Marcin Dubiel - Wojtek WiP Bros Przeździecki: WYNIK WALKI na Fame MMA 11. Kto wygrał?

2021-10-03 0:22
Marcin Dubiel - Wojtek WiP Bros Przeździecki: WYNIK WALKI na Fame MMA 11. Kto wygrał?
Autor: screen z filmu na YouTube: FAME 11: Media Trening + Ceremonia Ważenia // YouTube.com/FAME MMA Marcin Dubiel - Wojtek WiP Bros Przeździecki: WYNIK WALKI na Fame MMA 11. Kto wygrał?

Kto wygrał na Fame MMA 11? Marcin Dubiel - Wojtek WiP Bros Przeździecki to co-main event jedenastej odsłony gali. Panowie dowiedzieli się o tym, że walczą ze sobą kilkanaście dni przed galą. Początkowo z członkiem ekipy WiP Bros miał walczyć Sylwester Wardęga. Ten jednak doznał kontuzji uniemożliwiającej udziału w tym starciu.

Spis treści

  1. Marcin Dubiel - WiP Bros: WYNIK WALKI
  2. Marcin Dubiel - WiP Bros: WYNIK, PRZEBIEG
  3. Marcin Dubiel - WiP Bros: WYWIADY

Marcin Dubiel - Wojtek WiP Bros Przeździecki: WYNIK WALKI na Fame MMA 11 to ważna sprawa dla wszystkich fanów tych internetowych gwiazd. Jaki jest wynik walki Dubiel Przeździecki? Kto wygrał i w jaki sposób 2 października 2021? Jeśli szukacie odpowiedzi na te pytania, bo z różnych powodów nie mogliście oglądać gali, to dobrze trafiliście. Podrzucamy je w tym miejscu.

Fame MMA 11 WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na Fame MMA 2.10.2021?

Rising Star Polska 2021 - gala finałowa z wielkimi gwiazdami!

Marcin Dubiel - WiP Bros: WYNIK WALKI

Wynik walki Marcin Dubiel - Wojtek WiP Bros Przeździecki na Fame MMA 11 poznacie poniżej. To starcie zaskoczyło dosłownie wszystkich. Z jednej strony Marcin Dubiel, który przegrał z Kacprem Błońskim i wygrał z Czarkiem Nykielem, a z drugiej strony debiutant jeśli chodzi o mieszane sztuki walki.

  • Wygrana Marcina Dubiela przez TKO!

Marcin Dubiel - WiP Bros: WYNIK, PRZEBIEG

Wynik walki Marcin Dubiel - Wojtek Przeździecki 2021 to jedno, ale ważny jest również przebieg drugiego najważniejszego starcia tego wieczoru. Jak wyglądała walka? Dowiecie się w tym miejscu, a oprócz tego poznacie opinie samych zawodników.

I RUNDA: Marcin Dubiel - Wojtek WiP Bros Przeździecki

Walka rozpoczęła się zachowawczo. 25 sekund walki i błyskawicznie obalił swojego rywala Marcin Dubiel. Walka po 10 sekundach podniosła się do stójki. Chwila wymiany ciosów, ostrych ataków i znów walka przenosi się na deski. Marcin Dubiel pracował obijając twarz swojego rywala, nie bronił się Wojtek Przeździecki i sędzia był zmuszony przerwać pojedynek.

Marcin Dubiel zwycięzcą!

Marcin Dubiel - WiP Bros: WYWIADY

Marcin Dubiel w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim: - Szczerze, to była walka przed którą stresowałem się najbardziej. Gdybym przegrał z osobą, która trenowała krócej... Wyszło, co wyszło. Cieszę się, że taki jest werdykt. Jak najbardziej w kolejce najbliżej jest Kacper Blonsky.

Wojtek Przeździecki: - Nie wiem, co się działo przez 2 minuty w oktagonie. Nic nie pamiętam. Nie odczuwałem ciosów, ale czułem, że Marcin jest dużo silniejszy i nie mogłem go zrzucić z siebie w parterze.

Sonda
Kto wygra walkę Dubiel - "Oj Wojtek"?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze