w przygotowania.

Marcin Najman: - Trzeba miec jaja, żeby wyjśc do boksera, który ma 40 zawodowych walk na koncie, a on ma 4 walki i to jeszcze takie sobie. Dziękuję i masz co wspominać. Pokazał charakter i chciał wygrać. Jeszcze raz wielkie gratulacje znakomita walka.  

00:04

Oto wyniki wszystkich walk Fame MMA 5:

Hassi (Kamil Hassan) - Oleg (Oleg Riaszeńczew)
Kamil Hassan znokautował swojego rywala uderzeniem nogą w głowę

Kasti (Kamil Stępiński) - Krycha (Krystian Wilczak)
Jednogłośna decyzja sędziów, po trzech rundach wygrał Kamil Stępiński 

Ewelona (Ewelina Kubiak) - Esmeralda (Monika Godlewska)
Ewelina Kubiak wygrywa przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie

Malczyński (Dawid Malczyński) - Olejnik (Tomasz Olejnik)
Dawid Malczyński wygrał przez techniczny nokaut kopnięciem w wątrobę.

Isamu (Szymon Kasprzyk) - Rafonix (Marcin Krasucki)
Isamu wygrał przez duszenie zza pleców w pierwszej rundzie. 

Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski) - Lord Kruszwil (Marek Kruszel) - Super Freak Fight
Kruszwil wygrał z Mini Majkiem przez techniczny nokaut (po kopnięciu w żebra) w drugiej rundzie.

Malczyński (Marcin Malczyński) - AdBuster (Marek Hoffmann) - Walka o pas
Malczyński wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów

Bonus BGC (Piotr Witczak) - Najman (Marcin Najman) - Main Event
Marcin Najman wygrywa z Bonusem BGC przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie!

Fame MMA 5 na żywo 26 października odbędzię w Ergo Arenie. Walki sprawią, że na skórze wielu internautów pojawi się gęsia skórka. Już teraz możecie zacząć typować swoich faworytów. Być może będzie nim AdBuster, który zmierzy się z Marcinem Malczyńskim. Stawką pojedynku będzie pas kategorii średniej federacji. Drugi z braci Malczyńskich, Dawid, spróbuje obronić pas kategorii półśredniej. Jego rywalem będzie Tomek Olejnik. W walce wieczoru czeka nas elektryzujący pojedynek pomiędzy Isamu a Rafonixem. Iskry pojawią się również w czasie starcia Marcina Najmana z Bonusem BGC. El Testosteron przed pojedynkiem zapowiadał, że starcie potrwa maksymalnie do 30 sekund.

Fame MMA 5, to także walka Marka Kruszela, znanego jako Kruszwil z Mini Majkiem, czyli Mateuszem Krzyżanowskim. Jeden z liderów, jeśli chodzi o subskrypcje na polskim YouTube, powalczy z mężczyzną, który cierpli na karłowatość. Mini Majk mierzy 130 centymetrów, ale waży ok. 10 kg mniej. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE